Jump to content
fezaönay

2000 Outback Otomatik Şanzuman Tamiri için Önerileriniz

Tavsiye Edilen Mesajlar

denizyardım    5
denizyardım

Merhabalar ;

Outback 2000 aracım için şanzumancı tavsiye edebilecek arkadaş varsa mutlu olurum. Sanırım komple şamzuman yaptırmam gerekiyor. Yardımlar için teşekkürler.

hocam mekan neresi, gürcistana ulaşabilme durumun varsa malzeme işçilik yarı fiyatı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
fezaönay    0
fezaönay

Arabamda hiçbir problem yok. Bu konuyu açtıktan ve problem çözüldüğü zamandan beri bir problem de yaşamadım. Teşekkür ederim.

Ama gürcistan olayını öğrenmek isterim. Bir adres vs varmıdır acaba? Gelecek bahar da Ardahan'a gideceğim ve bazı işlerini Gürcistanda yaptırmak istiyorum....

fezaönay tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bahcekapiliyavuz    43
bahcekapiliyavuz
08.09.2017 at 15:59, fezaönay :

Arabamda hiçbir problem yok. Bu konuyu açtıktan ve problem çözüldüğü zamandan beri bir problem de yaşamadım. Teşekkür ederim.

Ama gürcistan olayını öğrenmek isterim. Bir adres vs varmıdır acaba? Gelecek bahar da Ardahan'a gideceğim ve bazı işlerini Gürcistanda yaptırmak istiyorum....

Gürcistan işi muamma hocam. Gidip bulamam ihtimaliniz var. Orada daha çok Alman araçları için çözüm mevcut. Gidecekseniz de Tiflise gitmeniz gerekir. Ayrıca ne yapacaksanız orada yapıp dönmelisiniz. Örnek olarak şanzuman almak istiyorsunuz orada değişmelisiniz ve kendi şanzumanınız orada kalacak. Bagajda hiçbir şekilde araba parçası (gümrüksüz) getiremiyorsunuz. Ufak tefek göze batmayacak şeyler olabilir ama teferruatlı (şanzuman, motor, aks, egzos, katalitik vb.) parçalar mümkün değil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.152
Erçay

Qoro garage var batumda tamirane olarak, parça vs işin Tiflis'e gitmek lazım, subaru genelde Tiflis'te var 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
fezaönay    0
fezaönay

Ben de zaten mesela şanzımanı değiştirip gelmek için düşünebilirim. Ama esas adres bulmak lazım. Yani kendi ülkemizde bile bir tamirciye gitmeden önce etrafınıza danışıyorsunuz. Hiç tanımadığımız bir yerde rasgele bir tamirciye gitmek olacak iş değil. Ben bu yüzden sormuştum. Bunu yapan ya da yapmış olanları tanıyan yani adres alabileceğim bir arkadaş var mı diye. Yardımlar için çok teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş