Jump to content
ceyhunugur

İstanbuldaki Özel Servisler

Tavsiye Edilen Mesajlar

ceyhunugur    72
ceyhunugur

istanbuldaki özel servisleri bu konu başlığı altında toplayabılırız sanırım bilgi sahibi olanlar yazabılırler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Cihan    232
Cihan

cihan forum için sorun teşkil edermi ?

sorun teşkil edeceğini düşünmüorum.reklam olayına girilmezse bir problem çıkacağını sanmıyorum.forum üyesi özel ve yetkili servisler zaten kendi başlıklarını ve konularını açabileceğinden bu başlığında en azından bilgi amaçlı kalması uygun olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    72
ceyhunugur

saban oto

mekateknik oto subaru

ömür oto subaru

bostancı subaru servis

yahyalı otomotiv subaru

as garaj subaru

ümraniye özel subaru servisi

yıldırım oto subaru servis

se-ta özel subaru servisi

anv ataşehir subaru özel servis

Yerka subaru otomotiv

jaspa subaru

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Altan-b    3
Altan-b

İzmir oto subaru özel servis

jaspa subaru

saban oto

mekateknik oto subaru

ömür oto subaru

bostancı subaru servis

yahyalı otomotiv subaru

as garaj subaru

ümraniye özel subaru servisi

yıldırım oto subaru servis

se-ta özel subaru servisi

anv ataşehir subaru özel servis

Yerka subaru otomotiv

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    72
ceyhunugur

altan senın ıstanbulda nerde yerın var adres varmı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
engin67    3
engin67

Altan ın yeri İstanbul park taraflarında,İzmir Oto..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
r@lph    9
r@lph

altan açık adres versene hacım, ona göre gps bağlayıp gelicem yazın....(konuyu telde anlatmıştım)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    72
ceyhunugur

engın abı bır ara ankara dıye geçtı oyle hatırlıyorum sonra servısın adı ızmır oto dedım herhalde ızmırde sonra ıstanbul yazınca ıyıce kafam karıştı aslında ıstanbulun daha merkezınde olsa ıyıymış benım oraya gelmem en az bır saat surer

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
engin67    3
engin67

engın abı bır ara ankara dıye geçtı oyle hatırlıyorum sonra servısın adı ızmır oto dedım herhalde ızmırde sonra ıstanbul yazınca ıyıce kafam karıştı aslında ıstanbulun daha merkezınde olsa ıyıymış benım oraya gelmem en az bır saat surer

Ankara dan İstanbula taşıdılar işyerini,bende cebi var istersen veririm arar konuşursunuz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
r@lph    9
r@lph

bi serviste bana yakın olsun bırak abi gözünü seveyim!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Altan-b    3
Altan-b

kendi yerimiz olunca başka bir yer düşünmedik.

benim düşüncem işini düzgün yap yeterki bilen biliyor gelen geliyor.tabiki merkezi yerde olmak çok daha iyi.

tüm subaru club arkadaşlarımı beklerim yazın benim burası piknik alanı aslında bir buluşma yapabiliriz mangalını alan gelsin :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
r@lph    9
r@lph

kendi yerimiz olunca başka bir yer düşünmedik.

benim düşüncem işini düzgün yap yeterki bilen biliyor gelen geliyor.tabiki merkezi yerde olmak çok daha iyi.

tüm subaru club arkadaşlarımı beklerim yazın benim burası piknik alanı aslında bir buluşma yapabiliriz mangalını alan gelsin :)

mangalı hazırladım, ağustosta oradayım.

Hem Subaru servisi olucak, hem muhabbet olucak, birde üzerine arkadaş canlısı olucak, babacım nerede olursanız ben gelirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
subarucuburak    0
subarucuburak

Arkadaşlar Saban oto sizce nasıl aldığım araçlar ordan bakımlı oluyor veya saban otoya nasıl ulaşabiliriz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    72
ceyhunugur

burak sen istanbulun  nerdesın ben ıkı gunde bır ugrarırım selahattın ustanın dukkana bır ıstegın varsa soyleyeyım ben

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
masador    1
masador

kolay gelsin arkadaşlar yeni Impreza aldım 2007 model bakım zamanı geldide götürmem gerek yerka da türker usta varmış kapanınca orası yeni yer açmış kendisine özel servis nerede olan veya numarısını bilen varmı  yerkadayken çok memnun kalmıştım ustadan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İrfan ÖZKAN    275
İrfan ÖZKAN

kolay gelsin arkadaşlar yeni Impreza aldım 207 model bakım zamanı geldide götürmem gerek yerka da türker usta varmış kapanınca orası yeni yer açmış kendisine özel servis nerede olan veya numarısını bilen varmı  yerkadayken çok memnun kalmıştım ustadan

Maslak Boss servis yanilmiyorsam...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kingrecluse    0
Kingrecluse

Türker Usta Maslak Atatürk Sanayi de 22.sokağın içinde Subaru Boss. Dükkanın adı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    72
ceyhunugur

turker usta foruma uye degıl ama takıp edıyor kendısı cok bılgılıdır tecrubelerınden faydanlamak gerekıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kingrecluse    0
Kingrecluse

Türker usta yerka dan ayrılıp kendi yerini açmış çok ilgili bir kişi ben de dün Istanbul dan aracımı aldım 2010 impreza 1.5 r hatta ilk bakımını da yağ vb. Türker ustaya yaptırdım memnun kaldım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
engin67    3
engin67

Türker usta yerka dan ayrılıp kendi yerini açmış çok ilgili bir kişi ben de dün Istanbul dan aracımı aldım 2010 impreza 1.5 r hatta ilk bakımını da yağ vb. Türker ustaya yaptırdım memnun kaldım.

Hayırlı olsun Mustafa

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kingrecluse    0
Kingrecluse

Teşekkür ederim Subaru kullanmak büyük bir keyifmiş Allah herkesi kazadan beladan korusun!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
masador    1
masador

Arkadaşlar sağulun  türker ustada aracımın bakımını yaptırdım gayet memnum tavsiye ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mert11ee    5
mert11ee

Arkadaşlar acilen jaspa ibrahim abinin yada araca bakabilecek ustaların numarasını arıyorum bilen varsa yazarsa sevinirim cep numarası olması iyi olur araç alıcam baktırmak için anadolu yakasında bildiğiniz usta varsa aracı kontrol ettiricem.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş