Jump to content
subaru35.5

KitMtm Hakkındaki Görüşleriniz

Tavsiye Edilen Mesajlar

subaru35.5    15
subaru35.5

Merhaba arkadaşlar aracıma lpg taktırmayı istiyorum şuan kitmtm markası cazip gelmeye başladı enjektorleri keihin ve yeri geldiğinde benzin ile ortak çalışıyormuş, Bilgi sahibi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
beyazit60    4
beyazit60

Daha önce ismini duymamıştım. Türkiye de yeniler sanırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Yılmazhan Yılmaz    46
Yılmazhan Yılmaz

ben bir arkadaşımın foroster ın da görmüştüm, kendisi çok memnun olduğunu aracının turbolu olduğu için gerekli bütün araştırmayı yaparak bu markayı tercih ettiğini söyledi, esasında teleflex in daha iyi olduğunu ancak fiyatının biraz fazla olmasından dolayı bu markanında eş değer olduğunu söyledi, brc nin turbolu araçlar için ürettiği bir marka olduğunu söylemişti

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AvcI    0
AvcI

benim Foresterda ve Yiitin Foresterda ve arkadaşının Foresterında var, Ankarada bu kit üzerine çok ustalaşmış Quatro Garaj Bekir abi var, eğer İstanbulda fiyatından ziyade iyi usta bulamassan atla gel Ankaraya takdır ve çok memnun olarak ayrılabilirsin...

http://www.quattrogarage.com/v1/default.asp  / Bekir usta

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mscsi    0
mscsi

Kit benim aracımda 1 yıldır mevcut, en ufak sorun yaşamadım, tabii montajında önemi bu konularda büyük. Obd destekli en kaliteli kitlerden biridir, brc'yi üreten MTM S.r.l.'nin kitidir, enjektör olarak dünyanın en enjektör üreticisi keihin'in enjektörünü kullanır (çoğu subaru ve honda'da bu enjektör vardır). İstanbul'da çevre otogaz'da montaj yaptırabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sait şimşek    0
sait şimşek

Ben de 1 ay oldu taktıralı aynı markayı.Araçta herhangi bir performans kaybı olmadı.En uygun enjektörler(keihin) de bu marka da mevcut.Zaten diğer enjektörlere bak ne demek istediğimi anlarsın.Ayrıca bu enjektörler orjinal japon enjektörlerdir.500.000 km yol yapman mümkün.Ben memnun kaldım özellikle tavsiye ederim.Tabi işçilik te çok önemli.

Bir arkadaşım cruze a iki yıl önce landirenzo taktırdı.bugünlerde enjektör değişimine gidecek.Bu da kalitenin ne kadar önemli olduğunu gösterir düşüncesindeyim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
subaru35.5    15
subaru35.5

bende araştırdım kararımı verdim, mutlaka taktıracam fakat izmirde bunu adam gibi yapabilecek biryer varmıdır o düşündürücü???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mscsi    0
mscsi

İzmir'de ikamet ediyorsanız Zavoli'nin OBD destekli kitini öneririm, sıkıntı yaşamazsınız. Malum ithalatçısı İzmir'de ve ilgililer.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
subaru35.5    15
subaru35.5

keihen enjektör olması kit mtm de daha avantajlı geliyor bana, nede olsa subaruda orjinal benzin enjektörleri keihen tam uyum sağlıor deniliyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mscsi    0
mscsi

Bu uyum konusu genelde benzin enjeksiyon süresi ile alakalı. Benzin enjeksiyon süresi düşük olan araçlarda keihin, hana, dymco gibi düşük omajlı ve hızlı enjektörler çok verimli. Bunun dışında motor hacmi yüksek olmadıktan sonra bu tip hızlı enjektörlerin fazla bir getirisi olmaz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
karayilanozgur    17
karayilanozgur

merhaba 

konuyu tekrar açmış gibi olacak ama; uzun araştırma sonrasında MTM kit ile TELEFEX arasında kaldım.

usta çok daha önemli olduğundan, bu iki marka için önerebileceğiniz İstanbul Anadolu yakasında servis var ise yardımınız ricadır. 

sevgiler. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ameyt    240
ameyt

Ben aracımı benzinli alıp KitMtm taktırmıştım. Şubat 2015ten beri de lpg li kullanıyorum, herhangi bir sıkıntısını görmedim. Diğer markalar kadar yaygın değiller sadece, takan yer bulmak dışında bir sıkıntınız olmaz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    565
emre-sti

Prins,lavabo atiker golda baksanıza fayda var usta sıkıntısı çekmek zor olur enjektör ge regülatör önemli

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
karayilanozgur    17
karayilanozgur

selamlar 

araştırma sonunda MTM yada Telefex olacak başka kitlere bakmak istemiyorum. telefex avantajı manifolt farkı olacak ama MTM den herkes mutlu bakalım aracı altımıza bir alalım önce sonrasında karar vericez bir iki aya kadar 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
static    76
static

Mtm yi tercih edin o zaman. Servis imkani daha iyi ve enjektorleri khein marka. Regülatörüde büyük secerseniz bi sorun yasamazsiniz. Tabi en onemlisi montaji yapacak usta.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
yabani    62
yabani

MTM kit'i bilmiyorum, bir önceki aracımda teleflex takılıydı, hiçbir sorun vs. yaşamadım, ayar bile yaptırmadım. teleflex ile olan tek bağım lpg filtresini değiştirmek oldu ki, bu yüzden teleflex'i önermiyorum. basit bir filtre değişimini azaba çeviren tek firma sanırım tunalı motorlu araçlardır.

Benim araştırmalarım sonucu bana da vialle liquidsi en cazip sistem olarak gelmişti.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
karayilanozgur    17
karayilanozgur

selamlar Herkese 

atiker gold kullanan var mıdır ? bir iki yerde yorumlarını okuyorum sorunsuz kullananlar yoğunlukta KitMtm nin maliyetlerini düşününce yarında güzel bir secenek olarak duruyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş