Jump to content
adr

Yeni Subaru Levorg

Tavsiye Edilen Mesajlar

Cherkess    435
Cherkess

Hiçbir şey ifade etmedi şimdi benim için, adamlar daha yeni impreza yı getirmekten aciz biz bu aracı rüyamızda bile göremeyiz. Ama tabi öyle bir yeniliğin olduğunu bilmekde güzel.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Yılmazhan Yılmaz    44
Yılmazhan Yılmaz

en azından 1.6  litre turbo motorlu bir aracın piyasaya çıkacağını öğrendik, darısı 1.6 dıt motorlu imprezzanın başına :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    25
ceyhunugur

arkadaslar bugun xv modelının dıesel versıyonu nu ınceledım bayturun tanıtım sorumlusu kullanıyor tek kelıme ıle muhtesem turkıyede bır tane var dedı ozel sıparış uzerıne getırılmış deneme asamasındaymış

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    25
ceyhunugur

yenı ımpreza gelmış hemde dıesel artı bırde kullanılıyor avrupada ımpreza turkıyede xv dıye gecıyor kısacası yollarda gezıyor ama bızde benzınlı xv sanıyoruz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Cherkess    435
Cherkess

Uğur Impreza imprezadır xv ise xv dir başka yerlerde isim değişsin isterse ama ne zaman sedan xv görürsem o zaman inanırım xv nin impreza olduğuna. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    25
ceyhunugur

istanbula gel gorursun kullanan kışı zaten bır tane var dedı :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Cherkess    435
Cherkess

istanbula gel gorursun kullanan kışı zaten bır tane var dedı :)

Neye var dedi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
r@lph    9
r@lph

Aaaaaa Subaru kullanamayalım diye bir araba daha çıkarmış.

Selamlar  >:( BAYTUR >:(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Cherkess    435
Cherkess

Aaaaaa Subaru kullanamayalım diye bir araba daha çıkarmış. Selamlar BAYTUR

Özgür Bunu Beğendi :)

Bende o kanaatteyim Emre bari göndermeyeceksin Türkiyedekilerden sakla böyle bir şeyler yaptığın zaman değil mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
r@lph    9
r@lph

he vallahi abi ya, bari kuytu köşede bize göstermeden yapsalardı,

hani annen salçalı ekmek verir, sokakta arkadaşlarının yanında yiyemezsinde apartmanın kuytu bi köşesine sinersin kimseye çaktırmadan yemeye çalışırken, sonra oradan bir arkadaşın belirir seni öyle elinde ekmekle görürüde iç geçirir ya, işte öyle iç geçiren çoçuk gibi hissediyorum kendimi bazen.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Cherkess    435
Cherkess

Emre o ayardayız maalesef Subaru camiası olarak. Acaba gidip Baytur a baskın yapıp bir ayar mı versek bizi o güzelim araçlardan mahrum bıraktıkları için.

Bu gün bir Subaru İmpreza WRX STİ yola çıktığında diğer şoförlerin dibi düşer kızlar bayılır bayılanlar ayılır, Bir Legacy Turbo yola çıktığında diğer arabalar kaçacak delik arar, Bir Forester STİ yola çıktığında diğer SUV lara ayar verir, Bir Trezia nın ne eksiği var Corsadan Yaristen Clio dan da getirmiyorsunuz dingiller bu ne hal Akıllı olun LİNE diyelim hani bu arabalar niye yok burada diyelim hatta o XV lerden birini de üst düzey büyükbaşlara monte edelim ki akıl parası olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
r@lph    9
r@lph

Bu gün bir Subaru İmpreza WRX STİ yola çıktığında diğer şoförlerin dibi düşer kızlar bayılır bayılanlar ayılır, Bir Legacy Turbo yola çıktığında diğer arabalar kaçacak delik arar, Bir Forester STİ yola çıktığında diğer SUV lara ayar verir, Bir Trezia nın ne eksiği var Corsadan Yaristen Clio dan da getirmiyorsunuz dingiller bu ne hal Akıllı olun LİNE diyelim hani bu arabalar niye yok burada diyelim hatta o XV lerden birini de üst düzey büyükbaşlara monte edelim ki akıl parası olsun

+1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
devil25    2
devil25

Bu konsept müjdeci gibi, 1.6 boxer Turbo ile downsizing yarışına bir kaç tur geridende olsa başlayabilecek. Umuyorumki bu kadar uzun süren geliştirme sürecine binaen kayda değer bir farkı olur.

Subaru Xv ve 1.6 Turbo'nun çok güzel bir çift olacağına inanıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    485
RSBurak

http://www.fhi.co.jp/english/news/press/2013/13_11_20e_93576.html

1.6DIT motoru ve cvt şanzımanı birde si drive özelliği çok iyi olmuş Türkiyede insani bir fiyata satılsa diyeceğim ama bizde bu tip arabalar çok gitmez yalnız avrupa pazarında güzel bir yere tutunacak gibi duruyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Salim    62
Salim

Subaru ne zaman el atcak bu temsilcilere , yoksa hayal mi görüyorum.Anca cıkarırlar bızde youtube da goruruz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    485
RSBurak

1.6 lt 170 beygir gibi bir şey okudum bir yerlerde.

doğrudur abi.

1.6 turbo forester yaparlarsa güzel ses getirir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ali uslu    5
ali uslu

1.6 Boxer DIT. yeni 1.6 turbo motor bildiğim kadarıyla yakıt tüketimi çok güzel seviyelerde. Levorg büyük ihtimal gelmez Türkiye'ye.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
adr    23
adr

Legacy nin SW versiyonu gibi.. İç tasarım farklı ve tanıtımında Legacy SW un geçmişinden bahsetmiş Japonlar.

vu1sf.jpg

vu1y7.jpg

vu1ym.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    488
emre-sti

vaşşşşşşşşşşşşşşşşş

Nazar değmesin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Praetor    0
Praetor

donanımhaber'de biri 2014'de geleceğinden ve ÖTV arttırımından önce 90bin gibi rakamdan söz etmiş. Bu araç D sınıfı mı yoksa C sınıfı mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş