Jump to content
Meximania

4*4 Justy Bu Hale Getirmek..

Tavsiye Edilen Mesajlar

Meximania    1
Meximania

bir adet just evlat edinip bu hale getirmeyi düşünüyorum j3c7n.jpg hatta tekerlekleri birazcık daha büyütüp, nasıl desem kei car değilde kei jeep yapmak isitiyorum ve hatta aracı tracked yani paletli moda alıp dağ bayır gezmek isitiyorum.ama aklıma takılan şey acaba 1000cc motor + 4fwd + 65bg + 850kg + palet ile bu mümkün olabilir mi.

aynen şu arkadaş

ve şu arkadaş da
  olduğu gibi. bu projeyi gercekleştirebilecek kaporta ve perspektif bilgisine sahibim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Meximania    1
Meximania

Eğer palet işi olmaz ise pek pahalıya patlayacağını sanmıyorum. diğer türlü boya, macun, kaynak işi bitirebilir diye tahmin ediyorum. ama sadece tahmin..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Meximania    1
Meximania

evet bunu görmüşütüm "arıcan justy". Ama o arkadaşa (arkadaş diyorum artık kişilik kazanmış olmalı :D) gömülen paranın haddi hesabı yoktur. okadar parada bizde yoktur :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Meximania    1
Meximania

arkadaşı yanıne tanımam ama en kısa sürede tanışmak isterim. dergide tüm hikayeyi anlatıyordu ama sakarya da aradım bir türlü bulamadım dergiyi :'( :'( :'(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Meximania    1
Meximania

Justy aldım hayırlısı ile. Ama 4 çeker değil. Bu yaz dıştan modifiye işine gireceğim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    506
RSBurak

Justy aldım hayırlısı ile. Ama 4 çeker değil. Bu yaz dıştan modifiye işine gireceğim.

hayırlı olsun kazasız belasız  :) beyaz vardı sakaryada bir tane onumu aldınız ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Meximania    1
Meximania

Evet bir tane kazalı vardı. Serdivan da onu aldım. Subaru subaru oldugunu her aracında gösteriyor. Hurda indirimine vermez isem yazın toplıcam. Tüm motoru elden geçirip fiber ile dolduracağım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    506
RSBurak

Evet bir tane kazalı vardı. Serdivan da onu aldım. Subaru subaru oldugunu her aracında gösteriyor. Hurda indirimine vermez isem yazın toplıcam. Tüm motoru elden geçirip fiber ile dolduracağım.

kazadan önce görüyordum dıştan baya bakımlı bir arabaydı içini bilmiyorum tabi.şimdiden kolay gelsin .:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Meximania    1
Meximania

Eleman temiz kullanmış. İçide dışı gibi tertemiz ama kazada ön takım çok hasar görmüş düzeltmek için baya bi uğraştım. Neredeyse tamamen değiştirdim. O yüzden masraf oldu birde adi bir ustanın eline düştüm ki sorma 3 e yapılacak işi bana 10 a mal etti. Sakaryada bildiğin subaru yada japon ustası varmı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    506
RSBurak

Eleman temiz kullanmış. İçide dışı gibi tertemiz ama kazada ön takım çok hasar görmüş düzeltmek için baya bi uğraştım. Neredeyse tamamen değiştirdim. O yüzden masraf oldu birde adi bir ustanın eline düştüm ki sorma 3 e yapılacak işi bana 10 a mal etti. Sakaryada bildiğin subaru yada japon ustası varmı?

bende çok çektim abi özelden yazıyorum bir kaç yeri size

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
eran    0
eran

bende çok çektim abi özelden yazıyorum bir kaç yeri size

Geçen muhabbetini ettiğimiz yeri es geç Burak, bırak onlar Chevroletle Opel yapsınlar  ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
gökay kalaycı    0
gökay kalaycı

hayırlı uğurlu olsun şimdiden bi justy'de ben aldım ama nasıl yapıcam bende bilmiyorum altından kalkabilirmiyim. :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    506
RSBurak

Geçen muhabbetini ettiğimiz yeri es geç Burak, bırak onlar Chevroletle Opel yapsınlar  ;D

yok abi orasını saymıyorum bile bir kaç tane yer var onları söyledim ama burada bu arabadan anlayana daha ben denk gelmedim. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Meximania    1
Meximania

Sigorta yaptırayım dedim bana 500 tl fiyat çıkardı dedim atacı zaten 2.5 aldım ben bu ne saçmalık yahu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    506
RSBurak

Sigorta yaptırayım dedim bana 500 tl fiyat çıkardı dedim atacı zaten 2.5 aldım ben bu ne saçmalık yahu

abi emniyetin karşısında sigortacılar var biri 500 derken diğeri 250 diyebiliyor ben 280 küsür liraya yaptırdım oralarda daha ucuza çıkar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Yalçın KAYALAR    2
Yalçın KAYALAR

İlginç olmuş, paylaşım için teşekkürler :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
subarutayfun    5
subarutayfun

Güzelmiş, yapılabilir sanırım. Ülkede bunu kim, hangi usta yapabilir belli değil tabi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş