Jump to content
engin67

''Yeni Moderatör'' Duyurusu.

Tavsiye Edilen Mesajlar

engin67    3
engin67

Arkadaşlar; Bilindiği üzere forumumuz her geçen gün büyümekte,ve üye sayısı artmaktadır.Forum yönetimince alınan karar doğrultusunda,bizlere yardımcı olmak üzere , CihanBjk rumuzlu arkadaşımız Cihan ÇELEBİ,bugün itibarı ile yeni Moderatörümüz olmuştur,Kendisine başarılar dileriz.Hayırlı olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Cihan    232
Cihan

Arkadaşlar; Bilindiği üzere forumumuz her geçen gün büyümekte,ve üye sayısı artmaktadır.Forum yönetimince alınan karar doğrultusunda,bizlere yardımcı olmak üzere , Cherkess rumuzlu arkadaşımız Özgür KIZILKAYA,bugün itibarı ile yeni Moderatörümüz olmuştur,Kendisine başarılar dileriz.Hayırlı olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
engin67    3
engin67

pişti olduk bende açmıştım kaldırdım bunu görünce :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Cihan    232
Cihan

Arkadaşlar; Bilindiği üzere forumumuz her geçen gün büyümekte,ve üye sayısı artmaktadır.Forum yönetimince alınan karar doğrultusunda,bizlere yardımcı olmak üzere , SequentiaL rumuzlu arkadaşımız Emre Yasin ALBAYRAK,bugün itibarı ile yeni Moderatörümüz olmuştur,Kendisine başarılar dileriz.Hayırlı olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Cherkess   
Guest Cherkess

Bu görevi üstlendiği için kendisine teşekkür eder Allahtan sabır ve kolaylık dilerim :) hayırlı olsun kardeşim. Tebrik ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SequentiaL    752
SequentiaL

Çok teşekkür ederim. Hepinize ayrı ayrı ve tek tek. Forumun çizgisinden ayrılmadan bana layık gördüğünüz bu görevi icra etmek için azami çabayı göstereceğimden emin olabilirsiniz. Son ana kadar bana sezdirmeden hazırladığınız bu güzel sürpriz beni çok mutlu etti. Tekrar teşekkürler abilerim kardeşlerim arkadaşlarım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak    166
Burak

Bölüm Moderatörlüğündeki yoğun çabası ve siteye katkılarından dolayı @nitro37 bugün itibari ile yeni  Moderatörümüz olmuştur. Hayırlı olsun der başarılarının devamını dileriz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SequentiaL    752
SequentiaL

Hayırlı olsun @nitro37 Umarım birlikte forumu şu an olduğundan daha iyi yerlere taşırız O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    2.148
nitro37

İnsallah, sizlerin ve üyelerimizin de yardımı ile foruma katkılı yeni icraatlar, projeler yapicagiz Allahın izniyle.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.