Jump to content
nehuse

2014 Subaru Forester Vs Honda CRV, Ford Escape, Mazda CX-5, and Toyota RAV4

Tavsiye Edilen Mesajlar

kartal    0
kartal

Sondaki Subaru reklamı biraz kafa karıştırıyor.Araçların aynı lastikle ve aynı sürücüyle testi yapılsaydı daha doğru olurdu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
topcu    2
topcu

Burdaki araçların hiçbiri şaşi, yoltutuş aktarma ve çekiş konusunda subaruya yaklaşamaz....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
topcu    2
topcu

Geçen ay izmir bayraktar da outbac dizel cvt yi test etme imkanı buldum...herkese tavsiye ederim mutlaka test edin.. mükemmel mükemmel... yol tutuş harika ivmelenme mükemmmel, kesinlikle savrulma yok...güç aktarımı eşsiz, vites geçişleri hiç hissedilmiyor ve cvt  olmasına rağmen güç kaybı hiç yok...otobanda slalom yaptım resmmen formula1 arabası gibiydi sanki lastikler asvalta  tırnaklarını geçirmiş öyle gidiyordu....her subaru tutkunu mutlaka test etmeli....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
engin67    3
engin67

Geçen ay izmir bayraktar da outbac dizel cvt yi test etme imkanı buldum...herkese tavsiye ederim mutlaka test edin.. mükemmel mükemmel... yol tutuş harika ivmelenme mükemmmel, kesinlikle savrulma yok...güç aktarımı eşsiz, vites geçişleri hiç hissedilmiyor ve cvt  olmasına rağmen güç kaybı hiç yok...otobanda slalom yaptım resmmen formula1 arabası gibiydi sanki lastikler asvalta  tırnaklarını geçirmiş öyle gidiyordu....her subaru tutkunu mutlaka test etmeli....

İzmir de Profösör Doktor olan bayan bir üyemizde var :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İrfan ÖZKAN    275
İrfan ÖZKAN
:nazar: Bayan üyemiz olduğunu bilmiyordum, sadece erkeklere münhasır birşey gibi geliyordu bana Subaru sevdası.... :o :o :o

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
engin67    3
engin67

:nazar: Bayan üyemiz olduğunu bilmiyordum, sadece erkeklere münhasır birşey gibi geliyordu bana Subaru sevdası.... :o :o :o

Var abi,bi ara çok aktif ti sanırım çocuk hastalıkları profösörü,İzmir 9 Eylül de yada Ege tıp ta olabilir..İlk otomatik Dizel Outback i o almıştı forumdan,daha doğrusu aldıktan sonra üye olmuştu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İrfan ÖZKAN    275
İrfan ÖZKAN

Vallahi çok sevindirici bir durum bu, bayanların ilgi duyması çok güzel.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Metin Durgut    105
Metin Durgut

bayan üyelerimiz var hatta yakınlarda üye olan tam adını hatrılayamadım  eşinin  ve kendi adı ile bir adı vardı hatırlayamadım engin kimdi o??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Yalçın KAYALAR    2
Yalçın KAYALAR

Subaru farkı, güzel bir test olmuş. Paylaşım için teşekkürler :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş