Jump to content
melihkoca

ralli paçalıgı

Tavsiye Edilen Mesajlar

melihkoca    0
melihkoca

merhabalar aranızda bu paçalıktan kullanan varmı yada nerden bulabilecegimi bilen

e2oBgd.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Cherkess   
Guest Cherkess

Ebay da 40/90 dolar arası.

Subaru Mud Flap yazarsanız bulursunuz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
melihkoca    0
melihkoca

ögrenci oldugum için bir paçalıga 200 lira veremem daha uygun yollu ne yapabilirim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
engin67    3
engin67

ögrenci oldugum için bir paçalıga 200 lira veremem daha uygun yollu ne yapabilirim :D

30 bin liralık arabaya binerken öğrenci olduğun aklına gelmiyormu :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
melihkoca    0
melihkoca

30 bin liralık arabaya binerken öğrenci olduğun aklına gelmiyormu :)

daha dogrusu bir paçalıga oakadar vermek istemiyorum diyelim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AFFo    8
AFFo

daha dogrusu bir paçalıga oakadar vermek istemiyorum diyelim :D

O zaman düz bir paçalık satın alın, bir de 4 adet STI sticker, yapıştırın üstüne. Oldu mu size STI logolu paçalık? En ucuz yolu bu sanırım. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
melihkoca    0
melihkoca

O zaman düz bir paçalık satın alın, bir de 4 adet STI sticker, yapıştırın üstüne. Oldu mu size STI logolu paçalık? En ucuz yolu bu sanırım. :)

düz paçalık bulamadım abim zaten :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AFFo    8
AFFo

düz paçalık bulamadım abim zaten :D

Her yerde satıyorlar düz paçalık. Bende de var ama üniversal. Uyar mı uymaz mı bilemiyorum. Subaru için olanı yok maalesef.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
melihkoca    0
melihkoca

Her yerde satıyorlar düz paçalık. Bende de var ama üniversal. Uyar mı uymaz mı bilemiyorum. Subaru için olanı yok maalesef.

bir resmini atabilirmisiniz yada neye benziyor bir örnek resim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    26
ceyhunugur

zafer abı benım forestera hangısı uyar nasıl ayarlayabılırız ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AFFo    8
AFFo

zafer abı benım forestera hangısı uyar nasıl ayarlayabılırız ?

Maalesef ürünleri stok tutmuyorum. O yüzden refahlı bilgim yok. Firmayı arar sorarım. En uygunu hangisi diye.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
altuncu57    0
altuncu57

bi fikir vereyim ...sanayide ağır vasıta parçaları yada aksesuarları satanlarda düz lastik get paspaslar var .ben benim sarıkızın arka paspaslarını o tip lastik paspaslardan yaptım .senelerdir o0ffroad ta dağda bayırda kullanıyorum. üzerine de tabelacı abime land rover çıkartaması yaptırıp yapıştırdım .bulup kesip yapabilirsen ömürlük oluyor.selamlar..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
melihkoca    0
melihkoca

bi fikir vereyim ...sanayide ağır vasıta parçaları yada aksesuarları satanlarda düz lastik get paspaslar var .ben benim sarıkızın arka paspaslarını o tip lastik paspaslardan yaptım .senelerdir o0ffroad ta dağda bayırda kullanıyorum. üzerine de tabelacı abime land rover çıkartaması yaptırıp yapıştırdım .bulup kesip yapabilirsen ömürlük oluyor.selamlar..

abi bir resim varsa atabilirmisin , bu arada annemin arabası da freelander onada takabilirim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    564
emre-sti

Şöyle bir projem var gerçekleşebilir mi acaba ?

Sürekli orada duran paçalık görsel olarak hoşuma gitmiyor. Çamurlukların içinde kızaklı bir sistem olacak,bu paçalıklar bagajda duracak yağmur ve çakıllı yola girdiğimde hemen kızağına oturttup kullanabileceğim?

diğer zamanlarda basitçe çıkarabileceğim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    564
emre-sti

Bunu yapsa yapsa mtürkmen yapar... ben bi özel mesaj atayım ona

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
StanceDignity    1
StanceDignity

tam benim açıcağım konuları açıyorsun  :) bende bunlardan istiyordum bildiğim kadarıyla rallyarmor markası hem rallyarmor yazılıları üretiyorlar hemde sti yazılıları 2sininde orjinal subarunun her modeli için üretilmişi var ama trde bulmak imkansız anca ebay vb. sitelerden alınabiliyor oda bana hem daha önce ebaydan alışveriş yapmadığımdan, hemde o kadar paraya deymeyeceğinden ki üzerine daha en az bi 100 tlde kargo koyar bu nedenle bende düz tozluk bulmaya çalışıyorum olmazsa altuncu57 dediği gibi ağır vasıta parçalarından filan bir şekilde ayarlamak gerekir sen bişeyler yap ben takipteyim ona göre bende örnek alırım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
melihkoca    0
melihkoca

tam benim açıcağım konuları açıyorsun  :) bende bunlardan istiyordum bildiğim kadarıyla rallyarmor markası hem rallyarmor yazılıları üretiyorlar hemde sti yazılıları 2sininde orjinal subarunun her modeli için üretilmişi var ama trde bulmak imkansız anca ebay vb. sitelerden alınabiliyor oda bana hem daha önce ebaydan alışveriş yapmadığımdan, hemde o kadar paraya deymeyeceğinden ki üzerine daha en az bi 100 tlde kargo koyar bu nedenle bende düz tozluk bulmaya çalışıyorum bulamazsam eğer şahin tozluğu alıp beyaz kısmına kırmızı folyo çektirip üzerine beyaz STI yazısı düşünüyorum yani deneyeceğim en azından :D

[/quote http://www.tuningport.com/MiNiBUS-YAZISIZ-PAcALIK_100343.html#0 bu uyarmı ki bize :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Cherkess   
Guest Cherkess

Subaru ya üniversal paçalık takıp davlumbazı ve çamurlukları deldirdiğinize değmez. Orijinalleri için zaten delik bile var araçta yani altyapı hazır 2-3 vidayla tutturuluyor.

15 liralık şeyin kalitesi belli zaten.

Ebay dan getirt daha iyi bence.

http://www.ebay.com/itm/Universal-Car-Mudflaps-Front-Rear-Subaru-Logo-Vivio-WRX-XV-Mud-Flap-Guard-/131111413088?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item1e86d96560  buna bakabilirsin 12 dolara.

Ya da bu aramaya komple bak.

http://www.ebay.com/sch/i.html?_sacat=0&_from=R40&_nkw=WRX+mud+flap&_sop=15

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=WRX+mud+flap&_sop=15&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR3.TRC1.A0.H0.Ximpreza+mud+flap&_nkw=impreza+mud+flap&_sacat=0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
StanceDignity    1
StanceDignity

Subaru ya üniversal paçalık takıp davlumbazı ve çamurlukları deldirdiğinize değmez. Orijinalleri için zaten delik bile var araçta yani altyapı hazır 2-3 vidayla tutturuluyor.

15 liralık şeyin kalitesi belli zaten.

Ebay dan getirt daha iyi bence.

ben melihi bilmiyorum ama kendim daha önce ebayden almadım hiç bişey hesabım vs.de yok zaten o yüzden bu işi trde halletmek istiyorumki zaten çamurluğu hiçbir zevk için deldirmem yapıcağım üniversal paçalığı çamurluktaki deliklere göre ayarlarım yani paçalığı delerim anca  :) ayrıca o ebaydeki 12-15 dolarlık subaru yazanlar pek hoş değil bence, o sti yazan 70-150 dolar arası olanlar bir ayrı çekici  :)

http://www.tuningport.com/PEUGEOT-BOXER-MiNiBUS-PAcALIK_100323.html#0 şunu alıp kullansam nasıl olur hemde boxer yazıyor :D

Boxer iyimiş :) üzerindeki dikdörtgenede yatık halde biri sağa biri sola bakan piston koyucaksın bu iş olur  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
StanceDignity    1
StanceDignity

böyle kendi yapımımızda üzerine reklamcıdan STI çıkartıp yapıştırsak o soyulur gibime geliyor o yüzden bende şöyle düşündüm... reklamcılarda paçalığın tamamını kapatıcak bir folyoya sti yazısını lazer kesim yapıp sonra ortasından kesilen sti yazısını çıkartıp geri kalan kenarlarını paçalığa kaplayacaksın böylece sadece ortada lazerin kestiği sti şekli kalıp gibi kalıcak.. bunun üzerinede kırmızı sprey veya yağlı boya vb. ile boyayıp o kalıp olarak kullandığın folyoyu boya kuruyunca söküceksin kalıcak orjinal gibi boyayla yapışmış STI yazısı :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş