Jump to content
Rednexi

Siyah 2.0R Modifiye

Tavsiye Edilen Mesajlar

Rednexi    1
Rednexi

Evet dostlarım,abilerim bildiğiniz üzere kaza yapmıştım bundan 1.5 ay kadar önce bu sırada arac hazır tamir aşamasındayken aklım bunlar geldi aracımı dün teslim aldım ve bir kac modifiye yaptım gerçekten hoş oldu

Yaptığım Modifiyeler

Sis Kapakları Wv Kırmızısı

Ön Tampon Havalandırma Wv Kırmızısı

Ön Panjur Kenarları Wv Kırmızısı

Aynalar Wv Kırmızısı

Jantları Aynı Renk Tekrardan Boyattım

Yeni 2 Far Aldım Orjinal

Lastikleri Yeniledim SuperSport Lastik Aldım

Öne Plaka takmadım

Komple Pasta Cila Boya Koruma

Kırmızı Brembo Kaliperleri Yenilendi Böyle Birşey Çıktı Ortaya :)

Şuanlık tek foto :) İnstgram Sayfam'da fotolar mevcut buraya atamadım şuan Sayfa ibedirhanyilmaz varsa kullananlar takip etsin dönüş yaparım direk

P5X7X6.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
syhkan    0
syhkan

şahsi fikrim sisler olmamış ama onun harici bomba olmuş , intagramdan takip ettim  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Rednexi    1
Rednexi

şahsi fikrim sisler olmamış ama onun harici bomba olmuş , intagramdan takip ettim  :)

valla hepsini aynı anda boyattım şuan sisleri bende beğenmiyorum kırmızı istiyen var ise siyah ile değişelim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
StanceDignity    1
StanceDignity

Bence sisler dahil gayet hoş olmuş Bedirhan abi çünkü eğer sisler siyah olursa bence panjurlar çok sırıtır ayrıca pasta cilayı hakettiği şekilde gösteren bi renk Siyah ve harbiden bomba olmuş Maşallah :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Rednexi    1
Rednexi

Bence sisler dahil gayet hoş olmuş Bedirhan abi çünkü eğer sisler siyah olursa bence panjurlar çok sırıtır ayrıca pasta cilayı hakettiği şekilde gösteren bi renk Siyah ve harbiden bomba olmuş Maşallah :)

eyv kardeşim güzel yorumların için çok teşekkür ederim :) Maşallah diyelim :))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    72
ceyhunugur

Bedirhan arac kendine gelmis guzel olmus yolda birakma araci hemen cizerler yazik olur

Arka tarafa birsey yapmadin mi

Arka difuzoru de kirmizi yapsan cok hos dururdu

Ayrica kirmizi pacalikta siparis et senin siyah renkte guzel duruyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Yılmazhan Yılmaz    46
Yılmazhan Yılmaz

+1

benim de şahsi fikrim, sislerin  tamamını değil de, yalnızca iç kısımlarını kırmızı yapsaymışınız ya da hiç ellemeseymişsiniz çok daha şık olabilirdi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
chnalbayrak    9
chnalbayrak

Maasallah diyelim. Allah nazarlardan saklasin..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Rednexi    1
Rednexi

Bedirhan arac kendine gelmis guzel olmus yolda birakma araci hemen cizerler yazik olur

Arka tarafa birsey yapmadin mi

Arka difuzoru de kirmizi yapsan cok hos dururdu

Ayrica kirmizi pacalikta siparis et senin siyah renkte guzel duruyor

Abi mahalle'de mahallenin cocuklarına emanet hastaları zaten arabanın sıkıntı olmaz işyerindede park var vale var başında ama arabayı valeye vermiyorum sana emanet diyorum,

arka difüzörü boyatıcaktım abi ancak boyanırsa atarmış aklımda vardı yoksa boyatamadım ben kendim sprey ile bi boyamayı deniyicem bakalım :)

abi pacalıklar sürttü bende hepsini cıkarttım ya yoksa duruyor bagajda :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Rednexi    1
Rednexi

+1

benim de şahsi fikrim, sislerin  tamamını değil de, yalnızca iç kısımlarını kırmızı yapsaymışınız ya da hiç ellemeseymişsiniz çok daha şık olabilirdi

ancak öylede sis cıkıntıları cok belli olurdu şuan İbrahim abi(jaspa) elinde varmı bakıcak,yada tekrar siyah a boyatabilirim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Rednexi    1
Rednexi

Maasallah diyelim. Allah nazarlardan saklasin..

Amin Allah razı olsun :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Yalçın KAYALAR    2
Yalçın KAYALAR

Öncelikle geçmiş olsun. Araba güzel olmuş, Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin inşAllah :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş