Jump to content
erolkan

Port Bagaj..

Tavsiye Edilen Mesajlar

Sourfang    138
Sourfang

Erçay bey sizde çocuk yok galiba, eskinden bende öyle yapıyordumda aile büyüyünce sıkıntı olmaya başladı:(

amazonda kullanıcı yorumlarını okudum. Kullanıcılar genelde memnun pratik olduğu için fakat aşırı yağışta içine su alıyormuş, ayrıca ayaklardan arabanın içinede su sızdırıyormuş. Bizim buralarda hiç gitmez o zaman :'(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.147
Erçay

Çocuk yok evet :) zaten şahsım adına yazmıştım, urunu kötülemek için değil :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mustafa Esen    34
Mustafa Esen

heybe yaptırsak nasıl olur:D:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ameyt    240
ameyt

kampa tepeye vs gittiğimizde bi port bagaj ihtiyacı duymuyor değilim, arkada yedek lastik olduğundan. Ama şu denge, rüzgar vs olayına tam emin olamıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Sourfang    138
Sourfang

kampa tepeye vs gittiğimizde bi port bagaj ihtiyacı duymuyor değilim, arkada yedek lastik olduğundan. Ama şu denge, rüzgar vs olayına tam emin olamıyorum.

Abi bence güzel istiflendiğinde denge konusunda bi sıkıntı yaşamazsın. Rüzgar olayıda sonuçta hızı 130 üstünde seyahat yapmıyorsan o kadar problem olmaz. Firmalar ona göre yapıyor. Gurbetçiler nerelerden Türkiye'ye bu tip port bagajlarla geliyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
erhan_41    88
erhan_41

f78853abbaf0ea6d50daca65e0d4865e.jpg

Yaklaşık 80kg yuk ile 300km seyir yaptim.suratim 80-110kmh idi ve sorun yaşamadım.uzerine pas temizliginden sonra anti pas ve siyah boya işim var.onu da bir ara hallederim.

erhan_41 / tuzla

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Serhat    113
Serhat

Erhan Bey;

Güzel olmuş, güle güle kullanın. İnşaatçı olarak benim gözüme batan tarafı nervürlü demirden yaptırmışsınız, düz bulabilseydiniz daha güzel dururdu diye düşünüyorum. Yine de gayet başarılı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
erhan_41    88
erhan_41

Isin gerçeği ,zaruriyetten kendim cozum urettim.hazirlar ya çok dar,genisleride çok uzun moonroofu kapatiyor.sonunda yumurta selige gelince kendim olcu aldim ve hurda tesisat borusuyla kivirarak yaptim.kaynakciya para verdim.toplam maliyet 96 tl

erhan_41 / tuzla

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Cherkess   
Guest Cherkess

Abi güzel bir renge boyayıp şu sivri uçları da kestireydin ya. Gayet işlevsel olmuş bence.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
erhan_41    88
erhan_41

ön tarafı özellikle uzun ve eğimli yaptım.o kısma pleksi kesip monte edecektim hem görsellik için hem de rüzgarı kırması için ama bayram da bu malzemeyi tedarik edeceğim dükkan kapalıydı. o işte sonraya kaldı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
erolkan    258
erolkan
Arkadaşlar portbagaj altına ara atkı şunu buldum ama 2006 forester için uygun mudur?
http://www.aksoytuning.com/subaru-forester-2-wingbar-port-bagaj-ara-atki-tavan-

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben aldım 2007 Forester a uymadı...

Xperia XZ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bougoss    111
bougoss
Ben aldım 2007 Forester a uymadı...

Erol hocam senin kullandığının linki var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
erolkan    258
erolkan
Erol hocam senin kullandığının linki var mı?

Ne yazıkkki linki yok ama çifti 150tl ydi..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
subaruciho    4
subaruciho

Hayırlı olsun hocam. Çok iyi olmuş gerçekten. Benim pek ihtiyacım olmuyor ama genişlik isteyenlere şart.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
MehmetSelim    49
MehmetSelim

Konuyu hortlatıyorum :)
profil resminde de görüldüğü gibi portbagaj sürekli üzerinde, İstanbul'da ikamet ederken her hafta sonu aralıksız izinli günümü geçirmek için çoluk çocuk kampa giderdik. Çadır uyku tulumları katlanır masası taburesi mangal semaver nargile vs derken lazım oluyor diye taktırmıştım.  Şehir içinde de birkaç kez yoğun trafik sıkışıklığında çekip sahile masa kurmuşluğumuz oldu. Kısacası böyle bir arabanız varsa bu malzemeler de yanınızda ise hiçbir şeyi  dert etmiyorsunuz. 

İstanbul Ankara arasında 220 ye kadar ibreyi de dayamışlığım oldu üç senedir sorunsuz kullanıyorum. İstanbul Aksaray da bir arkadaştan aldım port bagajı gayet de memnunum çünkü işime oldukça fazla yarıyor. Uzun yolculuktan önce ve sonra vidaları ve durumunu kontrol ediyorum şimdiye kadar sıkıntı çıkarmadı. Eğer balık yada kamp gibi merakınız varsa ve kalabalık bir aile iseniz mutlaka tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
qarsian    1
qarsian

2006 forestera uyacak Port bagaj ara atkı barı tavsiyesi var mı?Nerden bulunur?Sahibinden vs sitelerde var mı acaba?

Selamlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş