Jump to content
RSBurak

Nos Tüpü Görünümlü Yangın Tüpü

Tavsiye Edilen Mesajlar

RSBurak    519
RSBurak

1275519_10151842719199851_1511434209_o.jpg

ilk önce bir güzel zımparalıyoruz bence gerek yoktu ama arkadaş ısrar etti.

1209129_10151842719319851_486430208_n.jpg

sonra boyamaya başlıyoruz

1175110_10151842719549851_1043139374_n.jpg

1240337_10151842720019851_266499749_n.jpg

üstüne birde nos stickerı aldımmıydı alın size nos tüpü. 8)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
liviera    0
liviera

ooh gelsin atlar beygirler  :icon_neutral:

;D ;D ;D ;D :D :D :D :D :D :D

üstüne birde nos stickerı aldımmıydı alın size nos tüpü. 8)

bitişi güzel yapmışsın  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    519
RSBurak

;D ;D ;D ;D :D :D :D :D :D :D

bitişi güzel yapmışsın  :D

:D sticker bulamadım olsa daha güzel duracak :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Cherkess   
Guest Cherkess

Biz daha tampon çiziklerine rötuş atamıyoruz adam Nos tüpü yapıyor valla helal :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    519
RSBurak

Biz daha tampon çiziklerine rötuş atamıyoruz adam Nos tüpü yapıyor valla helal :)

abi ben sadece zımpara attım boyama işini arkadaşım yaptı :D bende anlamam boya işinden arka tamponu boyadım alacalı bir halde duruyor şimdi  :-\

O Subaru mavisiyle başka nereleri boyuyorsun bakayım :nea:

abi açıkçası bu rengi ya tutarsa diye aldık boyacılara sorduk bulamayız filan dedi ama biz baya orjinal rengine yaklaştık :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    519
RSBurak

nos umuz var bıde bor katkısı koyduk mu ohhhhh misss :D

100 hp nos 50 hp bor olsa kısa günün kârı :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
relation_expert    1
relation_expert

Ama  bunu ben düşünmüştüm fikrimi çaldın üstad ya :D neyse tüp kardeşi oluruz artık :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    519
RSBurak
:D büyüklerinden alıp bagaja yan koymak lazım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
relation_expert    1
relation_expert

:D büyüklerinden alıp bagaja yan koymak lazım :)

haha yapalım biz bu işi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
wiliamz    1
wiliamz

2 yaşına girmesine rağmen hala kırmızı ışıkların en büyük kozu :D oksijen tüpüyle yapılabilirse birebir aynısını yapmak mümkün aklınızda bulunsun ;)

post-2004-145349137505_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    519
RSBurak

dostum bu stickerı senmi bastırdın bu daha güzel olmuş birde hangi boyayı kullandın :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
wiliamz    1
wiliamz

aynen google dan aldım resmi reklamcıda bastırdım stikcer şeklinde 5 li basmıştı yanılmıyorsam.. normal sprey boya kardeşim 3 tl olması lazım öyle çok masraf etmedim yani :) dediğim gibi oksijen tüpü ile yaparsanız çok daha güzel olur :) paylaşımı yapan arkadaşın emeğine sağlık ama zımparalasa çok daha güzel olurdu aklınızda bulunsun :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    519
RSBurak

paylaşımı ben yaptım :D zımparada yaptım ama tek kat boya attık içime sinmedi açıkçası tüp ufak olduğundan uğraşmak istemedim.oksijen tüpünü nerden buldun :)

66067d1245052128-wtb-nitrous-oxide-systems-bottle-sticker-nos.jpg

bunu reklamcılar basarmı ? gittiğimde illa çizim programında çizilmesi gerekiyor dediler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
wiliamz    1
wiliamz

orjinali turuncu arka fonu nos çıkartmasıdır zamanında iyi araştırmıştım reklamcılar para kazanmayı seviyorlar malum sen en iyisi makineden arkası yapışkan şekilde çıkartıldığını söyle fotoğrafçılarada sorabilirsin muhakkak yönlendirecektir çizdirme boşuna parana yazık çıkartıp verecek 10 dakikalık iş oksijen tüpüne gelince yangın malzemeleri satan dükkanlardan iste kullanılmayan boş oksijen tüpü var mı abi falan de orta boy tarif et işte veya benim gibi depoya in kendin seç :D bu şekilde yapabilirsin kardesim bir arkadasım 106 gti ' ın arka tarafına kabin yaptırıp ışıklandırma falan tam ortasına bu tüpü koymuştu çok iyi görünüyordu valla :))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    519
RSBurak

fotoğrafçılar güzel seçenek oldu sağolasın :) büyük tüp bakayım bende o zaman bagaja yan yatırdımmıydı havam olur ses zaten fena millet bir şey var sanar :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
wiliamz    1
wiliamz

lafı olmaz hocam yazıyı tam ortala ama http://img86.imageshack.us/img86/637/nos20211ye.jpg şu şekilde olmalı orjinali bu çünkü :) oksijen tüpü bulursan inanmamaları gibi bir ihtimal yok çünkü subaruda duruyor neticede tüp birde blow of olayına girersen tamamdır çuflaya çuflaya gezersin :D hatta bir gün ışıklarda yanıma coupe bir e36 bmw yanaştı yanında hatun falan şekil duruyor ya ışıklarda bende elimle bas bas diyorum cam açık neyine güveniyorsun gibisinden sordu arka camın ordaydı o zamanlar corolla vardı gösterdim tüpü elimle tamam birader dedi önden çekişli ya corollada kırmızı ışık makinası verdim yol boyu farkı buna tahminim bozuldu ama çaktırmıyor gelmedi peşimden zaten :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    519
RSBurak
:D burdakiler pek öyle değil nos tüpünü görsede gelir noslu subaru geçtim diye sevinir sonra :D bu resimdeki stickerdan yaptırabilirsem dediğin gibi tamamen orjinal olur iki üç tane flex boru alırım birde tam olur :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Cherkess   
Guest Cherkess

BURAK o sticker i reklamcılar basar. Direkt jpg olarak götür çıktı alırlar. Ama tabi niyetlerine bağlı seni yolmak için yeniden çizeceğiz diye para koparmaya çalıştıklarındandır.  Sen renkli çıktı al üzerini de desafix ile kapla yapıştır. Maliyet en fazla 5 lira tutar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    519
RSBurak

abi valla bilmiyorum bir kaç tane sticker vardı götürdüm basamayız bunun çizim programında çizilmiş olması lazım dedi işi yapmadı.mantıken beyaz folyoyu ben yazıcıya atsam üstüne bu resmi basar onlardaki makinelermi basamayacak anlamadım bu işi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Cherkess   
Guest Cherkess

Folyoyu yakarsın lazer yazıcı 90-100 derece ısıtıyor o ısı eritir printerın merdanesine kaynak yapar folyoyu. Bence dediğimi yap renkli çıktı al üstünü desafix ile kapla ya da yapışkan folyoyu Çek üstüne hem parlak durur kimse anlamaz hemde ucuza gelir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    519
RSBurak

tamam abi öyle yapayım su görmeyecek toprak görmeyecek bagajda dursun kağıt olarak dursa bile olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Cherkess   
Guest Cherkess

tamam abi öyle yapayım su görmeyecek toprak görmeyecek bagajda dursun kağıt olarak dursa bile olur.

Zaten şeffaf folyoyla kapladın mı sudan topraktan tozdan kolay kolay etkilenmez.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    519
RSBurak

Zaten şeffaf folyoyla kapladın mı sudan topraktan tozdan kolay kolay etkilenmez.

tamam abi teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş