Jump to content
adr

Cam filmi ve Motor koruma - ANKARA -

Tavsiye Edilen Mesajlar

adr    23
adr

Arkadaşlar mrb.

Bugün Ertuğrul (ertlgcy) ile birlikte Dikmen Ankara'da bulunan Lucky Car Wash araç temizlik merkezine gittik.

LLumar ATR35 cam filmi ve Motor koruma yaptırdım. Yalnız Cam filmi (ATR35 orta koyulukta) 275tl gayet uygun ve temiz işçilikleri var. Motor temizleme ve koruma 90 tl.. Temizleme detaylı ve işçilik güzel.

Motorun önceki hali

NV9P4N.jpg

8n9Bbr.jpg

Motorun temizlemeden sonraki hali (daha sonra cila atıldı)

Elzoq9.jpg

jJvZ2G.jpg

aqyWDR.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
static    76
static

Hayirli olsun cok iyi gorunuyor. Motor temizleme ozellikle cok basarili.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    72
ceyhunugur

motora kopuk sıkıldıktan sonra nasıl bır ışlem uyguladılar tazıklı su mu tutdular yoksa kopuk kendı kendıne mı aktı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
selimgencoglu    11
selimgencoglu

Ben de cam filmi yaptırmak istiyorum. Iyi oldu paylaşım. :)) güle güle kullan.

Ben de gidip yaptırayım bari.

Cam filmin ışık gelince mor gibi falan olmuyor dimi .? Ben öyle olanları görüyorum. Onlardan istemiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
adr    23
adr

Sağolun arkadaşlar.

motora kopuk sıkıldıktan sonra nasıl bır ışlem uyguladılar tazıklı su mu tutdular yoksa kopuk kendı kendıne mı aktı

Önce motorun kirini sökecek bir sıvı solüsyon sıkıldı, tüm yağ kir aşağı doğru akmaya başladı. Daha sonra köpük sıkıldı, biraz bekledikten sonra LPG beyni ve enjektörler torba ile kapatılarak tazyikli su ile yıkandı. Fotoğraflarda olmayan son işlem hava ile kurutulduktan sonra son kat cila atıldı ve cam gibi oldu.

Son görüntünün fotoğrafını çekmeyi unuttum yarın eklerim bildiğiniz fabrikadan çıktığı ilk gün kıvamında.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
adr    23
adr

Ben de cam filmi yaptırmak istiyorum. Iyi oldu paylaşım. :)) güle güle kullan.

Ben de gidip yaptırayım bari.

Cam filmin ışık gelince mor gibi falan olmuyor dimi .? Ben öyle olanları görüyorum. Onlardan istemiyorum.

Abi onlar sıradan cam filmleri. Bu gözlükte Rayban nasıl ise o kalitede cam filmi. 7 yıl garantili sertifikalı LLumar (Amerikan üretimi) Güneş gözlüğü kıvamında hafif yeşil tonlu (renkli cam renginde)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
adr    23
adr

Hayirli olsun cok iyi gorunuyor. Motor temizleme ozellikle cok basarili.

ilk başta biraz işkillendik haliyle ama eleman daha önce Bayraktarda yıkama bölümünde çalıştığını ve bişey olmayacağını garanti edince rahatladık  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ertuğrul    30
Ertuğrul

güzel oldu. güle güle kullan ahmet :) fiyat tuzlu ama en kaliteli marka buymuş. 7 sene garantili. 100 TL verip dandik bi şey yaptırmak ben de istemiyorum. inşallah haftaya benim camlara da film çekilecek ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
static    76
static

ilk başta biraz işkillendik haliyle ama eleman daha önce Bayraktarda yıkama bölümünde çalıştığını ve bişey olmayacağını garanti edince rahatladık  :)

Uygun yapilan motor yikama islemi bence hem gerekli hemde hic bir sorun cikarmaz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
selimgencoglu    11
selimgencoglu

Ahmet kaplama işi ne kadar sürüyor..?

SW ye yaptırıcam..İstersen beraber de gideriz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
cihan tanrover    1
cihan tanrover

ahmet güzel olmuş uygulama. hayırlı olsun. ama motorunda önceden temizmiş vallahi. ben motor yıkamaya lpg de karşıyım. torbayla kapatsalar bile. cam filmi muayene çevirme sıkıntı oluyodu eskiden şimdi nasıl acaba ?

düğün yaklaşıyo bi ara görüşmemiz lazım biliyosun demi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
adr    23
adr

Ahmet kaplama işi ne kadar sürüyor..?

SW ye yaptırıcam..İstersen beraber de gideriz.

Selim abi 3,5 saat kadar sürdü bütün işlemler. Cam filmi ortalama 2-3 saat arası diyebilirim. Ama işçilik gayet temiz ve güzeldi. Önceden randevu alarak gidiliyor bana haber verirsen önceden ararız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
adr    23
adr

ahmet güzel olmuş uygulama. hayırlı olsun. ama motorunda önceden temizmiş vallahi. ben motor yıkamaya lpg de karşıyım. torbayla kapatsalar bile. cam filmi muayene çevirme sıkıntı oluyodu eskiden şimdi nasıl acaba ?

düğün yaklaşıyo bi ara görüşmemiz lazım biliyosun demi ?

Sağol Cihan, elimden geldiği kadar temiz bakıyorum zaten :) Arabam için ucuza kaçmam kaliteli olan neyse onu yaptırıyorum. Sırada Navigasyon ses sistemi ve egsoz sistemi var bakalım hayırlısı.

Bu 2 numara gibi orta tondaki renkler (ATR35) hem içini gösteriyor hem içeriyi güneşin etkilerinden çok iyi koruyor. Buna bişey demezler dedi yapan adam. Ben çıktıktan sonra çok memnun kaldım. Kaliteli bir gözlüğü taktığında aldığın etkinin aynısı.

Düğün olayını önceden haberleşelim plan program yapalım güzel iş olsun..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
adr    23
adr

Sıfır motor gibi parlıyor maşallah.

Sağol Engin abi. Ne zamandır motor koruma ve detaylı temizlik istiyordum birkaç kişi gözümüzü korkuttu ama öyle korkulacak bir durum yokmuş. Özellikle bu yeni kasalarda bişey olmaz dedi yıkayan arkadaş. Daha önce bu kasa araçların motorunu temizledikleri için güvendim ama biraz kuşku duymadım diyemem ama sağolsunlar ilgili ve bu konuda bilgili arkadaşlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
selimgencoglu    11
selimgencoglu

Cihan:

Satmasan WRX'i şimdi geri alırdım senden..!! Ah:.Ahh..!!!

Ahmet:

Egzozu ne yapıcan..???

Navigasyon tamam da..!!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
adr    23
adr

Biraz ses gelsin şöyle derinden rahatsız etmeden..

Böyle çok sessiz tadı çıkmıyor  ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
selimgencoglu    11
selimgencoglu

Bence gerek yok Ahmet :))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
outrage    8
outrage

hayırlı uğurlu olsun güzel iş çıkarmış gibiler yakındanda görmek isterim ahmet abi tabi.

ayrıca

arkadaşın geçen ay aracına film çektirdik adresi tam bilmiyorum ama dikmen tarafındaydı ve muazzam derecede güzel işçiliği vardı adamın biz hayretle izledik.

hatta ufacık bir toz için biz kalsın nazarlık olsun belli bile değil dememize rağmen adam direk filmi yırttı ve yeni film kesip yapmıştı.

5 cama 150tl demişti. 275 uçuk bi fiyat geldi ahmet abi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
selimgencoglu    11
selimgencoglu

Olmazsa son susturucu yaparız yada şöyle bir çıkış..

djW6o7.jpg

Onu yaparsan jantları da büyütmen gerekir. İri egzoz varsa..Onu tamamlamak için en az bir 17 falan olması lazım jantların..!!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
adr    23
adr

hayırlı uğurlu olsun güzel iş çıkarmış gibiler yakındanda görmek isterim ahmet abi tabi.

ayrıca

arkadaşın geçen ay aracına film çektirdik adresi tam bilmiyorum ama dikmen tarafındaydı ve muazzam derecede güzel işçiliği vardı adamın biz hayretle izledik.

hatta ufacık bir toz için biz kalsın nazarlık olsun belli bile değil dememize rağmen adam direk filmi yırttı ve yeni film kesip yapmıştı.

5 cama 150tl demişti. 275 uçuk bi fiyat geldi ahmet abi.

Sağol Cihan, bir üst dükkanda 150 lira bende konuştum ama haliyle filmden filme çok fark var. Rayban ile 50 liralık gözlük birmi ? Avuç kadar gözlüğe yeri geliyor 250 - 300 lira veriyoruz aslında aynı dava.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AFFo    8
AFFo

Maşallah. Subaru'nuz tertemiz pırıl pırıl olmuş. Yapanların emeğine sağlık, sizin de kesenize bereket. İyi günlerde kullanın inşallah.  8)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş