Jump to content
Erçay

Subaru Legacy Kumandadan Cam İndirme

Recommended Posts

drdoguank    77
drdoguank

Ercay bı kaç güne bende legacy e kavuscam inşallah resimleri paylasicam ama tam bende bunu nasıl yaparız dediğim şeyi yapmışsın ( diğer araçta vardı çok seviyordum bu özelliği) detaylı videonu bekliyorum eline saglik

Erçay    2,469
Erçay

Hocam şuan Rize'deyim o yüzden çok fırsat bulamıyorum. Haftasonu Ankara'ya gelicem ondan sonra inşallah detaylı yazarım. Ama sistem basit kısaca kumanda tetiği+çift tetik röle+Universal cam kaldırma modülü

mustafayk    47
mustafayk
3 saat önce, Erçay :

Hocam şuan Rize'deyim o yüzden çok fırsat bulamıyorum. Haftasonu Ankara'ya gelicem ondan sonra inşallah detaylı yazarım. Ama sistem basit kısaca kumanda tetiği+çift tetik röle+Universal cam kaldırma modülü

Hangi hafta sonu

Hgçevik    16
Hgçevik

Abi yine işçilik akıyor maşallah. Biraz da kaporta çalışsan bize ışık olsan. Ne zamandır aklımdaydı sana sormak. Daha sportif ve göz alıcı neler yapabiliriz :)

Osmançlşkn    103
Osmançlşkn
18.09.2020 at 16:41, Hgçevik :

Abi yine işçilik akıyor maşallah. Biraz da kaporta çalışsan bize ışık olsan. Ne zamandır aklımdaydı sana sormak. Daha sportif ve göz alıcı neler yapabiliriz :)

Açacak kendi servisini az kaldı :))

Erçay    2,469
Erçay
18.09.2020 at 16:41, Hgçevik :

Eyvallah kardeşim, kaportadan kasıt dış görsel modifiye sanırım. O biraz kişiye göre değişen birşey. Çamurluklar kabartilabilir, lip eklenebilir, marsbiyeller spor görünüme kavuşturulabilir, veya ekler eklenebilir. On ızgara modifiye edilebilir

Hgçevik    16
Hgçevik
2 saat önce, Erçay :

Eyvallah kardeşim, kaportadan kasıt dış görsel modifiye sanırım. O biraz kişiye göre değişen birşey. Çamurluklar kabartilabilir, lip eklenebilir, marsbiyeller spor görünüme kavuşturulabilir, veya ekler eklenebilir. On ızgara modifiye edilebilir

Abi buna yeni bir konu açıyım olmazsa . Senin fikirlerin değerli :)

Erçay    2,469
Erçay

Aç aç görsellerle güçlendirilmesi gereken bir konu, belki güçler birleşir bir fiberci ile anlaşılır kalip cikarilarak ortak birşeyler yapılır 

Ahmetkucuk    3
Ahmetkucuk

Merhaba, bu konuyu İsmail ustaya sorduğumda bana "camlar kapalı bile olsa kapıları her kilitlediğinde cam motorlarına çalışma komutu verdiği için motorların zorlanmasına" ve kapı cam motorlarının  ve akünün ömrünün azalmasına neden olur demişti. 

Ben de bu yüzden yaptırmamıştım. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? 

Erçay    2,469
Erçay
18 saat önce, Ahmetkucuk :

Merhaba, bu konuyu İsmail ustaya sorduğumda bana "camlar kapalı bile olsa kapıları her kilitlediğinde cam motorlarına çalışma komutu verdiği için motorların zorlanmasına" ve kapı cam motorlarının  ve akünün ömrünün azalmasına neden olur demişti. 

Ben de bu yüzden yaptırmamıştım. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? 

Öncelikle İsmail usta kim bilmiyorum :) Farz edelim ki İsmail usta haklı, ben çift tetik röle kullanıyorum, yani aracı bir kez kitleyince kapılar kilitlenir camlar açıksa açık kalır. 2 kez basarsan camlar açıksa kilitlenir. Açma için de geçerli bu . Bu durumda zaten İsmail ustanın endişelendiren durum ortadan kalkıyor. Bana sorarsanız ise ben İsmail ustaya katılmıyorum zira modüle bir tetik gidiyor ordan cam motoruna gidiyor, cam.kapali olduğu için röle tetiknip hemen kapatıyor kendini yani cam motoruna belki 1sn  akım gidiyor gitmiyor, bunda endişe yaratacak bir durum olduğunu düşünmüyorum. Takdir sizindir tabi :)

Osmançlşkn    103
Osmançlşkn
11 saat önce, Erçay :

Öncelikle İsmail usta kim bilmiyorum :) Farz edelim ki İsmail usta haklı, ben çift tetik röle kullanıyorum, yani aracı bir kez kitleyince kapılar kilitlenir camlar açıksa açık kalır. 2 kez basarsan camlar açıksa kilitlenir. Açma için de geçerli bu . Bu durumda zaten İsmail ustanın endişelendiren durum ortadan kalkıyor. Bana sorarsanız ise ben İsmail ustaya katılmıyorum zira modüle bir tetik gidiyor ordan cam motoruna gidiyor, cam.kapali olduğu için röle tetiknip hemen kapatıyor kendini yani cam motoruna belki 1sn  akım gidiyor gitmiyor, bunda endişe yaratacak bir durum olduğunu düşünmüştüm. Takdir sizindir tabi :)

İsmail usta akıllı ol :))

Ahmetkucuk    3
Ahmetkucuk
28.09.2020 at 22:22, Erçay :

Öncelikle İsmail usta kim bilmiyorum :) Farz edelim ki İsmail usta haklı, ben çift tetik röle kullanıyorum, yani aracı bir kez kitleyince kapılar kilitlenir camlar açıksa açık kalır. 2 kez basarsan camlar açıksa kilitlenir. Açma için de geçerli bu . Bu durumda zaten İsmail ustanın endişelendiren durum ortadan kalkıyor. Bana sorarsanız ise ben İsmail ustaya katılmıyorum zira modüle bir tetik gidiyor ordan cam motoruna gidiyor, cam.kapali olduğu için röle tetiknip hemen kapatıyor kendini yani cam motoruna belki 1sn  akım gidiyor gitmiyor, bunda endişe yaratacak bir durum olduğunu düşünmüyorum. Takdir sizindir tabi :)

Subaru kullananlar arasında bilinen biri olduğu için direkt ismini yazmıştım :) Akfırat Park Subaru İsmail Usta 

Açıkçası benim teknik bilgim olmadığı için yorum yapamıycam, duyduğum bir bilgiyi size sormak istedim. Teşekkür ederim. 

Erçay    2,469
Erçay
4 saat önce, Ahmetkucuk :

Subaru kullananlar arasında bilinen biri olduğu için direkt ismini yazmıştım :) Akfırat Park Subaru İsmail Usta 

Açıkçası benim teknik bilgim olmadığı için yorum yapamıycam, duyduğum bir bilgiyi size sormak istedim. Teşekkür ederim. 

Rica ederim ne demek. Ben de pek usta tanımıyorum, mekan olarak biliyorum daha çok, bahsettiğiniz yeri de biliyorum ama ustayı tanımıyorum. Yine de ustanıza sorabilirsiniz çift tetik röle kullanan bir arkadaş var, iddiası bu yönde diye tekrar görüş alabilirsiniz. Benim fikrim bu konuda sabit tabi :)