Jump to content
devil25

(Outback) Subaru'nun Amerikada çağ atladığı dönem.

Recommended Posts

devil25    2
devil25

Geçen gün Subaru Amerika'nın yetkilisi şöyle bir cümle kullanmıştı; "Outback olmasaydı bizde (Subaru Amerika) olmazdık." Gerek satış rakamaları gerekse Forester gibi harika bir aracın öncülü veya segmentini açmasından dolayı şüphesiz Outback'in yeri ayrıdır. Reklamlarında dünyanın ilk SUV olarak tanıtsa da daha sonra Forestera segmentini bırakmıştır. Ayrıca Forester ilk SUV'lerden biri olarak bilinir. Yabancı ülke forumlarında Subaru'nun bu başarısının ardındaki etkenleri sayarken reklam faktörünün öne çıkarıldığınıda gördüm. O rekları şimdi buldum. Subaru videoları içerisinde kaybolmasın diye ayrı bir başlık altında tanıtmak istedim. Oyuncu Paul Hogan, buyrun.

RSBurak    519
RSBurak

tam amerikan arabası zaten heybetli wagon.bide kaliteli olunca tuttu bizde şu vergiler yüzünden binemiyoruz.

AFFo    8
AFFo

Elinize sağlık güzel paylaşım. 8)

tiktak98    0
tiktak98

Guzel paylasim ve reklamlar,tesekkur.

Kesinlikle Amerika'da yollarda en cok Outback var Subaru olarak.Seviyorlar wagon tarzi arabalari zaten ..sevdikleri bir diger arac tarzi ise Pick Up tarzi , 30 senedir burda yasayan bi abiye sordum , neden bu kadar seviyorlar pick up tarzi araclari diye , cevap " ciftci zihniyeti iste " :)  yanlis anlasilmasin kucukseme anlaminda demedi bunu.

devil25    2
devil25

Teşekkürler Cihan ve Zafer abi.

Cihan abi aşağılanacak bir çiftçi zihniyeti, çünkü en çok satan  f150'nin en çok talep gören modeli Awd değil. Hani Adw olsa dağa bayıra vuruyor derim. Araçta yol tutuşununda çok iyi olduğunu tahmin etmiyorum, üstelik otomobil kategorisinde olmadığı için İihs be diğer standartlarınada tabii değil. Yani bir tenekeye v6 koyun Amerikada satlılır herhalde. Demekki adamlardaki psikoloji farklı arkası ne kadar gocaman o kadar iyi diye düşünüyorlar :D