Jump to content
SequentiaL

Tapatalk Kullanarak Siteye Nasıl Erişebilirim ?

Tavsiye Edilen Mesajlar

SequentiaL    834
SequentiaL

Sitemiz Siteye mobil cihazlardan nasıl erişebilirim ?  konusunda da belirttiğimiz gibi responsive ( duyarlı ) tasarıma sahip olduğundan mobil cihazlarınızda bulunan tarayıcılar ile de çok rahat kullanılabilir ama Tapatalk uygulamasına alışkın olan kullanıcılarımız için bu ürünü de desteklemeye devam ediyoruz.

Tapatalk uygulamasını yükledikten sonra forum arama "SubaruClubTR" yazdığınızda sitemizin logosunu görüyorsanız ekleyebilir, giriş yaparak sitemizi bu uygulama ile de takip edebilirsiniz.

Yalnız belirtmek isteriz ki bu uygulmada bazı fonksiyonlar çalışmamakta ve sitenin bazı bölümleri ( Takvim gibi ) görüntülenememektedir.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
İlhan    764
İlhan

Tapatalk daha çok mobilken, bildirimleri yönünden çok avantajlı. 

Mobilken forumda gezinti, konulara yazmak, beğenmek, vs Kısacası Pc'den yapılabilen her şeyi mobil sayfadanda yapılabiliyor. O yüzden Taptalk'ın pek cazibesi kalmıyo yeni sistemde. Dediğim gibi sadece bildirimler açısından, Tapatalk çok cazip. Şahsen Tapatalk'ı şu an MazdaClubTR ve SubaruClubTR bildirimleri için kullanıyorum sadece. Bildirimi görüp, mobil sayfadan yazıyorum...

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş×