Jump to content
symmetrical

2008-2011 Subaru Impreza GH3 1.5r - GH7 2.0r Kullanıcıları Buraya !!!

Recommended Posts

Aydın    5
Aydın

hem o konuyu sorup hem de bakım fiyatını filan bizimle paylaşırsanız (neler yapıldı kaça yapıldı) sevinirim. benim de 1-2 bin km sonra bakımım gelecek. zaten yakıt tüketimim artmaya başladı. bunda hava sıcaklığı kadar sanırım hava filtresi ve yağın da etkisi var.

symmetrical    7
symmetrical

Forumdaki impreza GH kullanıcı sayısı artıyor  :)

remusmark    0
remusmark

2008 ocak ayında sıfır km aldıgım ve çok severek kullandıgım elegance 1.5 otm. aracımı cuma günü sattım.

şimdi arac bakıyorum ama bi yandan da yeni impreza gelmeden bi karar vermek istemiyorum. eylül de gelecekti kaldı acaba ne zaman gelir.aracsızda zor oluyor bir an once almam lazım bısey.subaruya alısıncada baska arac bakmak istemiyorum  :)

burcinhan    4
burcinhan

subaruya alısıncada baska arac bakmak istemiyorum  :)

Hayırlı uğurlu olsun.

İçinizden bazıları abartıyorsun diyebilir ama, geçen cuma bir kaç saatliğine 2009 passat 2.0 TDI kullandım, inanın Subaru'nun tadını vermedi.

remusmark    0
remusmark

Hayırlı uğurlu olsun.

İçinizden bazıları abartıyorsun diyebilir ama, geçen cuma bir kaç saatliğine 2009 passat 2.0 TDI kullandım, inanın Subaru'nun tadını vermedi.

tesekkur ederim.

aynen oyle kullanmayan bilemez bizim hislerimizi  8) gönül isterdiki bu zevki 1.5 motorla degil subarunun hakkı olan 2.5 ile yasayim ama malesef gunumuz sartlarında cok zor.

Burak    184
Burak

Yeni Impreza Temmuz - Ağustos 2012 gibi geliyor sanırım. Önce Subaru XV gelecek Ocak ayında.

symmetrical    7
symmetrical

Arkadaşlar pazar günü ufak bi kaza yaptım, daracık sokaklarda araç parketmesinler diye belediye tarafından demir babalar yapılmış, köşeyi dönerken ona girdim, alttaki hava ızgarasıyla sis farı arasında kalan kısım çatladı, en altta da vurduğum yer sapsarı bir şekilde kaldı ve birazda içeri göçtü, akşam fotoğrafı yüklerim, macun ve lokal boya ile giderilebilecek bir çatlak, allah daha büyük kazalardan korusun hepimizi...

burcinhan    4
burcinhan

Geçmiş olsun, problem büyük değil en kısa zamanda çözülür.

remusmark    0
remusmark

gecmis olsun cok dert edilecek bi durum degil benim basıma daha kotusu gelmişti  :'(

yeni kasanın temmuz-agustos gibi gelcek olması cok kotu daha cok var o kadar sure bekleyemem  :-\

Burak    184
Burak

Geçmiş olsun. Tamponu o kadar dert etme Istanbul'da artık tamponu hasar görmemiş araç bulmak çok zor. Nazarlıktan say ;)

Benim aracın ( eski diyeyim ) arka tamponunu lastik değiştirdiğim yerde vurmuşlar sonra da  bana 3 kuruş para alıyoruz 250 TL lik masraf mı ödeyeceğiz demişlerdi :D

Yaptırmak istersen de sanırım Auto King felan düzgün bir şekilde yapabilir.

symmetrical    7
symmetrical

Burak abi auto king ikitelli bana çok yakın, bir ara uğrarım oraya saol. Ufak kaza sorun değil allah büyük kazalardan korusun da, tam köşeye o demir barı koyan belediye zihniyetinin yani... :)

berkankurt    0
berkankurt

artık bende burdayım :D

oguzburcin    1
oguzburcin

Merhaba,

Bizim araçlarda otomatik şanzıman filtresi yokmuş.  :buck2:

burcinhan    4
burcinhan

Vardır ama karterin içindedir. Yıkanıp temizlenebilen metal filtrelerden.

oguzburcin    1
oguzburcin

Bu gün argosta idim adaş, şanzıman yağını değiştirdimde yok dedi abbas abi.

ozguryilmaz    1
ozguryilmaz

herkese merhababa

2.0 imprezamla ben de buradayim artik :)

oguzburcin    1
oguzburcin

herkese merhababa

2.0 imprezamla ben de buradayim artik :)

Hoşgeldinnnn.... :)

dgurmen    0
dgurmen

benim önceki aracim 2009 du ondada anlik tuketim gostergesi vardi. orda50 litreyi gorunce bende sasiriyodum 50den fazlası gozukmuyo zaten.

Elimdeki h&r yaylari isteyen yoksa haftasonu vericem sanayide biryere

Yılmazhan Yılmaz    46
Yılmazhan Yılmaz

herkese merhaba ben de 2008 awd 1.5 elegance ile burdayım

symmetrical    7
symmetrical

hoşgeldin, impreza GH team aldı başını gidiyor :)

symmetrical    7
symmetrical

Cumartesi yine ufak bir kaza geçirdim  :D sarıyer de sıkışık trafikte öndeki taksiye sol arka köşesinden vurdum  :) Dur kalk dur kalk derken biraz telefonla ilgilendim tabi o arada tam olarak frene basmıyormuşum  :D bi çatırtı duydum ki dedim far gitti, indim neyseki ki tampon içeri göçmüş taksinin tamponuda biraz çizilmiş. sorun olmadan devam ettim eve geldiğimde tamponu geri düzelttim iz kalcak ve çok çizildi sandım ama ne bir iz kaldı nede çizikler belli oluyor. sadece far camında hafif bir sarı çizik kaldı.

Far camını ben temizleyebilirmiyim ?

beyazit60    4
beyazit60

Hakan kardeşim geçmiş olsun.

Far da çatlak mı var? Durumunu pek anlayamadık.

symmetrical    7
symmetrical

çatlak yok, sürtmeden dolayı hafif çizildi çokta derin değil, yani parlatılması gerek sanırım. Neyseki çatlak yok.