Jump to content
AWD

Subaru Forester Yükseltme Kiti 2003 - 2008

Tavsiye Edilen Mesajlar

soleilartajans    15
soleilartajans

Merhaba;

Bu yükseltmenin tam olarak avantajı ve dezavantajı var mı? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Abdulkadir Enes KIRAL    71
Abdulkadir Enes KIRAL

kayda değer bir dezavantajı yok. yakıt belki biraz artabilir. avantajı araç yerden daha yüksek, arazide daha kabiliyetli hale gelir. bide aslında şöyle bir şey var. bunu yaptırırken amacımız ne. benim amacım görsellik mesela. ben kaç kere araziye çıkarım hakkını vererek bilmiyorum mesela. benim hep bu şekil bir hayalim vardı. çok şükür bunu gerçekleştirmiş oldum. kalın lastikler, tavan sisleri, yüksek araç. bide snorkel var onuda ayarlayacam inşallah o biraz sıkıntılı. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
soleilartajans    15
soleilartajans
3 saat önce, Abdulkadir Enes KIRAL :

kayda değer bir dezavantajı yok. yakıt belki biraz artabilir. avantajı araç yerden daha yüksek, arazide daha kabiliyetli hale gelir. bide aslında şöyle bir şey var. bunu yaptırırken amacımız ne. benim amacım görsellik mesela. ben kaç kere araziye çıkarım hakkını vererek bilmiyorum mesela. benim hep bu şekil bir hayalim vardı. çok şükür bunu gerçekleştirmiş oldum. kalın lastikler, tavan sisleri, yüksek araç. bide snorkel var onuda ayarlayacam inşallah o biraz sıkıntılı. 

Tebrik ederim. Nice hayalleriniz gerçekleşsin umarım en kısa zamanda. Snorkel nedir? Bir de mesele bu şekilde yükseltince lastik ne taktınız?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş