Jump to content
engin67

Ayna yı Kırmışlar.

Tavsiye Edilen Mesajlar

engin67    3
engin67

Az önce işyerinin önünde aracın sol yan aynayı kırmışlar,kimin yaptığıda belli değil canım çok sıkıldı..Kapıya monte olan yerlerden kırılmış,tamiri varmıdır acaba ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Cherkess   
Guest Cherkess

Abi yapıştırılacak gibiyse Sunfix ürünlerinden al mutlaka işini görür.

Geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
symmetrical    6
symmetrical

Engin abi geçmiş olsun, biri arabayla geçerken çarptı gitti heralde :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    72
ceyhunugur

engın senın bu aynalar katlanmıyor muydu ben her zaman katlarım aracı park yaparken ıstanbulda bende bakarım bır ıkı cıkmacıya senın aynayı bulmak zordur ama resım yuklersen ıyı olur  bulursam senı haberdar ederım gecmış olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
engin67    3
engin67

Sağolun arkadaşlar artık çıkma filan bişeyler yapıcam,sizinde kulağınızda olsun ben bir kaç yere haber bıraktım.Ceyhun sende sağa sola bakarsan sevinirim.Şimdilik yerine geçici olarak tutturmanın peşindeyim iş çıkışı sanayiye uğrayacağım..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Metin Durgut    105
Metin Durgut

Az önce işyerinin önünde aracın sol yan aynayı kırmışlar,kimin yaptığıda belli değil canım çok sıkıldı..Kapıya monte olan yerlerden kırılmış,tamiri varmıdır acaba ?

gecmis olsun dostum ne kani bozuk insanlar var memlekette elin aynasi neyini rahatsiz ettiyse artik

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
engin67    3
engin67

gecmis olsun dostum ne kani bozuk insanlar var memlekette elin aynasi neyini rahatsiz ettiyse artik

Metincim sorma moralimiz bozdu hayvanlar işin ilginçi işyerinin önünde oluyor bizim güvenlik ne iş yapar bilmem ki yerinde yokmuş onada canım sıkıldı bi taraftan..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
beyazit60    4
beyazit60

Abi geçmiş olsun.

Maalesef ülkemizde çarpıp kaçmak moda oldu.

Cana gelmesinde gerisi halledilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    72
ceyhunugur

aslında bır tane arabada kamera olsa ne  guzel olurdu 24 saat cekım yapacak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Cihan    232
Cihan

Engin abi çok geçmiş olsun.ahmet'in dediği gibi senin canın sağolsun.cana geleceğine mala gelsin abi  :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
r@lph    9
r@lph

daha büyüğü başa geleceğine ufağı ile geçiştirmişsin derler bizim oralarda bu kadarla kalsın be abi cana gelmemiş ya malı da sıyırıp geçmiş üzme tatlı canını.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Remzi Adnan   
Guest Remzi Adnan

Geçmiş olsun, Allah daha beterinden korusun diyelim. Bir şekilde halledilir inşallah. Ne yazık ki oluyor böyle şeyler :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
engin67    3
engin67

Teşekkür ederim arkadaşlar,yapan kaçan arkadaşla bugün itibarı ile akraba oldum kimse kılına dokunamaz.Sanayiye gittim eleman sağolsun sağlam bi yapıştırdı filan borcum ne dedim,mutluluklar dilerim dedi,dedim ne varsa bu  sanayici esnaf kardeşlerimde var  :D geçici bi süre ile çözdüm olayı artık bi süre böyle giderim sanırım yani elim bollaşınca alırım artık şimdilik bu şekil gidelim..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    519
RSBurak

geçmiş olsun abi.böyle hayvanlar var malesef.en azından bir telefon numarası bırakabilirdi.bizim legacylerin aynalar aynıysa.93-96 imprezaların aynalarıda bizimkisi gibi bulması kolay olurdu.Neyseki çözmüşsün :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
gncy    0
gncy

Sağolun arkadaşlar artık çıkma filan bişeyler yapıcam,sizinde kulağınızda olsun ben bir kaç yere haber bıraktım.Ceyhun sende sağa sola bakarsan sevinirim.Şimdilik yerine geçici olarak tutturmanın peşindeyim iş çıkışı sanayiye uğrayacağım..

Abi günaydın geçmiş olsun memlekette böyle sütü bozuklar çok, çıkma için benimde aklımda bulunsun sanayide sordururum, tam olarak marka model neydi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
liviera    0
liviera

gerzek insanlar niye kaçarsın ki sigorta ödemiyor mu arkadan küfür yemek hoşlarına gidiyor sanırım. geçmiş olsun dostum umarım kısa zamanda halledersin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş