Jump to content
symmetrical

Subaru XV Viral Reklam ;)

Tavsiye Edilen Mesajlar

symmetrical    6
symmetrical

Saat ve Saat A.Ş.'nin reklam için getirttiği Hamilton gösteri uçağını yolu Maslak'tan geçen arkadaşlar mutlaka görmüştür, Noramin İş Merkezi önünde.

1 haftadan fazla bir süredir uçak orada gösterimde, son 3 gündür ise esrarengiz bir XV hemen uçağın altına park etmiş bir şekilde duruyor :)

Eşim bu fotoğrafı ilk gönderdiğinde buluşma ve bayi dışında gördüğüm tek XV demiştim, oda çok güzel duruyor reklam yapmak istesen bukadar dikkat çekmez demişti. Tabi hala aracın Noramin iş merkezinde çalışan birinin olduğunu düşünüyoruz :D

Taki ben "bidakka ya plakası ne bu aracın?" diyene kadar :D

Sonrasında kontrol ettim ki FJ6416 buluşmayada getirilen istinye Bayraktar'ın test aracı :)

Bu fikir kimden çıktıysa gerçekten tebrik etmek istiyorum, İstense böyle güzel bir reklam yapılamazdı. Gösteri uçağıyla aynı renk 2012 model bir Subaru. Eminim ki bir çok insan XV yi ilk kez orada görmüştür.

tumblr_m732rw1BnR1rod5kho1_1280.jpg

ccbbe316cc5f11e1b2fe1231380205bf_7.jpg

Buda bu sabah :) uçak dün yurtdışına gönderilmiş :)

tumblr_m733ifMkYq1rod5kho1_1280.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ali uslu    8
ali uslu

Gerçekten çok güzel olmuş :)  Bu xv nerede duruyordu. Bayraktar İstinye bayisinde miydi ? Yalnız artık arabayı oradan çekseler iyi olur. Ya da yine ilgi çekecek bir yer bulsalar. Yoksa arabanın bir esprisi olmayacak :) :)

Bu arada Haziranın sonuna doğru Konyada siyah bir XV gördüm 41 ya da 53 plakalı :). Hızlıca geçti yanımdan. Onun dışında ilk gördüğüm xv Sapanca buluşmasından hemen sonra bir bankanın camında reklam daydı :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
beyazit60    4
beyazit60

Diger alisveris merkezlerinin girislerinde de unutulursa reklam tam olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
symmetrical    6
symmetrical

Yalnız zabıta durumu çakarsa, çekiciye yükler götürür :D "Reklammı yapıyonuz kardeşim" diye :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
selimgencoglu    11
selimgencoglu

Bence de guzel dusunulmus.

Gecen hafta Ankara bayraktarda XV denedim. 1.6 benzinli motor. Valla keyifli araba. İci guzel. Dışı guzel. Keske 1.6 dizeli de olsa. 2.0 litre dizel vergilerden dolayı epey pahali. Bence kendi kategorisinde su an en guzel araç.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
selimgencoglu    11
selimgencoglu

Dizel 2.0 icin yanlis hatirlamiyorsam 110.000 falandi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
symmetrical    6
symmetrical

Evet kuzey güney de bir anda karşınıza çıkan XV hakkinda yorumlarınızı alalım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
beyazit60    4
beyazit60

Evet kuzey güney de bir anda karşınıza çıkan XV hakkinda yorumlarınızı alalım :)

Dizi izlemiyorum ama merak ettim simdi.

Hakan nasil gecti dizide?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
symmetrical    6
symmetrical

Bi takip sahnesinde sivil polisler kullaniyordu, baya uzun bir sahnede yer aldi. bu arada olay mahalli turkiye degil gurcistan :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ali uslu    8
ali uslu

Bi takip sahnesinde sivil polisler kullaniyordu, baya uzun bir sahnede yer aldi. bu arada olay mahalli turkiye degil gurcistan :)

İzledim izledim sıkıldım kalktım xv' yi görmedim gerek yok artık izlemeye yani :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ali uslu    8
ali uslu

Tekrarını verdiler izledim turuncu bir xv :) Acaba Subaru sponsorluğa mı başlıyor ki.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    519
RSBurak

izleyenlerden kim bilecek onun xv olduğunu :) gurcistanda bir yerel model araba sanmışlardır herhalde.bari düzgün çekselerdi aliye dizisinde road test gibi sahne çekiyorlardı :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ali uslu    8
ali uslu

izleyenlerden kim bilecek onun xv olduğunu :) gurcistanda bir yerel model araba sanmışlardır herhalde.bari düzgün çekselerdi aliye dizisinde road test gibi sahne çekiyorlardı :)

Aliye, yalancı yarim birde başka bir dizi vardı dizinin başrollerini subaruyla paylaşıyorlardı resmen. Aliye dizisinde taksici 2.5 foresterı kovalarken aliye ablamız hadi daha hızlı deyince şöför, abla arabanın ne olduğunu bilmiyorsun gibisinden birşey diyordu. :)

Yalnız subarunun en güzel yıllarıydı ve reklamların bol olduğu yıldı satışarda en fazla o yıllardaydı. Bence reklamın etkisi çoktu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ali uslu    8
ali uslu

Hakan abinin verdiği satış rakamlarında dediğim yıllarda satışın en fazla olduğu zamanlar.

2003 = 1.320

2004 = 1.777

2005 = 1.751

2006 = 2.212

2007 = 2.295

2008 = 2.204

2009 = 1.162

2010 = 1.134

2011 = 1.340

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş