Jump to content
gokberk

Anadolu Yakası servis tavsiyesi

Tavsiye Edilen Mesajlar

gokberk    0
gokberk

Merhaba,

Bu konudaki son yazışmadan bu yana epey zaman geçtiği için tekrar sormak faydalı olabilir diye düşündüm. 6 senedir subaru kullanıyorum ama ne yazık ki gittiğim hiçbir özel servisten memnun kalmadım. Anadolu yakasında güvenilir tavsiye edebileceğiniz bir servis var mı acaba ? Teşekkürler,

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest ilka   
Guest ilka

Merhaba,Anadolu yakasında cadde motorsu tavsiye ederim.Hatta geçenlerde bir arkadaşıma mesaj geldi işçilikte %50 ye varan indirimler yapıyorlarmış.Çok tecrübeli bir kadrosu var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest mtutun   
Guest mtutun

Özel servis demişsiniz ama ben Bayraktar Çekmeköy'ü tavsiye ederim. Ben kendilerinden memnunum.

Merhaba,

Bu konudaki son yazışmadan bu yana epey zaman geçtiği için tekrar sormak faydalı olabilir diye düşündüm. 6 senedir subaru kullanıyorum ama ne yazık ki gittiğim hiçbir özel servisten memnun kalmadım. Anadolu yakasında güvenilir tavsiye edebileceğiniz bir servis var mı acaba ? Teşekkürler,

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
a.ayhan    1
a.ayhan

Bayraktar Çekmeköy'den ben de memnunum,geçenlerde kapıda ücretsiz hizmet bile verdiler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
gökay kalaycı    0
gökay kalaycı

cadde motor'da barış usta var subaru'da avrupa birinciliği var. tavsiye ederim.     

not:harbi orjinalci :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
gokberk    0
gokberk

cevaplar için teşekkür ederim. sizce bu yetkli servislere gitmekle sanayide güvenilir bir servise gitmek arasında bir fark olur ? çünkü aracı ne zaman bu servislere göndersem gereğinin çok üstünde bir bedel ödeniyor gibi bir fikir oluşuyor bende.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
a.ayhan    1
a.ayhan

Araç garanti kapsamında ise el mecbur

[/quote

Garanti kapsamında değil,ufak bişeydi ama sağolsun Cüneyt usta geldi.Çok memnuniyet verici oldu benim için artı ghüven oluşuyor tabi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
engin67    3
engin67

Yok abi ,Gökberk in araç 2011 model onun için söylemiştim,hala garanti kapsamında olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
a.ayhan    1
a.ayhan

Yok abi ,Gökberk in araç 2011 model onun için söylemiştim,hala garanti kapsamında olabilir.

Engin kardeşim kusura bakma;)

Gökberk arkadaşımıza da şunu söyleyebilirim;

Ben aracımın ön fren disklerini değiştirttim toplam 180 tl ye.dışarda 175 idi.

Servis bakım fiyatı da uygundu,diğer ota markalarla aynı gibi.

Bence önemli olan bir yönleri de samimiyet ve güleryüzlülükleri.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    72
ceyhunugur

en ıyısı cadde motor bıraz fıyat farkı var ama senınle herseyı bastan konusup anlatıyorlar ıcın rahat oluyor yanında durursan da orıjınal parcalarını sana. gosterıp sokme takma ıslemı yapıyorlar subarun varsa cadde motordan sasma derım o yuzden anodolu yakası guzel avrupa yakasında cadde motor gıbı yetkılı servıs yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
starburaks    0
starburaks

Bayraktar Çekmeköy'den ben de memnunum,geçenlerde kapıda ücretsiz hizmet bile verdiler.

Benim evim Bakırköy'de olmasına rağmen Caddemotor bu hizmeti zaten önceden beri ücretsiz veriyor bilginiz olsun.Ben Bakırköy'de oturuyorum, servis olarak CADDEMOTOR yetkili servisi kullanıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ssever    6
ssever

İstanbul Anadolu Yakasında Se-Ta Subaru Servisi Namık Ustayı çok tavsiye ederim. Yetkili servisler LPG li araçlara bakmıyor veya ciddi masraflardan bahsediyorlar. Namık Usta'da yakın zamanda bir bakım yaptırdım ve çok memnun kaldım. Aracınızı Subaru'yu bilmeyen sanayi ustalarına emanet etmeyin ben mağdur oldum ve boşuna masraf yaptım. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş