Jump to content
symmetrical

2008-2011 Subaru Impreza GH3 1.5r - GH7 2.0r Kullanıcıları Buraya !!!

Recommended Posts

umit eyüboğlu    0
umit eyüboğlu

RESİMDE GÖZÜKEN 2. SİYAH İMPREZA

MODEL :2004 OTOMATİK

TUTAR :1100

KASKO BEDELİ:19500

RSBurak    521
RSBurak

bu kasa imprezam olsa ilk yapacağım iş çok hoş duruyor :)

symmetrical    7
symmetrical

Burak bizimkilerde sol ortada kırmızı sis var, ben bunu yaptırmak istedim film çektirirken fakat o kırmızı sis yüzünden sol orta tamamen kırmızı oluyor, ozaman vazgeçmiştim belki kendim yaparım diye parçada aldım kırmızı şeffaf sticker onuda az keşmiş ....., yetmiyor, yapamadım kaldı o şekilde.

BlackImpz.    5
BlackImpz.

2008 Subaru IMpreza HB ile bende buradayım..

RSBurak    521
RSBurak

Burak bizimkilerde sol ortada kırmızı sis var, ben bunu yaptırmak istedim film çektirirken fakat o kırmızı sis yüzünden sol orta tamamen kırmızı oluyor, ozaman vazgeçmiştim belki kendim yaparım diye parçada aldım kırmızı şeffaf sticker onuda az keşmiş ....., yetmiyor, yapamadım kaldı o şekilde.

Türkiyedeki bütün modeller böyleyse  bu proje işe yaramaz.niye tek sis farı ve geri vites lambası koyarlar anlamadım koskoca far illa bir yer bulunur :)

symmetrical    7
symmetrical

Çeşme boyalıkta gittiğimiz bir plaj, sabah sadece 2 araba var ikiside Subaru ;)

Soldaki benimki.

tumblr_m9gbweoo4e1rod5kho1_1280.jpg

ismail    0
ismail

Arkadaslar 50000 km bakımı kaça mal oluyor? bide bakim tablosunda tahrik kayişlari degişim yazior acaba hangileri tam olarak bilen varmi

coskun    0
coskun

arkadaslar araclarınızla gördügünüz en yüksek hızlar nelerdir acaba....

ben istanbul-ankara otoyolumda 210km/s hıza ulasmıstım ve aracım gazda idi

BlackImpz.    5
BlackImpz.

arkadaslar araclarınızla gördügünüz en yüksek hızlar nelerdir acaba....

ben istanbul-ankara otoyolumda 210km/s hıza ulasmıstım ve aracım gazda idi

2008 1.5 ile 210 mu gördünüz?

coskun    0
coskun

ewet 220km görürdümde eşim durdurdu

BlackImpz.    5
BlackImpz.

ewet 220km görürdümde eşim durdurdu

Motorda eklenti var mı? en azından yazılımı ile oynadınız mı?

coskun    0
coskun

motor da herhangi bir oynama yok sadece hava filtresi var

BlackImpz.    5
BlackImpz.

motor da herhangi bir oynama yok sadece hava filtresi var

Aynı aracı kullanıyorum 220 yapacağını sanmam...

BlackImpz.    5
BlackImpz.

sahibinden.com teknik verilerine göre max sürat 175 km/sa... bu arada uzun yolda seyir halindeyken km'yi ve yol bilgisayarını sıfırladım, 60 km boyunca fazla engebeli olmayan bir yolda 90-100 km/sa arası 4.4lt yol bilgisayarı verisi aldım fotoğraflarını da çektim ilerleyen zamanlarda yükleyebilirim bu değer için gerçeklik payı var mıdır? Tüm 1.5 kullanıcıların yorumlarını bekliyorum...

coskun    0
coskun

bence zor bir olasılık gibi keske öyle koklasa ne güzel olur....gaz taktırmadan önce bende 10 lt altına düşürmüştüm ama istanbulda çok zor düşürmek

BlackImpz.    5
BlackImpz.

şehirler arası yol verileri...yol bilgisayarı ilk 1 km 8.0 lt den başladı.. 2km dolunca 7.0 lt ye geriledi bir süre 6.4 civarı devam ettim hırs yaptım 6.0 altına indirecem dedim 5.8 falan derken en son halimizin fotoğrafını birazdan paylaşacağım...

BlackImpz.    5
BlackImpz.

fotoğraf çözünürlüğünü düşürmek gerekiyor sanırım :( nasıl yapacaz ki o işi? cahil kaldık =)

BlackImpz.    5
BlackImpz.

:)

Coşkun Bey facebook ta paylaştım ama burada paylaşım yapamıyorum.. şuan kullandığım PC de converter gibi program mevcut değil... facebook adresimden bakmak isteyen olursa;

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151187503699893.472212.791089892&type=3

3 adet farklı saatlerde fotoğraf mevcut bende baya bi şaşırdım ama mutluyum :D

coskun    0
coskun

arıza ısıgın yanıyor galiba fatih

BlackImpz.    5
BlackImpz.

arıza ısıgın yanıyor galiba fatih

sormayın benzin lambasını mutakiben arıza ışığını da yaktık sildireceğiz inşallah :)

gökhan06    0
gökhan06

selam arkadaslar 08 1,5 r mi uzun yolda denemis oldum.kıbrıs lefkosa- ankara arası yol yaptım. aracım 45 litre benzinle kıbrısdan aksaraya ordan ankaraya  toplam 705 km yol yaptı ortalama hızım 120km ydi, ankarada bayraktar otoda 100bin km bakımlarını yaptırdım bakımdan sonra depoyu fulleyip kıbrısa döndüm döndükten 3 gün sorna benzimin bitmiş oldu geri dönüsde bakımdan sonra  830 km yol  yaptım cok sasırdım  klima acıkdı bütün yol boyunca .

bakım maliyeti 2150tl ama yokus yukarı klima acıkken 180 km yi rahat bi sekilde gecebildim yokus asıgıda 220 yi gectim cok memnun kaldım subaru aldıgıma pişman degilim :D 

bu arada aracım sagdan direksiyonlu  tr dikelerle fark varmı bilmiyorum  özellik olarak ama  burdan satıp tr ye dönerken birtanede ordan  alıcam anladımki baska araca bakmaya gerek  yok  saygılar