Jump to content
erolkan

Port Bagaj..

Tavsiye Edilen Mesajlar

erolkan    258
erolkan

arkadaşlar bizim araclar için üretilmiş olan MontBlanc marka port bagaj,bagaj çantaları vs..ürünleri otoher.com adresinde bulabilirsiniz..ben dün aracıma port bagaj ayagı taktırdım gayet güzel oldu..ayrca aracıma taktıktan sonra fotografı çekip sitesinde de yayınladı subaru aracların içinde..yaza dogruda nasip olursa bagaj cantasından taktıracagım..bu arada Haldun bey gercekten çok ilgili bir esnaf..tavsiye ederim..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    184
Burak

Bilgilendirme için teşekkürler..

Sanırım bu ;

DSCN1054.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ali uslu    8
ali uslu

güle güle kullanın erol abi. araba ben forester ım demiş :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
erolkan    258
erolkan

güle güle kullanın erol abi. araba ben forester ım demiş :)

teşekkürler..evet forester olduğu biraz daha belli oldu..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
semihyalin    0
semihyalin

benım imprezaya nasıl bır uygulama yapılıyor tatıle gıderken cok ıs goruyoru ya :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
erolkan    258
erolkan

benım imprezaya nasıl bır uygulama yapılıyor tatıle gıderken cok ıs goruyoru ya :)

bence otoher'i arayıp haldun beyden bilgi alabılırsınız..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
semihyalin    0
semihyalin

cok tesekkur ederım kendısıyle gecmıste bır alıs verısımız olmustu zaten ama unutmusum zaman gecınce :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
erolkan    258
erolkan

arkadaşlar malum araç lpg'li olunca stepne bagajda yer kaplıyor..bunu  önlemek için port bagajın üstüne çantamı sepet mi alsam diye düşünüyorum..sizce hangisi daha kullanışlı ve uygun olur?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
erolkan    258
erolkan

bauhaus ta port bagaj çantası 300tl..arjes 320 modelı gözede hoşgelıyor..sepetlerınde fıyatları uygun ama sağlamlılık ve kullanışlılık bakımından hangisi iyi olur?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ilhan keloglu    0
ilhan keloglu

benim aracımda thule taşıyıcı bar + kit ve thule xpedition 820 sepet var ,

sadece yaz aylarında kullandım şimdilik,

çok memnunum  biraz pahale ilk aşamada ama kullandıkça kalite vs... fark bariz çıkıyor ortaya ,

ayrıca ek bir öneri : kapalı bagaj yani box'larda kapasitenin dışına çıkamıyorsunuz ,

ancak sepette yukle yukleyebildigin kadar ,

guvenli bir şekilde bağlayıp sağlamlaştırdın mı sorun olmuyor ,

en basitinden box içinde hem eşya hem bebek arabası koyamazsın

ama sepete tum yukunu koy uzerinede bebek arabasını bağlayıp çık yola :)

http://www.thule.com/en/TR/Products/Cargo-Carriers/Baskets/Thule-Xpedition-820

bu hafta içi sepetli hali ile foto çeker bu konu içeriğine yüklerim ,

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
erolkan    258
erolkan

benim aracımda thule taşıyıcı bar + kit ve thule xpedition 820 sepet var ,

sadece yaz aylarında kullandım şimdilik,

çok memnunum  biraz pahale ilk aşamada ama kullandıkça kalite vs... fark bariz çıkıyor ortaya ,

ayrıca ek bir öneri : kapalı bagaj yani box'larda kapasitenin dışına çıkamıyorsunuz ,

ancak sepette yukle yukleyebildigin kadar ,

guvenli bir şekilde bağlayıp sağlamlaştırdın mı sorun olmuyor ,

en basitinden box içinde hem eşya hem bebek arabası koyamazsın

ama sepete tum yukunu koy uzerinede bebek arabasını bağlayıp çık yola :)

http://www.thule.com/en/TR/Products/Cargo-Carriers/Baskets/Thule-Xpedition-820

bu hafta içi sepetli hali ile foto çeker bu konu içeriğine yüklerim ,

sizin araçta lpg varmıydı?eger var ise stepneyı nereye koydunuz acaba?..benım asılsorunum bagajdan stepneyi  çıkarmak...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ilhan keloglu    0
ilhan keloglu

bende LPG var ve stepne kullanmıyorum .

carpex marka bir ürün aldım ,,bilirsiniz ; lastik patladığında bu spreyi sibop üzerinden lastiğin içine sıkıyorsunuz ve en yakın lastikçiye kadar götürebiliyor .

açıkcası bunca yıldır hiç lastiğim patlamadı ama patlarsa diye aracımda iki adet bu üründen var ,

Allah kullanmayı nasib etmesin :)

biz aracı nevşehir kent içinde kullanıyoruz .

gittiğimiz ş.dışı yollarda da neredeyse her 20 km'de bir benzin istasyonu vs..var

hani olurda gerçekten lastik patlarsa bu ürün ile en yakın tamirciye yetişirim ,

eğer lastik yarılır vs. ise de yol yardım çağırırım  :-\

aklıma başka bir çözüm gelmedi ,

yedek lastiği ( hele de 16" ) araçta bir yerlere koymak çok güç

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
erolkan    258
erolkan

bende aracla o kadar yol yaptım ama lastığım hıc patlamadı ama ınsanın aklında herzaman ya yarılırsa dıye gelıyor..bende de lastık tamır spreyı var 2 tane ayrıca çakmaktan hava basan kompresorde  var ama genede stepneyı yanımda tasıyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ilhan keloglu    0
ilhan keloglu

zaten doğru olan stepne'nin aracın içinde olması ,

ama imkanlar  :-\

umarım başımıza gelmez :)

saygılarımla ,

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
celaldaskin    0
celaldaskin

Yeni baslık acmak istemedim. İmprezaya Port bagaj yaptıran var mı aracım 2008 hb kasa 2 yasında bir kzım var bagaj kucuk geliyordu simdi 2. bebek bekliyoruz bagaj beni kara kara dusunduruyoır aracı da degiştirmek istemiyorum. Ne tur bir portbagaj beni kurtarır, ne tavsiye edersiniz.

Bu arada konuda gecmiş Capex bir kez beni kurtardı ama gecende capex sıktım 2 km gitmden teker indi cok buyuk bir civi girmiş kapatmadı, kucuk bir istetme almıştım orjinal yerine gecenin bir yarısı degiştirmek zorunda kaldım ama allahtan istetmeyi taşımışım bazen evde bırakıyordum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
erolkan    258
erolkan

Yeni baslık acmak istemedim. İmprezaya Port bagaj yaptıran var mı aracım 2008 hb kasa 2 yasında bir kzım var bagaj kucuk geliyordu simdi 2. bebek bekliyoruz bagaj beni kara kara dusunduruyoır aracı da degiştirmek istemiyorum. Ne tur bir portbagaj beni kurtarır, ne tavsiye edersiniz.

Bu arada konuda gecmiş Capex bir kez beni kurtardı ama gecende capex sıktım 2 km gitmden teker indi cok buyuk bir civi girmiş kapatmadı, kucuk bir istetme almıştım orjinal yerine gecenin bir yarısı degiştirmek zorunda kaldım ama allahtan istetmeyi taşımışım bazen evde bırakıyordum.

şu adreste var bir inceleyın isterseniz..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-subaru-impreza-thule-port-bagaj-arac-ustu-tasima-sistemi-aes-grp-97147775/detay

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
celaldaskin    0
celaldaskin

Tesekkurler bir arayım sabahtan, sizce port bagaj mı yoksa sepet mi daha iyi olur benim durumda baya bir bebek esyası oluyo, bebek arabası var, birde ufak stepne var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
erolkan    258
erolkan

Tesekkurler bir arayım sabahtan, sizce port bagaj mı yoksa sepet mi daha iyi olur benim durumda baya bir bebek esyası oluyo, bebek arabası var, birde ufak stepne var.

benım durumumda  sizinle aynı..bende sepet ve bagaj arasınd kaldım..amacım stepneyi bagajdan çıkarmak ve fazlalık eşyalaı toplamak..o yüzden büyük ihtimalle bagaj çantası alacagım..bauhause da neumann marka portbagaj çantası var onu gözüme kestirdim..büyük ıhtımalle onu alacagım..kafamdaki  planda içinede stepneyı montajlatacagım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş