Jump to content
akaptanlar

levorg test sürüşü

Tavsiye Edilen Mesajlar

akaptanlar    8
akaptanlar

Bugun aracimizin amortisorunu degistirmek Için bursa bayraktarlara geldik ve levorgun test surusune basladiklarini ogrendik, hemen bizde test edelim dedik, araba anahtarsiz calisiyor, kumanda elimizdeyken kapiyi direk acabiliyoruz, araba sizi sariyor ve sanki hic arkasi yokmuşda hani spor coupe hissi veriyor, arabanin gaz tepkisi cok az gecikmeli gibi geldi ama tepki kesinlikle basarili, fren ve guvenlik sistemi basarili, araba on ve arkaya tork dagilimini kendisi otomatik olarak ayarliyor, liste fiyati 111.5 gibi bir seydi, son zamla fiyati yaklasik bes lira ka07272ed224b1b2c896ba8d98c4b9ea2d.jpgdar artmış, arabada yan aynalarda bence cok kullanisli kör nokta uyarı sistemi var, otomatik kararan dikiz aynasi, geri donus kamerasi standart, yol bilgisayari basarili ve kullanimi kolay, malum test sürüşü olunca arabayi yer yer zorladik ortala yakıt tüketimi 10 litre oldu, bence harika bir iş çıkarmışlar, umarım bir gun bizimde olur :)95def67f6b8d6b1b5d90b662658a7c18.jpgda228d1b465da84d616431f590678eff.jpg1be153bf243b3662f09761df5d2a093d.jpg

LG-D331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ferhat23    430
Ferhat23

Ben de 5 Ekim'de İzmir Bayraktar'da Levorg test sürüşü için gün aldım. Bu arada Levorg'u yakından inceledim. Her şeyiyle mükemmel. Gözlemim şu: Subaru şimdiye kadar ürettiği araçları harmanlayıp mükemmel karışımı elde etmiş ve sonra da süzüp kaba kısımlarını atmış. "Süzme Subaru" yaratılmış :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Sourfang    138
Sourfang

Benim merakın bayraktar Türkiyede bu aracı nasıl pazarlayacak. Bu araca iyi bir rakip olan 1.4 superb 109 bin yakıt tüketimi 2 litre düşük. Superb dsg sürüş keyfi daha yüksek fakat levorg şanzıman motor olarak daha uzun ömürlü bir araç olacağını düşünüyorum. Keşke bu aracın kıymeti bilinse de sokaklarda daha çok görsek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Cherkess   
Guest Cherkess

Superb ile kulvarları farklı. Bence muadil de değiller ayrıca. O verilen fabrika değerlerini dizelde bile zor yakalayan bir VAG grubunun üyesinden bahsediyorsun Abdülkadir. Ha Superb A6 ya Passat a 5.20 ye falan rakip ama Levorg onun sikleti değil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Sourfang    138
Sourfang

Superb ile kulvarları farklı. Bence muadil de değiller ayrıca. O verilen fabrika değerlerini dizelde bile zor yakalayan bir VAG grubunun üyesinden bahsediyorsun Abdülkadir. Ha Superb A6 ya Passat a 5.20 ye falan rakip ama Levorg onun sikleti değil.

Yani şöyle abi superbnin kombisi o tip gibi yani o fiyatlarda araç bakanların gözünün gittiği bir araç belki tam muadil olmayabilir. Bunu bi mazda forumunda da yapmışlar o benzetmeyi. 110 bine ne alınır deyince karşınıza çıkan güzel bir araç.

Yakıtta hepsi için geçerli abi durum. Bizim arkadaş 1.2 tsi aldı 4.1 yazıyor ama 6.5-7 verisi var şu an. levorgda 7 yazıyor bu değer 10 a çıkıyor. benzin 2 lira olsa zaten. aradaki 3 litre bile fark olsa 0,6 kuruş gibi bir şey edecek ama benzin 5 tl olunca 1 litre bile çok fark ediyor.

