Jump to content
emre-sti

Lokma takımı tavsiyesi

Tavsiye Edilen Mesajlar

emre-sti    565
emre-sti

Evet arkadaşlar kendimiz yapalım ile ilgili en önemli malzemelerden biri olan lokma takımını almaya karar verdim önerilere açığım.

Göğül ister ki izeltaş alalım lakin setler ateş pahası, lokma cırcırını alıp tek tek anahtarlar ile set yapmak uygun gibi çanta vs sıkıntı olacak 100-250TL bandında önerebileceğiniz setlere açığım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
onur öncü    3
onur öncü

Blac&dacer güzel ben atolyd kullanyrum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    565
emre-sti
RSBurak    519
RSBurak

Ben bimden aldığım lokma settiyle baya idare ediyorum 20 liraydı sanırım.Büyük lokmalık kadar ustalaşmadım daha

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Serhat44    105
Serhat44

Emre çok para vermeni tavsiye etmem normal bir takım işini fazlasıyla görür,  kaliteli alman gereken sadece 2 tane cırcır (1 orta boy bir en küçük boy ) gerisi normal kalitede olsun. bi tane T kolu, ara uzatmalar,  her boydan lokma (en büyüklerine ihtiyaç duymazsın ) birde mafsallı ara kol al ulaşması zor yerlerde (özellikle buji değişiminde ) çok iş görür.

bu linkteki ne benzer bir takım işini görür birkaç tanede /8-9/10-11/12-13/14-15 açıkağız al tamamdır

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bahce-yapi-market-el-aletleri-lokma-takimi-38-parca-kapida-odeme-kontollu-tesli-uctersiz-karg-219193551/detay

veya bu

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bahce-yapi-market-el-aletleri-jetco-lokma-takimi-53-parca-1-4-ve-1-2-sifir-magazadan-218946930/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bahce-yapi-market-el-aletleri-jetco-lokma-takimi-215040130/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bahce-yapi-market-el-aletleri-lokma-takimi-1-2-24-parca-dht-profesyonel-urun-209884382/detay

yok ille profesyonel tam teçhizat olsun hafta sonları sanayide ek iş yaparım dersen verdiğin linktekileri al  :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    565
emre-sti

Elta, izeltaş üretimi imiş,bugün yarın bayilerine gidip tek tek set düzersem kaça maal olacak ona bakıp ona göre almayı düşünüyorum...

Ağzı açıklardan var...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
static    76
static

Izeltas ve altasi bi sure kullandim sorun yok. Daha kaliteli dersen beta ve gedore var ama ceta-form senin işini görür.  Tabi cok agir islerde kullanmayacaksan.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    565
emre-sti

ufak tefef işlerde kullanacağım  altaşın bile fiyatları yüksek, ceta form da 280 liralık set gördüm güzel ancak jetco da güven verdi bana, adaşım triger filan değiştirdi onun ile

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
static    76
static

Kirima ugrayacak isler degil evde kullanacaksan ceta-form, stanley olabilor. Bahsettiğin marka hakkinda hic bilgim yok. Fiyat al sen bende ostimden bakiyim ceta ve stanley icin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    565
emre-sti

jetco ile ilgili yukarda linkleri vermiştim. Torna tezgahları üreten yerli bir firma imiş, Emre Yasin memnun kaldı

İstanbul menşeeili bir firma . Fiyatları haber edersen sevinirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
akaydin    4
akaydin

Ne doğum günümde ne babalar gününde şöyle bir hediye almadım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Serhat44    105
Serhat44

hepisiorada dan sonuncuyu aldım gitti

kaç tane aldın mübarek,  ürün tükenmiş, kapanmış  :D

hayırlı olsun güle güle ve sadece bakımlarda (arızada deel ) kullan inşallah  ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Cherkess   
Guest Cherkess

Ne doğum günümde ne babalar gününde şöyle bir hediye almadım

Anca gömlek kravat pantolon hırka bir günde bir alet takımı alan çıkmadı ki arkadaş :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İrfan ÖZKAN    275
İrfan ÖZKAN

profesyonel takim alacaksaniz izeltas, omur boyu garantisi var kirilan parca yenisi ile degisiyor yamulan olsa da ayni.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    565
emre-sti

İrfan abi bize izeltas lokma set alda ömür boyu kullanalim sıktıkça seni hatırlayalım.

Benim 180 liraya aldığım set izeltas da 800 lira filan herhalde, hb de ki yorumları iyiydi Jetco nun, bir tane usta da memnun olduğunu yazmış, sağolsun Selim abi de bugün ostim de araştırdı o da çok iyi yorumlar duyunca sınırlı stoğu görüp hemen sipariş verdim, ostim de 196 tl imiş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
akaydin    4
akaydin

Anca gömlek kravat pantolon hırka bir günde bir alet takımı alan çıkmadı ki arkadaş :)

Sorma yaa kendime yıllardır bir gömlek tişört alamadım hep hediye geldi, biz ince davranıyoz bunun neye ihtiyacı var ne sever diyoz kadınlarda kendi sevdikleri şeyleri alıp hem sevmeni hem ödemeni istiyorlar :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İrfan ÖZKAN    275
İrfan ÖZKAN

Emre torununa miras bırakırsın sen saglamcisin bildiğim.  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    565
emre-sti

Adresi gönderiyorum abi yarin kargolarsin izeltas i

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İrfan ÖZKAN    275
İrfan ÖZKAN

Adresi gönderiyorum abi yarin kargolarsin izeltas i

Ârkadas nereye goturecen parayı kıy biraz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş