Jump to content
erolkan

2009 Forester yan cam rüzgarlığı..

Recommended Posts

erolkan    263
erolkan

2 hafta önce ebaydan 52$'a sipariş etmiş oldugum yan cam rüzgarlıkları geldi. Hemen uygulamasını yaptım.Fıyat olarak gayet iyi oldugunu düşünüyorum.Sahıbındende aynı ürün 200-250 cıvarlarına satılıyor..

xGDGqN.jpg

AFFo    8
AFFo

Güzel olmuş. Elinize sağlık. Güle güle kullanın.  :)

Guest Cherkess   
Guest Cherkess

Çok iyi olmuş güle güle kullanın.

tiktak98    0
tiktak98

gule gule kullanin  :)

bikac sorum olcak bununla ilgili cehaletimi mazur gorursen :

- nasil monte ediyorsun o ruzgarliklari,kendin yapabiliyormusun yoksa birisine mi yaptirdin ?

- yuksek hizlarda cami araladiginda iceriye ses girisi varmi ?

bende istiyordum , ama arabami alirken nedense sonra bakarim bi ara diye dusundum.

erolkan    263
erolkan

gule gule kullanin  :)

bikac sorum olcak bununla ilgili cehaletimi mazur gorursen :

- nasil monte ediyorsun o ruzgarliklari,kendin yapabiliyormusun yoksa birisine mi yaptirdin ?

- yuksek hizlarda cami araladiginda iceriye ses girisi varmi ?

bende istiyordum , ama arabami alirken nedense sonra bakarim bi ara diye dusundum.

monte işi basit.Ruzgarlıkların arkasında 3M bandlar var.onları çıkarıp hizalayıp yapıştırıyorum iyice bastırarak..

yüksek hız olayını daha denemedim.Akşamustu geldi.O zaman taktım.Yarın bi deneme yapar sonucu paylaşırım..

Yagmurda gayet faydalı olacagını düşünüyorum bu rüzgarlıkların :)

erolkan    263
erolkan

Hoş durmuş Erol, buna benzer bir malzemeden kaput koruma da görmüştüm, bir Forester'da.  Arazi çıkartmaları falan da yapıştırırsan baya bir özelleştirmiş olacalsın aracını.

kaput koruma içinde takıpteyım.Ama kargosu pahalı oluyor.Ebaydan biriyle görüşüyorum eger kargo ucretınde uygun bişeyler ayarlayabılırse onuda alacagım :)

wj6GGg.jpg

ceyhunugur    74
ceyhunugur

erol hayırlı olsun gule gule kullan

çerçevelı camların guzellıgı burda çerçevesız olsa bu kadar ucuza kurtulamazdın

erolkan    263
erolkan

erol hayırlı olsun gule gule kullan

çerçevelı camların guzellıgı burda çerçevesız olsa bu kadar ucuza kurtulamazdın

Aynen katılıyorum.Öncekı aracım içinde çok aramıştım :)

ceyhunugur    74
ceyhunugur

kaput koruma yı sineklık dıye aratırsan daha cok secenek bulabılıyorsun

erolkan    263
erolkan

Arka tamponun üzerine plastik kaplama da oluyor. Remzinin araçta var hatta. Ben koruma bantı falan kullanmadığım için, tek başına sırıtır diye almamıştım ama sende güzel durur hem de bagaja falan bir şey koyarken tampon çizimez.

bunu dıyorsun herhalde.Benım aracta standart :)

v3z60.jpg

emre-sti    568
emre-sti

İyi günlerde kullanın... Eğer bantlar zamanla deforme olur ve ses yapmaya başlarsa veya şimdi bile ses yaparsa

http://www.hepsiburada.com/liste/search.aspx?sText=akrilik+%C3%A7ift+tarafl%C4%B1+bant  buradaki modacar marka harici olanlar, yapışkan kısmı şeffaf , aradaki bant kısmı olan kırmızı olanların rüzgarlığın oturduğu kısımdaki genişliğine uygun olanını alıp kullanabilirsin.

Bu bantlar çok güçlü ve kaliteli sudan mudan kolay kolay etkilenmiyor, çok uzun ömürlü ve en önemlisi kaldırmak istersen  hiç bir iz bırakmadan ve parçalanmadan kalkıyor. Ahmet Derici'nin imprezaya sisleri bu bantlar sayesinde sabitledik, sis ayakları yoktu elimizde =)

Yapıştırmadan önce fon makinasi ile ısıtırsan daha bir güzel olur

erolkan    263
erolkan

İyi günlerde kullanın... Eğer bantlar zamanla deforme olur ve ses yapmaya başlarsa veya şimdi bile ses yaparsa

http://www.hepsiburada.com/liste/search.aspx?sText=akrilik+%C3%A7ift+tarafl%C4%B1+bant  buradaki modacar marka harici olanlar, yapışkan kısmı şeffaf , aradaki bant kısmı olan kırmızı olanların rüzgarlığın oturduğu kısımdaki genişliğine uygun olanını alıp kullanabilirsin.

Bu bantlar çok güçlü ve kaliteli sudan mudan kolay kolay etkilenmiyor, çok uzun ömürlü ve en önemlisi kaldırmak istersen  hiç bir iz bırakmadan ve parçalanmadan kalkıyor. Ahmet Derici'nin imprezaya sisleri bu bantlar sayesinde sabitledik, sis ayakları yoktu elimizde =)

Yapıştırmadan önce fon makinasi ile ısıtırsan daha bir güzel olur

Şimdilik bi sıkıntı yok gibi. eger olursa aklımda bulunsun.Teşekkurler :)

olcaytosun    10
olcaytosun
12.02.2014 at 16:57, erolkan :

2 hafta önce ebaydan 52$'a sipariş etmiş oldugum yan cam rüzgarlıkları geldi. Hemen uygulamasını yaptım.Fıyat olarak gayet iyi oldugunu düşünüyorum.Sahıbındende aynı ürün 200-250 cıvarlarına satılıyor..

xGDGqN.jpg

bu araçta aynalarda da var sinyal çamurlukta da var aynalar sonradan ekleme mi acaba, aslında ben rüzgarlığı  soracaktım, günümüzde bolca bulunan marka ve model araçların rüzgarlıklarından kesip biçip bu kasaya uyduran kimse yokmu,