Jump to content
sahin_abdllh

1996 model manuel legacy

Recommended Posts

sahin_abdllh    1
sahin_abdllh

Arkadaşlar 1996 model manuel subaru legacy (km:199000-benzin/lpg) almayı düşünüyorum. Konuyla ve arabayla işgili bilgi sahibi arkadaşlardan değerlendirmelerini bekliyorum

Murat sin 81    0
Murat sin 81

1996 legacy sahibiyim ve aracı kaça alacağınıza bağlı airbag ve ABS sunroof varmı fiyat skalası bu yüzden önemli 187 000 km deki aracımdan çok memnunuz bide alacağınız aracın km sine göre triger bakımı yapılmışmı bu da önemli eğer legacy alacaksanız temiz ve bakımlı olması birinci öncelik olmalı saygılar

Erçay    2,435
Erçay

Konuyu açarsanız yardımcı oluruz. Murat'ın dediği gibi araç durumu ve fiyatı belirleyici burda

sahin_abdllh    1
sahin_abdllh
13 saat önce, Murat sin 81 :

1996 legacy sahibiyim ve aracı kaça alacağınıza bağlı airbag ve ABS sunroof varmı fiyat skalası bu yüzden önemli 187 000 km deki aracımdan çok memnunuz bide alacağınız aracın km sine göre triger bakımı yapılmışmı bu da önemli eğer legacy alacaksanız temiz ve bakımlı olması birinci öncelik olmalı saygılar

Araçta sanroof yok. Triger ile ilgili bilgim yok. Airbag var. Sadece çamurluğunda boya var, diğer yerleri orjinal. Fiyat:46000 TL. Bilgiler bunlar Murat Bey

Murat sin 81    0
Murat sin 81
4 saat önce, sahin_abdllh :

Araçta sanroof yok. Triger ile ilgili bilgim yok. Airbag var. Sadece çamurluğunda boya var, diğer yerleri orjinal. Fiyat:46000 TL. Bilgiler bunlar Murat Bey

17 saat önce, Murat sin 81 :

Erçay    2,435
Erçay

Araç kaporta olarak iyi kondisyonda sanırım. Belki kozmetik kusurları vardir ona çok bakılmaz bu yaştaki araçta ama 46 binde iyi para Vallahi ne diyeceğimi bilemedim elim ayağım titredi :)

sahin_abdllh    1
sahin_abdllh
4 saat önce, Erçay :

Araç kaporta olarak iyi kondisyonda sanırım. Belki kozmetik kusurları vardir ona çok bakılmaz bu yaştaki araçta ama 46 binde iyi para Vallahi ne diyeceğimi bilemedim elim ayağım titredi :)

Araç fiyatlarındaki uçuk artışların bi sonucu galiba. Aynı ayarda bi araba 6 ay önce 22000-25000 TLye alınabiliyordu

mustafayk    41
mustafayk
5 saat önce, Erçay :

Korkma korkma bi şey olmaz