Jump to content
Elif can

Xv 2015 alırken nelere dikkat etmem gerekiyor

Recommended Posts

Elif can    3
Elif can

Merhabalar aranıza yeni katıldım XV almayı düşünüyorum. Forumda bayağı gezdim ama sizlerinde fikirlerini almak istiyorum. Alırken nelere dikkat etmem gerekiyor. Herhangi bir kronik diyebileceğimiz arızası var mıdır. 2014 le 2015 arasındaki fark sadece iç makyaljlamamidir. 2014 tercih edilebilir mi acaba. Birde triger ve balatalar kaç km değişiyor acaba. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Erçay    2,469
Erçay

Balatalarin tükenmesi sizin fren ile ne kadar haşır neşir olduğunuza bağlı olarak değişir ama ortalama 30 bin gibi bir ömrü var. Arka balatalarin ömrü biraz daha fazladir. Triger 100 binde bir değişir ya da 8 yılda bir değişir. Hangisi önce gelirse...

Elif can    3
Elif can
2 saat önce, Erçay :

Bakarsalarin tükenmesi sizin fren ile ne kadar haşır neşir olduğunuza bağlı olarak değişir ama ortalama 30 bin gibi bir ömrü var. Arka balatalarin ömrü biraz daha fazladir. Triger 100 binde bir değişir ya da 8 yılda bir değişir. Hangisi önce gelirse...

Ercay bey teşekkür ederim

Eren YKZ    70
Eren YKZ

Merhaba hoşgeldiniz alırken Subaru tecrübesi olan biri veya Servisinde kontrol edilerek alınması taraftarıyım.Kronik bir sıkıntısı yok diye biliyorum.Balatalar çoğu otomatik araç ile aynı zamanda biter bu 20 binde olabilir 40 binde Triger Erçayında söylediği gibi her 100 binde bir değişiyor.

Elif can    3
Elif can
48 dakika önce, Eren YKZ :

Merhaba hoşgeldiniz alırken Subaru tecrübesi olan biri veya Servisinde kontrol edilerek alınması taraftarıyım.Kronik bir sıkıntısı yok diye biliyorum.Balatalar çoğu otomatik araç ile aynı zamanda biter bu 20 binde olabilir 40 binde Triger Erçayında söylediği gibi her 100 binde bir değişiyor.

Eren bey teşekkür ederim

mustafayk    47
mustafayk

Hoşgeldiniz

Hakkınızda hayırlısı olsun

Elif can    3
Elif can
18 dakika önce, mustafayk :

Hoşgeldiniz

Hakkınızda hayırlısı olsun

Teşekkür ederim Mustafa bey