Jump to content
Ertuğrul

2001 Legacy Göçük Düzeltme-Boya Öncesi/Esnası/Sonrası

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ertuğrul    30
Ertuğrul

değerli arkadaşlar,

geçtiğimiz hafta aracımın tadilat işlemleri tamamlandı, aracın önceki haline, tadilat işlemlerine ve sonrasına ait fotoğraflarını sizinle paylaşmak istedim :)

jJ3vng.jpg

597oLM.jpg

9Xo9Q9.jpg

GnRpD6.jpg

0Vn408.jpg

nPM5y0.jpg

qqMmNR.jpg

1Pv2aj.jpg

jJ3vrm.jpg

QXB4Ny.jpg

devamı geliyor arkadaşlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ertuğrul    30
Ertuğrul

önceki haline ait fotoğrafları gördünüz. toplamda 90 a yakın fotoğraf var. yapım aşamasına ve sonrasına ait fotoğraflar da birazdan geliyor, biraz sabır :) gece daha yeni başlıyor  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Cihan    232
Cihan

ertuğrul  üstad tüm fotolar böyleyse site çöker bu akşam.fotolar çok kasıyor  ;D boyutları küçültme imkanın var mı  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ertuğrul    30
Ertuğrul

ertuğrul  üstad tüm fotolar böyleyse site çöker bu akşam.fotolar çok kasıyor  ;D boyutları küçültme imkanın var mı  :)

sen öyyle diyorsan doğrudur. nasıl küçülteyim (ben biraz bilgisayar özürlüyüm de)?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Cihan    232
Cihan

sen öyyle diyorsan doğrudur. nasıl küçülteyim (ben biraz bilgisayar özürlüyüm de)?

tam adamına sordun.kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş  ;D devam edelim bu şekilde.biraz kasıyor ama idare ederiz no problem  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ertuğrul    30
Ertuğrul

o da yapıldı :) daha bittikten sonraki haline ait fotoğrafları koyamadım ki site göçer diye. 20 foto kaldı. böyle yükleyeyim mi ne dersin ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Cihan    232
Cihan

o da yapıldı :) daha bittikten sonraki haline ait fotoğrafları koyamadım ki site göçer diye. 20 foto kaldı. böyle yükleyeyim mi ne dersin ?

devam üstad.şahsen merak ediyorum bitmiş halini O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ertuğrul    30
Ertuğrul

sol çamurluklardaki göçükler aslında boyasız düzeltilmişti fakat sol 2 kapıdaki çok sayıda göçük boyasız düzeltilemedi ve göçüklere içerden de müdahale edilemedi. ben de sol tarafı komple boyattım ama tertemiz oldu. jantların kenarlarını 80 TL ye yaptırdım (ahmet usta bir arkadaşına yaptırdı). sonra jamtlar yeniden boyandı. fotoğraflarda biraz koyu görünmesi sizi yanıltmasın, usta rengi tam tutturmuş :) kapı çıtaları sökülmeden boyandı.sağ iki kapım zaten boyalıydı, görüldüğü üzere alt kısmına ufak bi müdahale yapıldı :) arka ve öne boya vurulmadı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Cherkess   
Guest Cherkess

Sen komple boyaya bir batırıp çıkaraydın Ertuğrul arabayı :)

Neyse şaka bir yana hayırlı olsun bende de ufak bir göçük var can sıkıcı oluyor ama elletmiyorum. Boyalı diye adamlar 2 binlira siliyor yaptırıp masrafa giriyorsun aracın değer kaybediyor boya masrafı da sana giriyor anasını satayım. Anlamadım bu boya takıntısını da neyse artık. İyi yaptın valla tebrik ediyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Cihan    232
Cihan

çok güzel olmuş ertuğrul üstad.güle güle kullan yeni aracını  ;D şaka bir tarafa eğer şahsen benimde içime sinmiyorsa bende boyatırım gözüme batan yerleri.özgür'ün dediği gibi takıntılaılar da var ama sonuçta benimde bir göz zevkim var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
static    76
static

Gayet güzel elinize saglık. Yapan ustada sanırım işini bilen biri. Adresi alma sansımız var mı acaba?

Saygılar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ertuğrul    30
Ertuğrul

Gayet güzel elinize saglık. Yapan ustada sanırım işini bilen biri. Adresi alma sansımız var mı acaba?

Saygılar.

teşekkür ederim arkadaşlar. ben binici olduğum için boyattım sol tarafı komple. insanları anlamıyorum. sol taraf komple boyalıysa bu soldan kaza yaptığı anlamına gelmez ki. aksine şunu demeliler: "adama helal olsun arabasını seviyormuş ki masraftan kaçmamış"

iş yerimden yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle bu dükkana gittim.

Dükkan ismi :Çağrı

Ustanın adı: Ahmet (o klasikleşmiş fırlama tavırları olan bazı sanayi esnafları gibi değil, gidince görürsün zaten)

İvedik'deki 88 Oto Sanayi'de. 1. bölgede

detaylı adresini ve telefon numarasını yarın yazayım buradan.

ankaradaki arkadaşlara tavsiye ederim. subaru clubtan bahsettim gittiğimde. beni ve arabamı söylediğinde bilir zaten. önce bi piyasadan fiyat al istersen bir de ahmet ustaya sor. işçiliğinden memnun kalırsın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ertuğrul    30
Ertuğrul

suat abi de (taner kurttepe) s-turbosunun 2-3 göçük düzeltmesini ve ufak bi lokal boyasını burada yaptırdı. zaten yapım aşamasında çekilen fotoğraflardan birinde (dikkatli baktıysanız) suat abinin ZPT 88 plakalı aracı arkada görünüyor. kendisi de işçiliğinden memnun kaldı :) yarın da inşallah çiçeği burnunda üyemiz(eskilerden beri arkadaşım olan) muratın (makar) yeni aldığı 99 foresterı götüreceğiz oraya. tamponları söktürüp komple boyatmayı istiyor, bir kaç yere boya rötüşü ve pasta cila yaptırmak istiyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zafer Kocabaş    0
Zafer Kocabaş

Ertuğrul, çok güzel olmuş, gülegüle kazasız belasız kullan.

Hep yaptırma planlarından bahsediyordun, gerçekleştirdiğin için tebrik ederim ayrıca.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ertuğrul    30
Ertuğrul

Ertuğrul, çok güzel olmuş, gülegüle kazasız belasız kullan.

Hep yaptırma planlarından bahsediyordun, gerçekleştirdiğin için tebrik ederim ayrıca.

teşekkür ederim zafer :) kendine iyi bak ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
high power subaru garaj    0
high power subaru garaj

güle güle kullan Ertuğrul ben canlı halini gördüm  aracın geneli oldukça iyi durumda

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ertuğrul    30
Ertuğrul

güle güle kullan Ertuğrul ben canlı halini gördüm  aracın geneli oldukça iyi durumda

sağol erkan usta. bu aralar senin de fark ettiğin gibi direksiyonda hafif bi sola çekme var yalnızca. onun için sana bi gün aracı getirmek istiyorum. cebinden arayacağım ben...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mert11ee    5
mert11ee

Ertuğrul abi süper olmuş. Hayırlı olsun inci gibi maşallah. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş