Jump to content
İrfan ÖZKAN

Araç Kapı Bagaj Kaput Lastik ve Menteşe Aksamlarının Korunması.

Tavsiye Edilen Mesajlar

CrossTrek    21
CrossTrek

En ucuz ve sağlıklı yolu süt silikon denilen ve kauçuk yedek parça üreticelerinde kullandığı malzeme sulandırılabiliyor.Pudra kauçuğun raf ömrünü artırır.Lastiklerinizi saklarken pudralayabilirsiniz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kmvolkan    342
kmvolkan

20 lira civarı bişeymiş bu sprey silikon. Ben fitillere ve emniyet kemerine uygulayacam. Sunroofa da uygulayanlar varmış açılıp kapanmasını kolaylaştırmak için. Uygulayan var mı? Bir de @emre-sti bir mesajında kemerin üzerime gelmeyen kısımlarında demiştin, tamamına sıkınca kıyafetlere bulaşıyor mu? Youtube videolarında kemerin tamamına sıkıyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37
5 dakika önce, kmvolkan :

20 lira civarı bişeymiş bu sprey silikon. Ben fitillere ve emniyet kemerine uygulayacam. Sunroofa da uygulayanlar varmış açılıp kapanmasını kolaylaştırmak için. Uygulayan var mı? Bir de @emre-sti bir mesajında kemerin üzerime gelmeyen kısımlarında demiştin, tamamına sıkınca kıyafetlere bulaşıyor mu? Youtube videolarında kemerin tamamına sıkıyorlar.

Sunrofta çok iş yapıyor. Benim sıkmadığım yer kalmadı:)) Emniyet kemeri, tüm menteşeler, kapı fitilleri, sunroof kızakları vs. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AhmetKadir    33
AhmetKadir

Sanayilerde yag veya hirdavat satan dukkanlarda bulunabiliyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    560
emre-sti
6 saat önce, kmvolkan :

Tamamına sıkmaya gerek yok,  emniyet kemerini yuvasından tamamen asılıp temizlik sıvısı ; prim olur loc olur genel temizleyiciler olur fırça yardımı ile güzelce temizleyip 3 4 kez su ve fırça yardımı ile durulayarak tabi bu esnada altta bir kova olsun şu etrafa sıçramasın temizledikten sonra kıyafete değmeyen kısmına kadar slikon sprey kullandım. Kemer kendini toplarken fırtına gibi hareket ediyor orta direğe çarpıyor keşke slikon sıkmadan bitirmeydim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bougoss    51
bougoss

Atas plak2 bu konuda başarılı bir ürün. Sulandırıp ya da sulandırmadan da kullanılabilir. Evde ve arabada çok işime yarıyor. Yalnız boyaya ve cama degdirmeyin, çamur gibi bulaşıyor. Küçük yerlere uygularken direk yuzeye sikmaktansa beze sıkıp silebilirsiniz.

Bu silikon spreylerin gazlı tüplerde olanları motor temizliğinde de ise yarıyor. Motordaki plastik akşamlar yeni gibi oluyorO0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş