Jump to content
Sign in to follow this  
SequentiaL

Üye Oldum, Neden Konulara Mesaj Yazamıyorum ?

Recommended Posts

SequentiaL    836
SequentiaL

Sitemizde arkadaşlık ve tanışmaya verdiğimiz önem gereği yeni üyelerimizin öncelikle kendilerini tanıtmalarını istiyoruz ve bu sebeple yeni olan üyelerimizin aşağıdaki linki kullanarak kendilerini Yeni Üyelerimiz bölümünde tanıtmasını bekliyoruz.

Tanışma mesajıı aşağıdaki linki kullanarak gönderebilirsiniz. Yalnız bu basit işlemi yapmadan önce şu hususları dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz ;

Forum kurallarımız gereği ;

  • Tanışma mesajınızda isim ve meslek belirtmeniz gerekmektedir. ( tüm isminizi vermek zorunda değilsiniz, sadece size hitap ederken kullanacağımız ismi söylemeniz yeterli. Zaman içerisinde mesleğinize yönelik bağlantı kurma ihtimali olduğu için meslek bilginizin paylaşılmasında fayda görüyoruz)
  • Tanışma mesajı ve sitemizde atacağınız hiç bir mesaj tamamı büyük harflerden oluşan başlık ve metin içeremez.
  • Yeni Üyelerimiz ve Tanışma isimli bölüm sadece tanışmak içindir. Teknik sorularınız için lütfen ilgili bölümleri kullanın.
  • Kurallara uygun olmayan üyelerimizin mesajları moderatör onayına alınır ( mesaj atabilirsiniz ama onaylanmadan yayınlanmaz )
  • Mesajları moderatör onayına alınan üyemizin kurallara uygun attığı ilk mesajdan sonra bu kontrol kaldırılır ve üyemiz normal mesajlaşmaya başlayabilir.

 

Tanışma mesajı göndermek için lütfen tıklayınız

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  ×