Jump to content
quantum

2010 Legacy Bagaj Havuzu Nerden Temin Edebilirim?

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest Cherkess   
Guest Cherkess

Ebaydan alabilirsiniz. Olmadı sahibindende universal bagaj havuzları var onları da sağından solundan biçip kullanıyorsunuz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mesutonus    0
mesutonus

Ebaydan alabilirsiniz. Olmadı sahibindende universal bagaj havuzları var onları da sağından solundan biçip kullanıyorsunuz.

2007 için ebayden baktım çok pahalı geldi. Scenic için sanalpazardan 80 lira almıştım. Bu 80$.. Kargosu vergisi ne çıkacak belli değil. Keyfimi kaçırdı..

Hasanky e de sormak lazım o takip ediyor yurtdışı siteleri.

http://www.ebay.com/itm/2005-2009-Subaru-Legacy-Wagon-Rear-Cargo-Tray-BLACK-OEM-NEW-Genuine-J501SAG050JD-/190844824850?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Year%3A2007%7CMake%3ASubaru%7CModel%3ALegacy%7CSubmodel%3A2.5i+Limited&hash=item2c6f3ced12&vxp=mtr

Universal ler 45$

http://www.ebay.com/itm/Subaru-Cargo-Mat-Liner-Trim-To-Fit-Fits-Subaru-Forester-Outback-Legacy-/151133497365?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Year%3A2007%7CMake%3ASubaru%7CModel%3ALegacy%7CSubmodel%3A2.5i+Limited&hash=item2330422815&vxp=mtr

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Cherkess   
Guest Cherkess

Bence döşemeciye gidip minibüs taban döşemeleri var PVC malzemeden. Bagajın içindeki kontraplağı komple söküp üstüne koyup aynı kalıpla kestirin. Havuzlu olsa iyi olur ama Havuzlu yapmaya niyetim var benim bakalım deneyeyim olur mu olmaz mı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Orion    4
Orion

Bagaj havuzu için bende niyetlenmiştim ancak 180tl fiyat görünce var geçtim. Vaz geçme nedenim sadece fiyatı değildi, bagaj havuzuna birşey koydugunuzda virajlarda kaymaya başlıyor, evet belki bilşey dökülürse faydalı ancak bagajda su bidonu taşımıyorum. Ben bauhaustan siyah kalın bir halıflexs türünden 2 X1,60 kestirdim evde bagaja uygun şekilde kestim. (Bagaj kaplamaları çıkabiliyor etrafını falçata ile döndüm sadece 15dk bitti.) Yaptıktan sonra keşke alır almaz yapsaymışım dedim. 30 TL ye bitti ve gerçekten güzel oldu.

post-1530-145349139224_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    519
RSBurak

toz toprak içine çok fazla girdiğimden havuzun faydasını çok gördüm Erce abinin dediği gibi bagajda her şey kayıyor ses yapıyor ama sonuçta döşeme tertemiz duruyor.Ayda 1 de havuzu yıkıyorum arabanın kokusu değişiyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Orion    4
Orion

Bunuda silkeleyip yıkatabilirsin kuruması 2 gün alsada değer. Bagajın fotoğrafını çekerim müsait olduğumda gerçekten memnun kalırsınız. Bizim diğer araçta bagaj havuzu mevcut kıyaslama şansım oldu. Siz deneyin memnun kalmazsan parasını ben vericem  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mesutonus    0
mesutonus

Bagaj havuzu için bende niyetlenmiştim ancak 180tl fiyat görünce var geçtim. Vaz geçme nedenim sadece fiyatı değildi, bagaj havuzuna birşey koydugunuzda virajlarda kaymaya başlıyor, evet belki bilşey dökülürse faydalı ancak bagajda su bidonu taşımıyorum. Ben bauhaustan siyah kalın bir halıflexs türünden 2 X1,60 kestirdim evde bagaja uygun şekilde kestim. (Bagaj kaplamaları çıkabiliyor etrafını falçata ile döndüm sadece 15dk bitti.) Yaptıktan sonra keşke alır almaz yapsaymışım dedim. 30 TL ye bitti ve gerçekten güzel oldu.

Üstat toz mayt biriktirir yanlız. solunum yollar için pek sağlık değil. Hele çocuk varsa iki kere düşünmek gerek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Orion    4
Orion

Benimde 1,5 yaşında kızım var ,böyle bir durum olacağını düşünsem almazdım. Ayrıca aracın hem bagaj hem zemini haldır, bu şekilde düşünürsek hiç binmemek lazım arabaya. Toz toprak olursa bir silkeleyip ,oto yıkmacıda süpürtürsün tertemiz olur. Bebek arabası, valizler diger arabanın bagajında gezerken bunda sabit kalıyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mesutonus    0
mesutonus

Arkadaşlar kendinizi yurtdışlarına kadar yormayın ...

çok uygun fiyatlı 50 - 60 TL  gibi bir rakama , ki bu rakamı gerçekten hak ediyor ;

Novolivne http://www.novline.com/eng/ Türkiye  distribütörü http://3dpaspas.com/ var. Ben aracıma aldım ham paspas hemde bagaj havuzu , artık zeminlerim çok temiz kalıyor . özellikle araç içi 3D paspaslar havuzlu olduğu için iyi bir temizlikten sonra kullanmak çok faydalı.

Üstat 3dpaspas.com da arama yapınca subaru için sonuç gelmiyor.

novlinede de 2010 sonrası legacy ler var sadece :(

http://www.novline.com/catalog/?arrFilter_pf%5BCATALOG_CODE%5D=&arrFilter_ff%5BSECTION_ID%5D=248&arrFilter_pf%5BCAR_BRAND%5D=subaru&arrFilter_pf%5BCAR_MODEL%5D=legacy&arrFilter_pf%5BDATE_START%5D=&set_filter=%D0%92%D1%8B%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%8C&set_filter=Y

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mesutonus    0
mesutonus

Benimde 1,5 yaşında kızım var ,böyle bir durum olacağını düşünsem almazdım. Ayrıca aracın hem bagaj hem zemini haldır, bu şekilde düşünürsek hiç binmemek lazım arabaya. Toz toprak olursa bir silkeleyip ,oto yıkmacıda süpürtürsün tertemiz olur. Bebek arabası, valizler diger arabanın bagajında gezerken bunda sabit kalıyorlar.

Orası da doğru.. Yerdeki daha çok toz tutuyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    565
emre-sti

Kosla oxi ile temizlerseniz toz mayt için =)

Bende niyetlenmiştim havuza ama o kayma işi canımı sıkıyordu, sobaların altına serilen muşambadan kalınca üstü de

plastikimsi bir malzeme var adını bilmiyorum köyde görmüştüm, ilçeye gittiğimde 1 metre eninde vardı bagajı kaplamaya

yetmiyordu daha geniş olanlarından denk gelirseniz

alabilirsiniz, hani hastanaler de yerleri kaplarlarya, biraz yumuşakımsı bir malzeme ondan kesip,

bir kenara koyun bagaj lazım olacağı zaman evden indirirsiniz.

Aşırı temizlik titizlikte bağışıklık sisteminin gelişmesine engel olur en ufak bir şeyde hasta olmaya sebep olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
stormfather    1
stormfather

Baya bi olmuş soruyu soralı ama almamış iseniz bu linkteki araçta var araç sahibini arayıp sorabilirsiniz sizin araç ile aynı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
gralcan    0
gralcan

Abi Allah bağışlasın bende de bi kız var 22 aylık, paylaşayım dedim :buck2:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    565
emre-sti

Kosla oxi ile temizlerseniz toz mayt için =)

Bende niyetlenmiştim havuza ama o kayma işi canımı sıkıyordu, sobaların altına serilen muşambadan kalınca üstü de

plastikimsi bir malzeme var adını bilmiyorum köyde görmüştüm, ilçeye gittiğimde 1 metre eninde vardı bagajı kaplamaya

yetmiyordu daha geniş olanlarından denk gelirseniz

alabilirsiniz, hani hastanaler de yerleri kaplarlarya, biraz yumuşakımsı bir malzeme ondan kesip,

bir kenara koyun bagaj lazım olacağı zaman evden indirirsiniz.

Aşırı temizlik titizlikte bağışıklık sisteminin gelişmesine engel olur en ufak bir şeyde hasta olmaya sebep olabilir.

Bahsettiğim malzemenin adı pvc yer döşemesi imiş yapımarketlerde istediğiniz ölçülerde kestirebilirsiniz

istediğiniz desende

https://www.google.com.tr/search?q=ko%C3%A7ta%C5%9F+pvc+yer&safe=off&espv=210&es_sm=93&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=C63XUuHSMrOI7Aae0YHgCA&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1280&bih=922#q=pvc+yer+d%C3%B6%C5%9Femesi&safe=off&tbm=isch

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş