Jump to content
lokomotif

2008 WRX'den 2011 WRX STI Yapmak

Tavsiye Edilen Mesajlar

lokomotif    51
lokomotif

Merhaba arkadaşlar 2011 1.5 İmpreza'mın dış görünüşüne bişeyler (jant,kanat,lip vs.)  yapayım diye araştırırken Kanadalı bir abinin yaptığı Türkiye için epey zor ve pahalı olabilecek modifikasyonu gördüm.

Buyrun linki

http://www.iwsti.com/forums/gr-members-journals/240863-first-2008-sedan-full-converted-2011-wide-body-ets-gtx3576-rotated-vband.html

post-3385-145349145758_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
onur öncü    3
onur öncü

Bunu türkiyede yapamazsın yaptın diyelim o arby kimse almaz her yeri kurcalanmıs deyip

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
lokomotif    51
lokomotif
:D Aynen ama yapiliyormus diye bilelim biz yinede

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
r@lph    9
r@lph

1.5 herkese mavi boncuk dağıtıp kandıran araba.

Ben gibi :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
lokomotif    51
lokomotif

1.5 herkese mavi boncuk dağıtıp kandıran araba.

Ben gibi :(

Benim ilk aracim oldugu icin 1.5 la başladim. Tabiki sonradan kimseyi kesmiyor.. ama bununda sonu yok ki 700hp impreza da var

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    72
ceyhunugur

wrx sı stı a cevırmek kolay turkıyede bunu yapacak bır cok usta var ama para olarak cok tutabılır bu sekılde resımlerle yapılırsa bırcok kısı boyle dolu arabayı satın alabılır cunku stı ı alıpta orıjınal kullanan yok ıllakı dolduruyor usta da ıyıyse boyle yuklu arabayı subaru sever bırcok ınsan kullanır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
lokomotif    51
lokomotif

wrx sı stı a cevırmek kolay turkıyede bunu yapacak bır cok usta var ama para olarak cok tutabılır bu sekılde resımlerle yapılırsa bırcok kısı boyle dolu arabayı satın alabılır cunku stı ı alıpta orıjınal kullanan yok ıllakı dolduruyor usta da ıyıyse boyle yuklu arabayı subaru sever bırcok ınsan kullanır

Aynen ben alirdim kayitlariyla olursa.. bir de o kaporta parcalarini kazali bi sti dan çikma bulursak ancak ucuza oyle gelir...oyle bile masrafli olur ama deger :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    72
ceyhunugur

1.5 yada 2.0 turbosuz motorları stı a cevırmek zordur aksı halde turbo bır subaru aracı stı a cevırmek cok zevklı oluyor ama bayagı bır para gıdıyor ve yapıldıgında orıjınal subaru stı dan cok tatlı gıdıyor uzun omurlu oluyorlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
lokomotif    51
lokomotif

1.5 yada 2.0 turbosuz motorları stı a cevırmek zordur aksı halde turbo bır subaru aracı stı a cevırmek cok zevklı oluyor ama bayagı bır para gıdıyor ve yapıldıgında orıjınal subaru stı dan cok tatlı gıdıyor uzun omurlu oluyorlar

Zaten benim hayalimde 1.5 u sti yapmak degil tabiki ama :D araştirirken denk geldi wrx i olan arkadaslara ilham olabilir belki :D  daha dogrusu(wrx i olan çilgin arkadaşlara )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SequentiaL    832
SequentiaL

Tamamen keyif projesi. Hiçbir mantıklı yanı yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SequentiaL    832
SequentiaL

Başlığı ilk okudum çamurluklar ne oldu dedim. Herif çamurluğa kadar girişmiş. Bu proje markanın anavatanı Japonyada bile mantıksız. Ülkemizdeki pahalılığı geçtim

Çılgınlık kısmına katılıyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
r@lph    9
r@lph

Kesinlikle :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
lokomotif    51
lokomotif

Adamda nasıl bi keyif varsa artık :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SequentiaL    832
SequentiaL

Adamda nasıl bi keyif varsa artık :D

Allah hepimize öyle keyif nasip etsin ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
lokomotif    51
lokomotif

Allah hepimize öyle keyif nasip etsin ;)

Amin şu japonya bizim sınır komşularımızdan birisi olsaydı ne vardı :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Yalçın KAYALAR    2
Yalçın KAYALAR
13.06.2015 at 20:47, onur öncü :

Bunu türkiyede yapamazsın yaptın diyelim o arby kimse almaz her yeri kurcalanmıs deyip

Doğru.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş