Jump to content
KBB

İşçilik problemi

Recommended Posts

KBB    2
KBB

Aracı alırken inceleme fırsatı bulamamıştım, şimdi kullandıkça göze çarpıyor. bagaj kapağının iç kısmında yer alan plastik kaplama ile saçın birleştiği yerlerdeki işçilik çok kötü. Plastik kimi yerlerde uzun, kimi yerlerde kısa gelmiş, bazı yerlerde arada boşluk var.

WhatsApp Image 2020-09-14 at 16.40.21 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-09-14 at 16.40.21.jpeg

WhatsApp Image 2020-09-14 at 16.40.21 (2).jpeg

WhatsApp Image 2020-09-14 at 16.40.21 (3).jpeg

Eren YKZ    68
Eren YKZ

Evet çok ilginç gerçekten olacak gibi değil.

Erçay    2,435
Erçay

Fabrikasyon bir hata demek güç, acaba sökülmüş mü, ellenmiş mi, bı söküp durumuna bakmak lazım

KBB    2
KBB

Araç 0 , satış temsilcisine sonradan gönderdim fotoları görseller incelendi. trim göründüğü gibi olduğu ve bu sebepten dolayı  geçen sene Japonya ya geri bildirim yaptıklarını  söylediler.

Erçay    2,435
Erçay

Vay arkadaş, gerçekten hayret verici bir durum. Bayide başka bir aracı bakma şansınız oldu mu acaba

KBB    2
KBB

kendi aracıma bile bakma imkanım olmadı :) . bayide işlemler hallolurken ben bütün gün internet üzerinden toplantıda idim. hatta bayiden çalışanlardan sonra çıktım, bekçi açtı kapıyı çıkarken.

Erçay    2,435
Erçay

Çok büyük bir problem olmasa da çok sıkıcı bir durum, boş vaktinizde gidin başka bir aracı da inceleyin derim. Neyse gereken yapılsın

Eren YKZ    68
Eren YKZ

Aynen ufak ama çok can sıkıcı bir durum bu kadar basit birşey nasıl gözden kaçmış montajlıyan kontrol eden nasıl onaylamış ?

KBB    2
KBB

benden 4 gün önce İzmir'den araç alan birisi ile görüştüm. onun aracında da aynı şekilde problem varmış. anladığım kadarı ile ya genel ya da bu partiye özel bir sorun var

Erçay    2,435
Erçay

Aynen belki de belli bir döneme üretilen araçlarda vardır. Talihsizlik olmuş ama bunu telafi edeceklerdir diye düşünüyorum. 

KBB    2
KBB

Subaru TR'den çok ümitli değilim. ne web sitelerinde yer alan bize ulaşın sayfası ne de verdikleri telefon çalışıyor.  sayfa üzerinden mesaj atamıyorum , telefonda saat 15:00 sularında aradığım halde saat 08-16:30 arası hizmet vermektedir diye mesaj vererek kesiliyor.

Erçay    2,435
Erçay

Global mail kanalı ile durumu direkt fabrikaya iletin, onlar Türkiye'yi uyardıklarinda yana yana sizi arayacakladır :))