SubaruClubTR

Yeni mesaj, konu ve içerikleri nasıl görüntülerim ?

Yeni mesaj, konu ve içerikleri takip etmek sistem tarafından tanımlanmış bir çok seçenek bulunmaktadır. Bunlara ilaveten eğer arzu edilirse üyelerimiz kendi etkinlik akış tanımlarını yaparak bunları kullanmaya devam edebilirler.

Öncelikle sistem tarafından tanımlanmş akışlardan bahsedelim ;

•  Yeni İçerik  tuşu önceki sistemlerimizde de olduğu gibi gönderilmiş tüm içerikleri ( konu, mesaj, doküman, resim v.b.) en son güncellenen en üstte olacak şekilde görüntülemektedir.

Buna ek olarak diğer akış seçenekleri için ana menüdeki Etkinlikler menüsünü kullanabilirsiniz

• Tüm Etkinlikler yeni içeriğe ek olarak tüm hareketi gösterir. Burada, beğenilen, başlatılan iletiler, takip edilen konular v.b. gibi sitenin tüm aktivitesi yer alır.
  • Okunmamış İçerik Yeni İçerik'ten farklı olarak sadece okumadığınız içerikleri gösterir.
  • Başlattığım İçerikler de ise sadece sizin tarafınızdan başlatılan iletiler gösterilir. 
  • Bunlara ek olarak Etkinlik Akışlarım altında da diğer seçenekler bulunmaktadır
    • Okunmamış İçerik ( bir üst menüdeki ile aynı )
    • Başlattığım İçerikler ( bir üst menüdeki ile aynı )
    • Takip Ettiğim İçerikler sadece takip etmeyi seçtiğiniz içerikler ile ilgili aktiviteleri gösterir.
    • Takip Ettiğim Üyeler  sadece takip ettiğiniz üyeler ile ilgili aktiviteleri gösterir
    • Yeni İçerik ( bir üst menüdeki ile aynı )

Eğer bunların dışında kendinize özel bir akış oluşturmak ve varsayılan olarak bunu kullanmak isterseniz  Etkinlik Akışlarım menüsü altındaki Yeni Akış Oluştur seçeneğini kullanabilirsiniz.

Akış ekranlarındaki bazı özellikleri bilmek bunları daha etkin kullanmanızı sağlayacaktır.

•    simgesi daha önce yanıt verdiğiniz bir konuda yeni bir mesaj olduğunu, henüz okumadığınızı belirtir ve üzerine tıkladığınızda sizi okunmamış ilk mesaja götürür
  •    simgesi daha önce yanıt vermediğiniz bir konuda yeni bir mesaj olduğunu, henüz okumadığınızı belirtir ve üzerine tıkladığınızda sizi okunmamış ilk mesaja götürür
  • Eğer bu işaretler gri ise bu konuyu daha önce ziyaret etmişsiniz demektir.
  • Bunun dışında ;
    • Konunun ismi üzerine tıkladığınızda sizi ilk mesaja
    • Konunun sağında yer alan  simgesine tıkladığınızda da sizi konunun son mesajına götürecektir.
  • Akış ekranının sağ üst köşesinde yer alan 2 simge ile akış görüntüsünü değiştirebilirsiniz.
    • Özet görüntü için 
    • Detay görüntü için   seçeneğini kullanabilirsiniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

okunmamış yeni içerik kısmına girdim, okumadığım mesajların olduğu başlıklar sıralanıyor ancak okunmamış ilk iletiye gidne kısayolu bir türlü bulamadım, ya konunun ilk mesajını açıyorum ya da son mesaja gidiyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, emre-sti :

okunmamış yeni içerik kısmına girdim, okumadığım mesajların olduğu başlıklar sıralanıyor ancak okunmamış ilk iletiye gidne kısayolu bir türlü bulamadım, ya konunun ilk mesajını açıyorum ya da son mesaja gidiyorum

Haklısın Emre, konuyu yapıştırırken bazı simgeler silinmiş bundan dolayı anlamını yitirmiş. Şimdi simgeler eklendi, eminim daha anlamlı hale gelmiştir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

JnNVYB.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

SubaruClubTR_Snip3.JPG.eccf4c520981eb439

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yalnız burada gıybet ediliyor, benim mesajım alıntılanmış

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, ercayy :

yalnız burada gıybet ediliyor, benim mesajım alıntılanmış

ben alıntıladım abi sen merak etme:D

Akeldan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba, satılık başlığı altında ilan koymak istiyorum fakat sanırım yetki verilmediğinden tıklayamıyorum ? Konunun yerı bura değilse affola...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

forumda 50 adet anlanmı mesajınız olmaz ise satılık kısmına konu açamazsınız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi için teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, AhmetErol :

Arkadaşlar merhaba, satılık başlığı altında ilan koymak istiyorum fakat sanırım yetki verilmediğinden tıklayamıyorum ? Konunun yerı bura değilse affola...

Satılık - Otomobil   bölümünde ilan kuralları şu şekildedir ;

• İlanlar muhakkak marka, model, üretim yılı, km, resim ve fiyat bilgisi veya bir ilan sitesi linki içermelidir.
  • İlanlar sahibi tarafından güncel tutulmalı ve sorular cevaplanmalıdır.
  • Güncel olmayan ilanlar 30 gün sonra sistem tarafından otomatik olarak arşivlenecektir.
  • İlanlar kısmındaki tüm yeni konular yönetici onayından geçer. Cevaplar bu kontrole tabi değildir.
  • 50'den daha az sayıda mesajı olan üyeler ilan veremezler.

Satılık- Otomobil bölümünün üstünde kuralların tamamı mevcut. Sizdeki durum @emre-sti arkadaşımızın da dediği gibi, "50 Mesaj " sayısı..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş