Jump to content
Ertuğrul

2001 Legacy Göçük Düzeltme-Boya Öncesi/Esnası/Sonrası

Tavsiye Edilen Mesajlar

high power subaru garaj    0
high power subaru garaj

sağol erkan usta. bu aralar senin de fark ettiğin gibi direksiyonda hafif bi sola çekme var yalnızca. onun için sana bi gün aracı getirmek istiyorum. cebinden arayacağım ben...

tabiki beklerim bakalım nedenmiş zaten fark ettiysen araç hafif sola kaçıyor direksiyonu sağa dönük tutmak zorunda kalıyorsun yarım santim falan rot ayarı falanda bozuk olabilir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ertuğrul    30
Ertuğrul

tabiki beklerim bakalım nedenmiş zaten fark ettiysen araç hafif sola kaçıyor direksiyonu sağa dönük tutmak zorunda kalıyorsun yarım santim falan rot ayarı falanda bozuk olabilir

bi rot ayarı gerekecek :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sacit cebeci    0
sacit cebeci

hayırlı olsun, çok iyi olmuş. en önemlisi kendi içinize sinmesi, temiz temiz binmek insana huzur veriyor. zaten resimleri mevcut, satarken alıcıya gösterirsiniz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ertuğrul    30
Ertuğrul

hayırlı olsun, çok iyi olmuş. en önemlisi kendi içinize sinmesi, temiz temiz binmek insana huzur veriyor. zaten resimleri mevcut, satarken alıcıya gösterirsiniz.

haklısın ben fotoğrafları saklıyorum zaten bi kenarda.  gerçi eski hali bile ilanlardaki neredeyse tüm legacylerden iyiydi ama ben göçük görmeye tahammül edemediğim için boyattım. fark etmişsinizdir fotoğraflar kaldırılmış (ben fotoğraf boyutlarını küçültmeyi bilmediğim için  :D )

ayrıca geçen haftaiçi camlara film çekildi. filmin markası LLumar (7 yıl garantili). geçtiğimiz haftalarda ahmet'in (adr) imprezaya da orada çekilmişti hatırlarsınız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
StanceDignity    1
StanceDignity

hayırlı olsun beyaz inci maşallah  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Meximania    1
Meximania

fevkalade olmuş. kaliteli işçilik.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sacit cebeci    0
sacit cebeci

haklısın ben fotoğrafları saklıyorum zaten bi kenarda.  gerçi eski hali bile ilanlardaki neredeyse tüm legacylerden iyiydi ama ben göçük görmeye tahammül edemediğim için boyattım. fark etmişsinizdir fotoğraflar kaldırılmış (ben fotoğraf boyutlarını küçültmeyi bilmediğim için  :D )

ayrıca geçen haftaiçi camlara film çekildi. filmin markası LLumar (7 yıl garantili). geçtiğimiz haftalarda ahmet'in (adr) imprezaya da orada çekilmişti hatırlarsınız

evet hatırladım, çok güzel olmuş. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ertuğrul    30
Ertuğrul

evet hatırladım, çok güzel olmuş. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin.

teşekkür ederim sacit. akşam birkaç fotoğrafın boyutunu düşürüp yükleyeceğim buraya. maksat konu başlığı fotoğrafsız kalmasın :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ertuğrul    30
Ertuğrul

O0

gece eve dönünce fotoğrafları yüklerim. öncesi ve sonrasına ait boyutları küçültülmüş toplam 10 fotoğraf yeterli olur sanırım. gündüz yapamıyorum bunu çünkü bizim kurumun bilgisayarlarından hizliresim.com'a girilemiyor  >:( neyse ki subaruclubtr.com'a girerken böyle bi sorunum yok  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Metin Durgut    105
Metin Durgut

beyazın da kötü yanı güneş sararmasından dolayı renk farklılığı olabiliyor cila yine biraz kapatıyor ama yeterli değil...yine de güzel olmuş bu yaştaki aracı boyamak daha  mantıklı kolay gelsin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ertuğrul    30
Ertuğrul

beyazın da kötü yanı güneş sararmasından dolayı renk farklılığı olabiliyor cila yine biraz kapatıyor ama yeterli değil...yine de güzel olmuş bu yaştaki aracı boyamak daha  mantıklı kolay gelsin

teşekkür edrim :) motor kaputunun sol tarafında belirgin bir solma vardı, pasta cila sonrası yok oldu. sol tarafı iyi ki komple boyatmışım diyorum ben de

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş