Jump to content
KBB

Subaru Starlink sistemi hk

Recommended Posts

KBB    2
KBB
Merhabalar herkese,
Starlink ile ilgili bir sorum olacak, telefonum android ve bluetooth üzerinden bağlanıp internet radyosu, muud vb uygulamalar  üzerinden yayın dinliyorum.
Ekranın sağ üst köşesinde yer alan müzik listesine tıkladığımda telefonumda kayıtlı olan mp3leri görüyorum, ancak istediğim şarkıyı seçsem de  diğer yayın devam ediyor.
Bu sorun ile karşılaşan/çözüm bulan oldu mu?

Erçay    2,435
Erçay

Bende o sistem yok maalesef yalnız bir iki sorum olacak MP3 açtığınızda hem radyo hem de seçtiğiniz MP3 mü çalıyor yoksa sadece radyo mu çalmaya devam ediyor. Hiç radyo vs açmadan direkt MP3 çalınca durum ne oluyor. 

KBB    2
KBB

eksik aktarmışım MP3 hiç devreye girmiyor. oynattığı diğer ortam işleme devam ediyor. direk mp3 denemedim hiç bu akşam denerim

KBB    2
KBB

merhabalar tekrar,

Geçen akşam denedim.Hiç radyo vs açmadan telefon üzerinde görünen mp3'ü tıkladığımda herhangi bir aksiyon almıyor. ancak telefonun kendi playerını açtığım zaman dinleyebiliyorum..

bu durum garip geldi.

Erçay    2,435
Erçay
16 saat önce, KBB :

merhabalar tekrar,

Geçen akşam denedim.Hiç radyo vs açmadan telefon üzerinde görünen mp3'ü tıkladığımda herhangi bir aksiyon almıyor. ancak telefonun kendi playerını açtığım zaman dinleyebiliyorum..

bu durum garip geldi.

Sanki aux mantığı ile çalışıyor

KBB    2
KBB

Bu mantıkla bağlı USB'yi de çalmaması lazım. Henüz USB denemedim. Bakalım o zaman ne yapacak?