Jump to content
kenan.soydas

1991 legacy yatak sarması

Recommended Posts

kenan.soydas    3
kenan.soydas

Arkadaslar herkese iyi forumlar. sitede yeniyim. 91 model 1.8 manuel aracımın yatak kollarından ses geliyor. Şaşmazda 4 farklı ustaya götürdüm. Kimisi 10 bin kimisi 12 bin fiyat verdi. Daha önce hiç başıma gelmediği için ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. Bursada bitane çekme belgeli legacy var. 5000 tl ye kupa dahil motor şanzuman satıyor. o motor 280 binde. Aracı rektifiye yaptırmakmı daha mantıklı yoksa ikinci el ama sağlam motor takmakmı? Yardım ederseniz sevinirim.

kenan.soydas    3
kenan.soydas
Bir saat önce, Erçay :

Çıkma moturun durumu iyiyse tabiki çıkma almak daha mantıklı

abi işte onu kestiremiyorum. Adamın deyişine göre saat gibi. Aküyü tak çalıştır motoru dedi. Sesinde calısmasında sıkıntı yok diyelim, yağ yakma üfleme etme vs varmı yokmu onu nasıl anlarız. Yada ustalar arac yürümeden sadece motoru calıstırarak bunu anlarlarmı ?

Erçay    2,571
Erçay

Yağ yakıyorsa zaten mavi duman atar. Kişiden garanti istemeyi dene, 1 hafta içinde sorun çıkarsa iade ederim şeklinde, bunu sözleşmeye dökün. 

kenan.soydas    3
kenan.soydas
59 dakika önce, Erçay :

Yağ yakıyorsa zaten mavi duman atar. Kişiden garanti istemeyi dene, 1 hafta içinde sorun çıkarsa iade ederim şeklinde, bunu sözleşmeye dökün. 

çok teşekkür ederim. ama sanmıyorum adamın bu şartları kabul edeceğini.