Jump to content
yusufbtek

Evo Dergisinin Gözünden SUBARU

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest Cherkess   
Guest Cherkess

Güzel değerlendirme bence bayağı da tarafsız olmuş.

Arabam.com değerlendirseydi giriş şöyle olurdu : VW golfe kıyasla iç dizaynda hafif kalan sti ın awd sistemi polo karşısında hantal kalıyor Sti altı daha da alçaltıldığı için arazi de bir range rover gibi çamurdan kolayca çıkamıyor... Gibisinden anlamsız elma / armut kıyaslaması okuyor olacaktık. Ben beğendim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
StanceDignity    1
StanceDignity

Güzel değerlendirme bence bayağı da tarafsız olmuş.

Arabam.com değerlendirseydi giriş şöyle olurdu : VW golfe kıyasla iç dizaynda hafif kalan sti ın awd sistemi polo karşısında hantal kalıyor Sti altı daha da alçaltıldığı için arazi de bir range rover gibi çamurdan kolayca çıkamıyor... Gibisinden anlamsız elma / armut kıyaslaması okuyor olacaktık. Ben beğendim.

Arabam.com değerlendirmenize sonuna kadar katılıyorum fakat sadece o site değil bir çok forumda vb. yerlerde ve bir çok çevremdeki kişide Subaru'yu o sınıfa ait olmayan araçlarla özelliklede VW ile karşılaştırıp eksik düşürmeye çalışıyor kimse VWnin marka sattığını ve araçlarına ve opsiyonlarına aşırı derecede fazla ücret istediğini kabullenmiyor ayrıca sorunlu bir DSG şanzımanına 10-15bin TL fazla verip otomatik araç alıp halen toz kondurmayıp o Alman arabası adı yeter deyip japonları ezenlere gıcık oluyorum ve o yüzden artık soranlara sadece Subaru'yu kullanan bilir deyip geçiyorum...

Derginin Değerlendirmeside gayet objektif ve yararlı bir değerlendirme olmuş..Paylaşım için teşekkürler..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emrah kaptan    14
emrah kaptan

Dergiler genelde ait olduğu ülkenin arabalarını ön plana çıkarıyorlar. Mesela Top Gear ve Evo ingiliz dergisi ve karşılaştırmalarda genelde jaguar yada aston martin mutlaka bulunur. Ayrıca sayfalarca jaguar a ait bir ayrıntılı inceleme bulabilirsiniz. Autoshow, yada otohaber (yanlış bilmiyorsam oto haber de autobild ile ortaklık içinde) alman dergisi olduğundan alman araçlarına biraz daha yanlı bakarlar. Hemen hemen tüm araba dergilerini okurum. İngilizlerin dergileri biraz daha tarafsız olmakla beraber onlarda da alman araçlarına karşı olumsuz yönde tavır vardır. Mesela Jaguar F-type ı çoğu özellikte yeni 911 den üstün buldukları yazı okumuştum. Konu japon arabaları olduğunda favori dergim Top Gear dir. Ayrıntılı ve tarafsız yazılarını okumak her zaman hoşuma gitmiştir. Bu arada paylaşım için çok teşekkürler. Yurt dışında olduğumdan bu dergiyi okuyabilme durumum yoktu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
wiliamz    1
wiliamz

auto car dergisinin değerlendirmesini de en kısa zamanda fotoğraflayıp paylaşacağım selamlar :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
zephyrune    13
zephyrune

Adamların 103bin TL'ye aldıkları araca bak :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Yalçın KAYALAR    2
Yalçın KAYALAR

Güzel araba. Paylaşım için teşekkürler. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş