Jump to content
onur öncü

Subaru Forester Ses Yalıtımı 2003 - 2008

Recommended Posts

Yücel NADUL    5
Yücel NADUL
06.07.2020 at 16:17, Erçay :

Kapı fitiline akvaryum hortumu geçirmek de kullanıcıların başvurduğu ucuz çözüm yöntemleri arasında yer alıyor :)

Erçay bey mrb. çok sağolun. akvaryum hortumu deyince bir şeffaf renkli silikon hortumlar çıkıyor, bir de siyah renkli hortumlar çıkıyor internette. sizce hangisi?

Erçay    2,379
Erçay

Rengi cinsi önemli değil aslında 6mm kalınlığı geçmeyen, içi boş, hafif sert herhangi bir hortum da olur. Fitili içine hortuma yağ sürmeyi unutmayınız uygulama yaparken

Yücel NADUL    5
Yücel NADUL

arkadaşlar rüzgar sesini üçgen cam direklerini değiştirerek çözdüm. gerçekten rahat ettim. parçalar biraz pahalı ama sorunu çözdü. tansi 600 tl. parçaları şaşmaz da  Argos mekanik aracılığıyla temin ettim. şaşmazda atak grupta Aziz diye bir arkadaş subarudan anlıyor, o değiştirdi. memnun da kaldım. hayırlı günler.

Erçay    2,379
Erçay

Hayırlı olsun, üçgenler çerçevesiz camlarda biraz baş ağrıtabiliyor ama çerçevesiz cam için de bu baş ağrısı çekilir bence :D 

Subim    398
Subim

iyi yapmışsın, çevre şartlarına bağlı olarak biraz değişiklik göstermekle beraber, kafan rahat 7-8 sene kullanırsın.

hayırlı olsun