Durum böyle olunca bu aracı ön plana çıkaran şeyler ne ise güzel reklamı yapılmalı, benim etrafımdaki insanlara yaptığımın 5/1 yapsa bayraktar işi götürür:). Mini cooper yeni modeli ve nissan juke ilk piyasaya girdiğinde polise filan 5-10 araç vermişti. Poliste aracı sürekli gezdiriyor, polis araçlarıda da renginden vs dikkat çekiyor. 3 tane istanbula 1 tanede büyük şehirlerin lüks semtlere verse bu bile iyi reklamdır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    565
emre-sti

Superb passata rakip olabilir ama bmw 5 serisi ile audi a6 serisinin yanından bile geçemez klasman farkı 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
static    76
static

Suanda levorg un muadili bir arac yok. Yada benim aklima gelmedi. Sadece skoda ailesinden octavia combi 4x4 dizel olabilir fakat o aracta dizel oldugu icin karsilastirma dışında kalir. Volvo v60 var onunda fiyat olarak ve motor olarak levorg a yakinligi yok. Tr deki sorun malesef arkadaslarin bahsettigi gibi yakit. Olur ilerde levorg 1.6 dizel 150 hp uzeri bir motorla Tr de satisa sunarsa o zaman rakip tanimaz. Tabi fiyatta buralarda kalmaz. Octavia benzinli bile olsa hic bilmeyen birini tercih icin getirin sanirim tip olarakta levorg der. ;)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Sourfang    138
Sourfang

Biz halk olarak bütçemize bakıyoruz ona göre araç alıyoruz ya. Muadil derken onu kastettim:D 110 bin para verecek bir insanın bizim gibi subaru ailesinden olması lazım, yoksa hiç subaruya binmeyen bir insanın 110 bine levorg alması zor gibi.

Türkiye satılan araçların yüzde 1 subaruysa geri kalan 99 da nasıl subaru sahibi yapabilirim zihniyeti olmalı(lord of war a selam çakalım:)), güvenli araca binmek herkesin hakkı ve kamu hizmeti, 1-2 litre az yakıyor diye insanları tenekelere sorunlu araçlara bindirmek bence en büyük cinayet. Bu ülkede insanlar terörden, hastalıktan, iş kazasından çok trafikte ölüyor. Amerika piyasasına girmeyen bir çok araba yollarımızda cirit atıyor. Bunun baş sorumlusuda sorumsuz vergi sistemimiz, 2000 model araçlar bile çok pahalı etraf miadı dolmuş kuş, reno, lada serisinden geçilmiyor. Neyse herkes gibi bu vergi sistemi konusunda çok doluyum :'(

Subaru geçilmesi zor bir eşik, yeni bir dünyaya kapı aralamak gibi, fakat birçok insan o eşik aştığında gireceği dünyanın nasıl bir şey olduğunu bilmiyor.  Birinin arkasından itmesi lazım. Boxer motor ve awd bana göre araba teknolojisinde çok üst bir yere sahip. İnsan subarudan inecekse premium araçlar dışında başka bir araç beğenmesi bence zor. Benim dayımda justy vardı, hala söyler, hala anlatır aracı, şu an kullandığı araçları onun eşeği gibi görüyor ama justy eski dostu gibi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Sıddık    23
Sıddık

Yarın saat 11 gibi Çekmeköy Bayraktara levorg test sürüşü için gideceğim, musait olan arkadaşları beklerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Serhat44    105
Serhat44

İstinye servisinde aracın genel kontrolleri yapılırken Levorg'u test etme şansım oldu buradan Deyvit'e teşekkür ederim.

Araç görüntü olarak çok güzel çünkü tüm gözler üstünüzde oluyor  ;D

İç mekan işçilik ve kullanilan malzeme , ve tasarım benden 10 puan aldı. Koltuklar, dreksiyon, vites ve ön göğüsteki Mavi dikişler harika olmuş.  ;D

1,6 turbo 170 hp'lik  motor sanki 2,0 turbo gibi davranıyor ilk hareket ve ara hızlanmalar çok başarılı, yol tutuşundan bahsetmeme gerek yok zaten  8)

Vites otomatik ve gaz pedalina anında tepki vererek sürüş keyfini arttırıp CVT olduğunu unutturuyor.

gypdyN.jpg

PBN8P6.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş