Jump to content
topcu

Yeni Outback ve Dizel Otomatik Forester Ne Zaman Gelecek?

Tavsiye Edilen Mesajlar

topcu    2
topcu

Arkadaşlar yeni outback ve dizel otomatik forester nezaman gelecek bilgisi olan varsa sevinirim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
topcu    2
topcu

Bide 1.6 dıt motor subarunun herhangi bir modeliyle ülkemize gelecekmi bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
engin67    4
engin67

Dun gorustum Bayraktar dan bir arkadasla.Yeni dizel forester in 3 uncu ayda gelecegini soyledi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    72
ceyhunugur

1.6 levorg seneye eylul ayında ergınakın sıparış verdı gelecekmış

ama forester otomatık dızel daha gorunurde yok manuel olan gelıyor ama otomatık olan bayıı sıparış vermemış

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
clifford    0
clifford

Benim duyumum, Levorg, Yeni Forester dizel, Yeni Outback' in 2015' de geleceği yönünde...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
topcu    2
topcu

Yeni outback çinde satışa sunulmuş.... baytur uyuyor ...ya japonlar TR yi kaale almıyor yada baytur işi bilmiyor arkadaş....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
topcu    2
topcu

Sonradan baytura mail attım cevap verdiler.yeni outback şubat sonu mart başı gibi geliyormuş. Levorg ise 2015 son çeyrekte gelecekmiş...

Bu 1.6 dıt motoru neden forester ve xv de kullanmazlar anlaşılır gibi değil..FHI yi anlamak mümkün değil...o motorla avrupada ve tr de çok satar diye düşünüyorum...

Son olarak çinden sonra avrupanın bazı ülkelerindede satışa sunulmuş yeni outback...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Vizgi    0
Vizgi

Yeni outback şubatta geliyor, ön sipariş almaya başlamışlar, forester otomatik dizel ise martta geliyor.

Levorg ise 1.6 dit motorla eylülde geliyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş