Jump to content
Sign in to follow this  
SequentiaL

Tapatalk Kullanarak Siteye Nasıl Erişebilirim ?

Recommended Posts

SequentiaL    836
SequentiaL

Sitemiz Siteye mobil cihazlardan nasıl erişebilirim ?  konusunda da belirttiğimiz gibi responsive ( duyarlı ) tasarıma sahip olduğundan mobil cihazlarınızda bulunan tarayıcılar ile de çok rahat kullanılabilir ama Tapatalk uygulamasına alışkın olan kullanıcılarımız için bu ürünü de desteklemeye devam ediyoruz.

Tapatalk uygulamasını yükledikten sonra forum arama "SubaruClubTR" yazdığınızda sitemizin logosunu görüyorsanız ekleyebilir, giriş yaparak sitemizi bu uygulama ile de takip edebilirsiniz.

Yalnız belirtmek isteriz ki bu uygulmada bazı fonksiyonlar çalışmamakta ve sitenin bazı bölümleri ( Takvim gibi ) görüntülenememektedir.

Share this post


Link to post
Share on other sites
İlhan    765
İlhan

Tapatalk daha çok mobilken, bildirimleri yönünden çok avantajlı. 

Mobilken forumda gezinti, konulara yazmak, beğenmek, vs Kısacası Pc'den yapılabilen her şeyi mobil sayfadanda yapılabiliyor. O yüzden Taptalk'ın pek cazibesi kalmıyo yeni sistemde. Dediğim gibi sadece bildirimler açısından, Tapatalk çok cazip. Şahsen Tapatalk'ı şu an MazdaClubTR ve SubaruClubTR bildirimleri için kullanıyorum sadece. Bildirimi görüp, mobil sayfadan yazıyorum...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ferhat23    445
Ferhat23

Bence de artık tapatalk'a gerek kalmadı :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  ×