Jump to content
Guest Cherkess

Impreza 1.5 Elegance a Direksiyondan Müzik Kontrol Düğmesi Montajı (Resimli)

Recommended Posts

Erçay    2,555
Erçay

Partsouq'un 500 dolar altı gerçekten acı olmuş. 89 dolara 15 dolar Kargo biner, 104 dolar onun da %20 vergisi desek 125 dolar etti. Gümrük sunma felan dersek 900'e felan tekabül eder. Türkiye'de Oto Asya'ya bir sor istersen, Serkan Marangoz'un elinde olabilir. 

serhat01    100
serhat01
26.07.2020 at 16:11, MadLuck :

konuyu hortlatmış oldum ama başka çarem kalmadı :D konudaki tüm mesajları okudum. benim 2008 impreza direksiyonu da boş. ben de multimedya ve hız sabitleme tuşlarını eklemek istiyorum. fakat tuşları nerden temin edeceğimi bilemiyorum. çok araştırdım türkiyede sadece n11 de bir mağaza satıyor fiyatı 1100 TL ve çok yüksek geldi bana. partsouq da var 89$ fiyatı ama onlar da türkiye için 500$ alt limit koymuşlar. bu tutarın altındaki siparişleri göndermiyorlar. bu tuşları türkiyede nerden temin edebiliriz bilgisi olan arkadaşlar destek olabilir mi ? veya birleşip 6-7 kişi partsouq dan sipariş mi versek tek kalemde bilemedim :)

N11 deki mağaza yetkili servis o yüzden normal fiyat hocam

olcaytosun    10
olcaytosun
26.07.2020 at 16:11, MadLuck :

konuyu hortlatmış oldum ama başka çarem kalmadı :D konudaki tüm mesajları okudum. benim 2008 impreza direksiyonu da boş. ben de multimedya ve hız sabitleme tuşlarını eklemek istiyorum. fakat tuşları nerden temin edeceğimi bilemiyorum. çok araştırdım türkiyede sadece n11 de bir mağaza satıyor fiyatı 1100 TL ve çok yüksek geldi bana. partsouq da var 89$ fiyatı ama onlar da türkiye için 500$ alt limit koymuşlar. bu tutarın altındaki siparişleri göndermiyorlar. bu tuşları türkiyede nerden temin edebiliriz bilgisi olan arkadaşlar destek olabilir mi ? veya birleşip 6-7 kişi partsouq dan sipariş mi versek tek kalemde bilemedim :)

bir zamanlar sadece hız sabitleme tuşları varken ses kontrolde eklemek için almıştım partsouq dan 200 tl falandı, öyle bi sınır vs de yoktu, eksikliği büyük dert, hatta araç bakarken direksiyonunda eksik olanları direk eliyordum ya, biran önce sorununu çözersin inşallah, 

serhat01    100
serhat01

Dayıma ingiltereden aldırdım tuşları  almak için komple direksiyon aldık ama olsun yanında orjinal sti multimedia ile beraber araya pandemi girdi gelemedi bir türlü 

MadLuck    9
MadLuck

partsouq türkiyeye gönderim yapmaya başlamış. dün sipariş verdim 920 tl ye geldi. kargonun gelmesini bekliyorum bakalım

Erçay    2,555
Erçay
Bir saat önce, MadLuck :

partsouq türkiyeye gönderim yapmaya başlamış. dün sipariş verdim 920 tl ye geldi. kargonun gelmesini bekliyorum bakalım

Ödemeyi nasıl yaptın? Paypal mi yoksa direkt kart ile mi? Müthiş bir haber bu :) hemen kontorl edecem :))

MadLuck    9
MadLuck
2 saat önce, Erçay :

Ödemeyi nasıl yaptın? Paypal mi yoksa direkt kart ile mi? Müthiş bir haber bu :) hemen kontorl edecem :))

direk kredi kartı ile ödedim paypalla falan uğraşmaya gerek yok. aramex ile gönderiyolarmış bakalım kaç günde gelecek

Erçay    2,555
Erçay

İnceledim evet aynen aramex ile gönderiyorlar 7-15 yazıyor. Eskiden 1 haftayı geçmiyordu. Kargo ücretleri çok fazla maalesef. Ama yine de daha uyguna gelen şeyler olacaktır.acik olması çok iyi

MadLuck    9
MadLuck

ve acı haber geldi ..

We apologize but your Order number 284211 canceled as parts are not available, you will receive full refund for this order.We apologize but your Order number 284211 canceled as parts are not available, you will receive full refund for this order.We apologize but your Order number 284211 canceled as parts are not available, you will receive full refund for this order.

Erçay    2,555
Erçay

Ellerinde yokmuş demekki :( çift mi almıştın tek mi? Yani Cruise ve müzik tuşlarını mi aldın yoksa sadece müzik tuşları mi ? 

MadLuck    9
MadLuck
33 dakika önce, Erçay :

Ellerinde yokmuş demekki :( çift mi almıştın tek mi? Yani Cruise ve müzik tuşlarını mi aldın yoksa sadece müzik tuşları mi ? 

tek satılmıyor zaten sağ sol takım olarak satılıyor. aslında ben bu ürünü 2 ay önce sepetime eklemiştim fakat tr ye kargo olmadığı için alamamıştım. daha sonra ürün stoğu tükendi ve tr ye kargo açıldı. birkaç gün sonra bana mail geldi ilgilendiğin ürün tekrar stoklar diye. baktım 2 adet stok girmişler hemen sipariş verdim ben de. ama maalesef yine olmadı :) bu arada yender otoya da sipariş vermiştim önümüzdeki ay onlar da getirecek ama biraz daha pahalıya geliyor tabi. en kötü onu alacaz artık napalım

Erçay    2,555
Erçay
41 dakika önce, MadLuck :

tek satılmıyor zaten sağ sol takım olarak satılıyor. aslında ben bu ürünü 2 ay önce sepetime eklemiştim fakat tr ye kargo olmadığı için alamamıştım. daha sonra ürün stoğu tükendi ve tr ye kargo açıldı. birkaç gün sonra bana mail geldi ilgilendiğin ürün tekrar stoklar diye. baktım 2 adet stok girmişler hemen sipariş verdim ben de. ama maalesef yine olmadı :) bu arada yender otoya da sipariş vermiştim önümüzdeki ay onlar da getirecek ama biraz daha pahalıya geliyor tabi. en kötü onu alacaz artık napalım

Tek satılıyor yani sadece müzik tarafı satılıyor biz 3-4 kez aldık, hatta konunun içinde de var, montajı, parça kodu vs hepsi mevcut. Sadece müzik kontrol tuşlarının montajını 2 arkadaşima bizzat ben yaptım :)

MadLuck    9
MadLuck

olabilir doğrudur ben hiç denk gelmediğim için öyle dedim :D zaten benim direksiyon bomboş olduğu için her ikisini birden almak daha mantıklı şuan benim için :)

Erçay    2,555
Erçay

Her taraf da boşsa tabi, ben müzik tuşu için çift alıyorsanız diye sorayım dedim eğer öyleyse tek de satılıyor belki teki stokdadir diye :)

MadLuck    9
MadLuck

vee mutlu son :)

merak edenler için bilgilendirme yapmak istedim.

partsouq dan sipariş tam 15 günde elime ulaştı. aramex ile gönderiyorlar ve tr ye giriş yaptıktan sonra yurtiçi kargo ile adrese teslim gönderiyorlar. tabi ürün bedelini paketin üstüne gerçek değeri yazdıkları için 175 TL gümrük vergisi ödedim. aldığım günkü kur ve vergi ile toplamda 1100 TL ye mal oldu. montajı oldukça basit hiçbir döküman veya videoya bakmadan kolaylıkla monte ettim. test ettim tüm fonksiyonlar sorunsuz çalışıyor

WhatsApp Image 2020-12-29 at 14.40.41.jpeg

WhatsApp Image 2020-12-29 at 14.40.42.jpeg

Erçay    2,555
Erçay

Yine de 1100 liraya değer bence :) hayırli olsun güle güle kullanın