Jump to content
kmvolkan

BRZ STI Concept 450 HP

Tavsiye Edilen Mesajlar

kmvolkan    357
kmvolkan
booSTI    0
booSTI

güzel ülkemde bu araç sahibi olsak, bindirmezler o kanat ne bu ses ne bu jantlar orjinal değil diye.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
subarubrz92    0
subarubrz92

Ya ben anlamıyorum.Belkide bu araba fazla satılmaz ama tam bir canavar araba olduğu için neden piyasaya sürdürmek istemiyorlar anlam veremedim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kmvolkan    357
kmvolkan

Verdiğim topgear linkinde, Subaru yetkilisi hedeflenenden çok uzak noktada olduklarını, daha çok mühendislik çalışması ve test yapmaları gerektiğini söylemiş.

BRZ'yi awd yapmamak için bildikleri bir şeyler vardı, bunun için de vardır muhtemelen :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
subarubrz92    0
subarubrz92

Verdiğim topgear linkinde, Subaru yetkilisi hedeflenenden çok uzak noktada olduklarını, daha çok mühendislik çalışması ve test yapmaları gerektiğini söylemiş.

BRZ'yi awd yapmamak için bildikleri bir şeyler vardı, bunun için de vardır muhtemelen :)

Haklı olabilirsin ancak şöyle bir şey var.Volkswagen , Mercedes gibi arabalar çok iyi konsept üretip satıyorlar.Subarunun bu işin içinde geç kalınmaması gerekiyor.Çünkü artık modern çağdayız.Gelecek yıl bir sürü konsept arabalar gelecek.Haksız mıyım?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kmvolkan    357
kmvolkan

Gönül isterdi ki gelsin, adam gibi vergilendirme olsun, biz de alalım :) Ama adamların değerlendirdiği pek çok değişken vardır :) Bence de BRZ STI satışa çıkarılsa, Impreza STI'dan çok daha yüksek satış rakamına ulaşır Türkiyede.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Metin Durgut    105
Metin Durgut

güzel ülkemde bu araç sahibi olsak, bindirmezler o kanat ne bu ses ne bu jantlar orjinal değil diye.

gecenlerde tekirdagda bi arkadasımı masaretti v6 egsoz dan cevırdıler bu araclar ile yurumek mesele

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
tamerbjk    1
tamerbjk

bu arabanin bu sekilde piyasaya cikcagini nedense dusunmuyorum(insallah cikar) fiyatida baya bi iyi olur heralde :-D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş