Jump to content
Guest Cherkess

Impreza 1.5 Elegance a Direksiyondan Müzik Kontrol Düğmesi Montajı (Resimli)

Tavsiye Edilen Mesajlar

megatron    27
megatron

Radyo yu söküp arkasında kumanda girişi soketini gördüm,emin olmak  icin kabloyu sıyırıp şase yaptırdım Mute ekranda belirdi giriş hazır demekki, yoksa radyo nun üstünde mute tuşu Yok, bahsettigin tesisat bu ise hazır değilse süs olarak kalır,airbag geçen yerden işlem yapmam.

Muhtemelen kablo direksiyon altına kadar gidiyor sonrasına tuşlar gelince bakarım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.916
Erçay

Hayır, tuş bordunda işlem yapacaksınız, şöyle söyleyim, forumda 5-6 kişinin tuş montajını ben yaptım bunlardan biri de oginin 2007’i Legacy’siydi. Diğerleri hep imprezaydı, sadece Legacy’de bu tuşlar işe yaramadı. Daha sonra bir yerde denk geldim, tuşun dış kapağını sökerek tuş bordunda bir yerden bir yere bi hat çekiliyor ve sorun çözülüyor. Resmî de vardı. Hatta o resmî ogiye gönderdim. Bak bunu yapmamız lazımmış diye ama oginin Legacy gitmiş yerine forester gelmişti :) tuşların görselliği oluyor, tuş Işık’ları yanıyor ama işlevi olmuyor, o hattın çekilmesi lazım, o resmî tekrar bulabilirsem konuya eklerim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Eren YKZ    42
Eren YKZ
18 saat önce, Erçay :

Hayır, tuş bordunda işlem yapacaksınız, şöyle söyleyim, forumda 5-6 kişinin tuş montajını ben yaptım bunlardan biri de oginin 2007’i Legacy’siydi. Diğerleri hep imprezaydı, sadece Legacy’de bu tuşlar işe yaramadı. Daha sonra bir yerde denk geldim, tuşun dış kapağını sökerek tuş bordunda bir yerden bir yere bi hat çekiliyor ve sorun çözülüyor. Resmî de vardı. Hatta o resmî ogiye gönderdim. Bak bunu yapmamız lazımmış diye ama oginin Legacy gitmiş yerine forester gelmişti :) tuşların görselliği oluyor, tuş Işık’ları yanıyor ama işlevi olmuyor, o hattın çekilmesi lazım, o resmî tekrar bulabilirsem konuya eklerim 

Yunan mitolojisi efsaneleri gibisin Erçay aynı şehirdeyiz şu modül işini bi halledemedik ;D Bir gün polis kılığında birkaç kişi evine yollayıp evinden aldırtacağım sonunda  :satan: 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.916
Erçay
6 saat önce, Eren YKZ :

Yunan mitolojisi efsaneleri gibisin Erçay aynı şehirdeyiz şu modül işini bi halledemedik ;D Bir gün polis kılığında birkaç kişi evine yollayıp evinden aldırtacağım sonunda  :satan: 

Güzel organizasyon olur, bu şekilde aldır beni valla başka türlü olmAyacak :)) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
megatron    27
megatron
08.03.2018 at 22:21, Erçay :

Merak la bekliyorum resmi,bu arada gümrük te takıldı tuşlar 35 TL vergi çıkmış 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.916
Erçay

Valla baktım da bulamadım, resmî gönderdiğim arkadaşa da sordum, onun da arşivinden çıkmadı :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
megatron    27
megatron

Bu sabah geldi tuşlar, montajı yaptım kırmızı ve siyahı CC ile birlestirdim,kalan mavi ve beyazı sokete taktım çalışmadı, ışıklar yanıyor sadece o resim şart 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.916
Erçay

Evet müdahale edilmeden tuşunuz aktif olmaz. Tuş bordunda bir işlem yapılması lazım. Senin iş benim hanımın filtresine takıldı malesef, sıkıldıkça benim telefonu alır, arabalarla ilgili tüm resimleri imha eder :) malesef o resimde silinmiş. Neyi araştıryorken karşıma çıktı onu bile hatırlamıyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
megatron    27
megatron
10 dakika önce, Erçay :

Evet müdahale edilmeden tuşunuz aktif olmaz. Tuş bordunda bir işlem yapılması lazım. Senin iş benim hanımın filtresine takıldı malesef, sıkıldıkça benim telefonu alır, arabalarla ilgili tüm resimleri imha eder :) malesef o resimde silinmiş. Neyi araştıryorken karşıma çıktı onu bile hatırlamıyorum. 

Elimizde kaldı yani:)

Deneme yanılma ile bulurum belki

Google fotolara baksana belki yedekleme yapmıştır tel :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
megatron    27
megatron
yanıtlandı (düzenlendi)

Deneme yanılma yapcaz artık,kablo tustan tusami yoksa Kalan yerlerdemi bu bile yeticek bana aslında .

Ah yenge yaktın bizi :)

İmpreza parçası ni forester forumları nda bulup legacye takicam sanırım buldum :)

LbXp1b.png

megatron tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.916
Erçay

işte hiç hatırlamıyorum, bir kablo mu iki kablo mu çekiliyordu o bile meçhulde :D Keşke foruma ve face'ye yükleseymişim :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş