Jump to content
ceyhunugur

2013 subaru forester xt beka subaru test sürüşü

Tavsiye Edilen Mesajlar

ceyhunugur    72
ceyhunugur

2013 forester xt ıle dun beka subaru da test surusu yaptım gerçeten muhteşem otesi benım xt den ınıp yenısıne bınınce farkı çok açık bellı edıyor. Yanlız arka tampon yoktu ufak bır kaza olmuş boya işlemi yapıldıgından arka tamponsuz gezdık.

Araçta benı etkıleyen tek şey S SHARP moduna aldıgınızda ve ıkı kere dıp gaz yaptıgınızda araç muhteşem hızlanıyor ve turbo bu sanıyelerde hep açık kalıyor yedı sanıye gıbı bır sure açık kalabılıyormuş gazı kessenız de onemlı değil ve araç eskı nesıl turbo foresterlarda oldugu gıbı gaza bastıgınızda aracın on tarafı yukarı şahlanmıyor on arka sevıye esıt olarak hızlanıyor

aracın boyutları kısa geldı ama iç mekan çok ferah bır outback kadar olmasa da rahatlığı takdır edılecek şekılde

aracın yakıt tuketımıne gelırsek 10.8 11.5 arası gezındık tabı ben asabı kullandıgım ıcın olabılır

japonlar foresterı hem guc hem performans hemde tasarrufu  dusunmuşler aracın yol bılgısayarı turbo ve yag basıncı ve gaz tepkıme  gostergesı oldugu ıcın dıkkatlı surersek çok dusuk yakıt sarfıyatı elde edebılır

aracın en guzel yanı vıtes değişleri hıç anlaşılmıyor vıtes gostegesı olmasa bu araçta vıtes yok dıyebılırız ama kalkışlarda manuel olarak aldıgımızda F1 dıreksıyon cok tatlı olabılıyor sekız vıtes daha ne olsun yanlız camı açmanız gerekıyor kı motorun o sesnın duyabılelım

gelelim en yenı ozellıge x-mode başlı başına tasarım harıkası çoçugu koltuga koyun sadece dıreksıyon tutsun yeter başka bır yapmanıza gerek yok

onemlı oldugunu dusundugum bır konu var vırajlara ıçten sert gırdıgınızde vdc açık oldugunda hıc sorun yok sonuna kadar araç yatabılıyor ıçınızde bır korku olmuyor ama vdc yı kapattıgınızda hafıf hafıf kayma egılımı ve aracın dengesı mı desem yoksa baska bırsey mı anlamadım araç guven vermemeye başlıyor o yuzden yenı foresterda muhakkak vdc açık olması lazım

subaru kullananan subaruyu begenen hayranlık duyan yada ehlıyetı olan herkes subaru tr ye maıl atabılır test surusu ıcın ben sureklı beka ya gıdıyorum ımpreza legacy xv outback en son da forester kullandım beka da ve  test surusu maılı attıgınız ıkıncı gun sıze donuş yapılıyor hemen gelın aracımızı deneyın dıye o yuzden kımse demesın subaru  markası ılgısız dıye herkes ışını yapıyor. sadece turkıye de kı vergı sıstemı yuksek oldugu ıcın bızı bu araçlardan devletımız mahrum yoksun bırakıyor parça fıyatları benzın fıyatları otv kdv yuksek olmasa herkes subaruya bıner ve test surusu yapan herkes ıkıncı elde olsa bır subaru marka araç alır

Kımse çekınmesın ve test surusu ıcın subaruya maıl atın yada telden goruşebılırsınız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    72
ceyhunugur

zafer abı neden bu aracı aldıgını cok ıyı anladım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Cihan    232
Cihan

güzel anlatım ceyhun'cum.eline sağlık,gözüne sağlık  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    72
ceyhunugur

cıhan hemen randevu al test surusu ıcın ılk defa bır araca bınerken heyecanlandım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Cihan    232
Cihan

cıhan hemen randevu al test surusu ıcın ılk defa bır araca bınerken heyecanlandım :)

outback için test sürüşüne gittiğimde forester da vardı ama araç satılmıştı.olabilir aslında 23 nisan'da gelicem İstanbul'a ama o gün resmi tatil açık olmayabilirler  ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AFFo    8
AFFo

zafer abı neden bu aracı aldıgını cok ıyı anladım

Sağol kardeşim emeğine sağlık. Güzel özetlemişsin. Ben oldukça memnunum Subaru'mdan bende test eder etmez Subaru sevdam bin misli daha artmış hanımı nasıl ikna ederim diye düşünmeye başlamıştım. Allah hepinize gönlünüze göre bir Subaru nasip eder inşallah.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AFFo    8
AFFo

Subaru'yu anlatmak yetmiyor gerçekten yaşamak lazım.  8)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
starburaks    0
starburaks

İstinye-Ataşehir arası kullandım.2005 XT'Prodrive dan sonraki en iyi TURBO FORESTER...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Yalçın KAYALAR    2
Yalçın KAYALAR

Bilgilendirme için teşekkürler, güzel bir yazı olmuş. Emeğinize ve yüreğinize sağlık. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş