Jump to content
Erçay

Ayna Modülü ve Koltuk Isıtma Pedi (tuş-tesisat) Toplu Alım

Tavsiye Edilen Mesajlar

olcaytosun    2
olcaytosun

Yerli Emre

apaçilermi, oturan boğanın adamlarımı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Sourfang    138
Sourfang

apaçilermi, oturan boğanın adamlarımı

Bu iyiydi :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
onur öncü    3
onur öncü

ayna modülü ben de alabilirim.

+1

bu ayna modülü nasil birsey

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    507
RSBurak

forum olarak bi atölye açmanın zamanı geldide geçiyor galiba.  :o

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.976
Erçay

Evet dostlar, sayıyı belirlemek adına yaptığımız bu çalışmada sona yaklaşıyoruz, haftaya cumaya kadar arzu edenler, buradan iletişime geçsin daha sonrasında biz fiyat kargo işlerini konuşacağız. Akabinde de olayı neticelendirecegiz inşallah...

Dediğim gibi şuan için anlaşılan fiyat 75'dir altı olur ustu olmaz (kargo işini konuşmadık)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
onur öncü    3
onur öncü

arkadaşlar ankarada bi firma vardı yerli yapim

far sensörü gündüz gece

flowme

ayna geri vites hem sag hem sol

birde yagmur sensoru

hepsinin bir beyine bagli

fiyati 120 tl di ama firmayi hatirliyamiyor mrt miydi mrs miydi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    561
emre-sti

arkadaşlar ankarada bi firma vardı yerli yapim

far sensörü gündüz gece

flowme

ayna geri vites hem sag hem sol

birde yagmur sensoru

hepsinin bir beyine bagli

fiyati 120 tl di ama firmayi hatirliyamiyor mrt miydi mrs miydi

biraz daha detay verde bulalım,

cam indirme kaldırma da olsa içinde keşke =)

cam kaldırmayı herkes yapıyorda indirmeyi az kişi yapıyor misa l

http://www.otosens.com/index.php?islem=urun&ID=37

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
cozkiris    81
cozkiris

Ayna modülüne ben varım :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    561
emre-sti

hepsi olsa ne güzel olur, cam kaldırma da tam bizim çerçevesiz camlı arabalara göre

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.976
Erçay

Abicim öyle bisi olacağını hiç sanmıyorum ne yalan soyleyim, bir yanlış anlaşılma olacak sanırım.. Keşke olsa tabi ama hiç ihtimal bile vermiyorum o yüzden var mi diye araştırma bile yapmıyorum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    561
emre-sti

facte gormüstüm

galiba tork garaj sayfasiydit

bi net bir şey koy ortaya

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
onur öncü    3
onur öncü

Abicim öyle bisi olacağını hiç sanmıyorum ne yalan soyleyim, bir yanlış anlaşılma olacak sanırım.. Keşke olsa tabi ama hiç ihtimal bile vermiyorum o yüzden var mi diye araştırma bile yapmıyorum :)

var  eminim ben alcktim snra kaş göz derken kaldı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.976
Erçay

Tmm abi inşallah dediğin gibidir, bulursan burdan paylaş, montajını ayarlarız, paramiza düşman değiliz, herkes 120 lira öyle bir modüle verir acimaz. Alakasız özelliklerin tek bir modülde birleşmesi kafama yatmadi sadece ben o yüzden olmaz diyorum bisi bildiğimden değil

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
onur öncü    3
onur öncü

mertmod diye bir firma var ankarada belki bu olabilir. ama jam emin dglm bi knusun

yoksa bile yapabilirler

mesela ben alirim 1 ad

hem sag hem sol ayna olsa süper olur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
cozkiris    81
cozkiris

mertmod diye bir firma var ankarada belki bu olabilir. ama jam emin dglm bi knusun

yoksa bile yapabilirler

mesela ben alirim 1 ad

hem sag hem sol ayna olsa süper olur

Onur abi, burda ki en önemli amaç paylaşmak şu anda araştırılmış üzerinde denemesi yapılmış bir ürün var ortada sende daha özellikli olanı var diyorsun ve fiyatıda güzel :)

Bir konuşun demek yerine ben konuştum buyrun ürün budur dersen daha büyük katkıda bulunursun hem foruma hemde araştırma yapan diğer arkadaşlara

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
onur öncü    3
onur öncü

Onur abi, burda ki en önemli amaç paylaşmak şu anda araştırılmış üzerinde denemesi yapılmış bir ürün var ortada sende daha özellikli olanı var diyorsun ve fiyatıda güzel :)

Bir konuşun demek yerine ben konuştum buyrun ürün budur dersen daha büyük katkıda bulunursun hem foruma hemde araştırma yapan diğer arkadaşlara

ben gördügüm firma bumu emin değilim.ama bunlardada o tarz ürünler var ytbta gordüm ararken

ben ankaradaki arkadaşlardan yakın olanlarin gidip görerek ve yüz yüze ne istenildiğini anlatarak bilgi almasından yanayım.

malesefki istanbuldayim.

bu sebepten arayın knusun dedim,hem kaç kişinin alacağına vakıf olan biri pazarlikta yapa bilir .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İrfan ÖZKAN    274
İrfan ÖZKAN

Lutfen farazi yaklasimlarla ortaya bir seyler atmayalim, emin olunuz veya arastirmalarinizin sonuclarini muspet olarak paylasiniz, net bir soyleminiz yoksa sadece insanlarin sevklerini kirmakla kalir, sayginliginizi yitirirsiniz!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.976
Erçay

ben gördügüm firma bumu emin değilim.ama bunlardada o tarz ürünler var ytbta gordüm ararken

ben ankaradaki arkadaşlardan yakın olanlarin gidip görerek ve yüz yüze ne istenildiğini anlatarak bilgi almasından yanayım.

malesefki istanbuldayim.

bu sebepten arayın knusun dedim,hem kaç kişinin alacağına vakıf olan biri pazarlikta yapa bilir .

Abi ben Ankaradayim fakat var olduğuna inanmadığım birşeyin araştırmasını yapmam yanı kusura bakma...İstanbul'da bu işleri yapan bir dolu firma ismi de ben verebilirim... Haa dersen ki ben araştırdim konuştum öyle bir cihaz var fiyatı 120 git pazarlık, basım ustune derim o zaman

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
lokomotif    51
lokomotif

Bence güzel bi uygulama olur özellikle kalabalık şehirlerde park gerginliği için İrfan abimin ve arkadaşların eline sağlık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş