Jump to content
adr

ANKARA'da Hangi Özel Servis yada Hangi Usta Tavsiye edersiniz ?????

Tavsiye Edilen Mesajlar

adr    23
adr

Arkadaşlar merhaba, 2007 Impreza 1.5R AWD nin rutin bakımları (yağ, filtre, balata vs) gibi işlerini yaptırabileceğim dürüst ve uygun olan bir usta yada servis tavsiye ederseniz çok memnun olurum..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
gncy    0
gncy

Günaydın,

benim tavsiyem argos subarudan yanadır, tork garajına da gitmiştim kötülemek istemem ancak aracımla ilgili şikayetimi gidermedikleri gibi sağlam parçayı değiştirmemi söylerek gafletde bulunmuşlardı neyseki onların söylemiyle hareket etmedim. Argos subaruda Abbas ustayla tanışmanızı özellikle isterim, bakımları yaptırmasanızda bir uğrayın konuya hakimliği yaklaşımı verdiği güvenle emin olun sizde orda yaptıracaksınızdır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
gncy    0
gncy

gencay nerdedir bu argos

tork garajı gibi o da şaşmazda yer alıyor.

İletişim bilgilerinin tamamı aşağıda yer alıyor internet sitesinden aldım;

2571 sk (eski 21. sokak) No:46 Oto Sanayi Sitesi  ŞAŞMAZ / ANKARA

Ankara Argos Mekanik Otomotiv Sanayi ve Ticaret LTD.ŞTİ.

Telefon: 0312-278 15 08 | 0312- 278 46 04

Cep No : 0506-204 60 46 | 0554 971 31 30

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
adr    23
adr

Arkadaşlar tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Aracın altına kışa hazırlık olsun diye olası korozyonu ve taş seslerini önleme amacıyla PÜTÜR sprey uygulaması yaptırdım. (komple taban ve davlumbazlar) 8 tüp gitti. Sağolsun ivedik sanayi sitesinden Boyacı Osman Usta işimi 2 saatte halletti. İşlem oldukça başarılı oldu.

5KOgn.jpg

Oh7Ib.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Altan-b    3
Altan-b

Şaşmazda İzmir oto olarak subaru araçlarınıza elimden geldiğince her konuda yardımcı olurum arkadaşlar

Sizin gibi arkadaşlara her zaman ihtiyacimiz var

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ertuğrul    30
Ertuğrul

Aracımı almadan önce argos'ta abbas ustaya göstermiştim. bende iyi bir izlenim uyandırdı. ama gitmeden bir önce mutlaka aramak lazım, genelde yoğun oluyorlar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
adr    23
adr

Geçen hafta Yetkili servis Bayraktar Subaru servisine gittim. Sağolsun Fatih Ayrancı kardeşim kendi aracı gibi samimi ilgilendi. Oldukça memnun kaldım. Bundan sonra yetkili servise giderim. Fiyatlar konusundada yardımcı oluyor ve neredeyse özel servise yakın fiyatlara orjinal ekipman ve kaliteli hizmet alıyoruz. Tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
starburaks    0
starburaks

Argos Subaru ;

Abbas Usta veya Çınar Usta...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    564
emre-sti

Grup Subarudaki Subarudan anlayan tek usta olan Mustafa usta da  an itibari ile Tork garaja geçmiş bulunuyor. Benim LEgacy'nin 110.000 km lik Grup Subaru geçmişi kapanıyor ve sıfırdan Tork' a başlıyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
outrage    7
outrage

tork ve argosa gittim memnun kalmadım. şuan için Arıcan subaru.(ilerde ne olur bilemem)

Ankara da o kadar subaru servisi ve güya o kadar subaru ustası olmasına rağmen hala usta sıkıntısı çekiyoruz buda büyük şehrin rezilliği olsa gerek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
akeceli    6
akeceli

Şaşmazda High Power Tuning var Erkan Usta. Ben araç bakımlarımı ona yaptırıyorum. Memnunum işini bilen biri. tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
drdoguank    66
drdoguank

Ben arican subaruya da argos servise de ikisinden de memnun kaldim denemenizi oneririm

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    564
emre-sti

Arkadaşlar tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Aracın altına kışa hazırlık olsun diye olası korozyonu ve taş seslerini önleme amacıyla PÜTÜR sprey uygulaması yaptırdım. (komple taban ve davlumbazlar) 8 tüp gitti. Sağolsun ivedik sanayi sitesinden Boyacı Osman Usta işimi 2 saatte halletti. İşlem oldukça başarılı oldu.

5KOgn.jpg

Oh7Ib.jpg

Pütürü ne kadar sürede ve maliyete yaptırdın ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    564
emre-sti

Belki kontürüm yok burdan neden anlatmıyorsun ne kadar sürdü ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
adr    23
adr

Belki kontürüm yok burdan neden anlatmıyorsun ne kadar sürdü ?

Aradığın iyi oldu bak muhabbet oldu  8)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
harun67    1
harun67

Merhaba arkadaslar. Bende ankarada ya gelecegim zaman Kesinlikle argos a gidiyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Ilgi ve alaka Mukemmel. Kendi araclari gibi ilgileniyolar. Parca ve malzeme temini konusunda kesinlikle sikinti yok ve ustaliklati mukemmel. Istanbuldada levent te subaruboss Turker Kablan istanbulun en iyilerinden diyebilirim Subaru konusunda. 

Herkese Hayirli Cumalar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Metin Durgut    105
Metin Durgut

Merhaba arkadaslar. Bende ankarada ya gelecegim zaman Kesinlikle argos a gidiyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Ilgi ve alaka Mukemmel. Kendi araclari gibi ilgileniyolar. Parca ve malzeme temini konusunda kesinlikle sikinti yok ve ustaliklati mukemmel. Istanbuldada levent te subaruboss Turker Kablan istanbulun en iyilerinden diyebilirim Subaru konusunda. 

Herkese Hayirli Cumalar.

turker mi toker mi ben toker dıye duymuştum o sebeb ile soruyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Metin Durgut    105
Metin Durgut

turker kablan subaru boss mekanık

adresi ve tel nosunu  buldum maslak 2. kısım da

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş