Jump to content
Hgçevik

Jant göbeği

Recommended Posts

Hgçevik    13
Hgçevik

2007 legacy için jant göbeği lazım . Birisi düşmüş ve kötü görünüyor. Yardımcı olabilecek var mı , 17” jant için. Ankarada’yım ve nerede bulabileceğimi bilemiyorum

Osmançlşkn    99
Osmançlşkn

İnternette bulabilirsiniz. Yada orjinal olsun derseniz jaspasubaru.com adresinden alabilirsiniz.

Hgçevik    13
Hgçevik
5 saat önce, Osmançlşkn :

İnternette bulabilirsiniz. Yada orjinal olsun derseniz jaspasubaru.com adresinden alabilirsiniz.

İnternette gördüklerim beğendiklerim de var fakat ebat standart mıdır ? Alsam bir modeli uygun olur mu . Olmaz ise benim jantın göbek ölçüleri nedir ? Deli sorular :)

Osmançlşkn    99
Osmançlşkn

Satıcı mutlaka uyumlu olup olmadığını bilir :) bilmem derse jaspa nın sitesinden bakabilirsiniz. Orada modele göre olması lazım.

Erçay    2,435
Erçay

Çin'de de satılıyor. Orjinali aleminyum bunların onlar pahalı ama plastikler ucuz. Aliexpress değerlendirilebilir bence :) 4'lu paket olarak satılıyor. Al yedekli dursun :)

Hgçevik    13
Hgçevik
6 saat önce, Erçay :

Çin'de de satılıyor. Orjinali aleminyum bunların onlar pahalı ama plastikler ucuz. Aliexpress değerlendirilebilir bence :) 4'lu paket olarak satılıyor. Al yedekli dursun :)

Abi bunu bilirsen sen bilirsin ölçüler bulamadım 2007 legacy 17”fabrikasyon jantı :) internetten sipariş vereyim ona göre

9 saat önce, Osmançlşkn :

Satıcı mutlaka uyumlu olup olmadığını bilir :) bilmem derse jaspa nın sitesinden bakabilirsiniz. Orada modele göre olması lazım.

Abi baktım da çözemedim olayı bu araba parçalarıymış , aksesuarmış hiç anladığım şeyler değil 

Osmançlşkn    99
Osmançlşkn

Bende Alibaba dan aldım birkaç parça , önceden denk gelseydi sizin kapaklarında siparişe eklerdim beraber gelirdi. Gerçi gümrük masrafı da çıkıyor. Bilmem değermi Çin'den almaya @Erçay  , @Hgçevik. Bugün müsait zaman bulunca bakarım sizin kapak nerede varmış.

Hgçevik    13
Hgçevik
3 saat önce, Osmançlşkn :

Bende Alibaba dan aldım birkaç parça , önceden denk gelseydi sizin kapaklarında siparişe eklerdim beraber gelirdi. Gerçi gümrük masrafı da çıkıyor. Bilmem değermi Çin'den almaya @Erçay  , @Hgçevik. Bugün müsait zaman bulunca bakarım sizin kapak nerede varmış.

Amazon Türkiye’de var abi orjinal değildir ama işimi görür en azından . ÖlçüLeri çözebilirsek sipariş hazır :)

Erçay    2,435
Erçay

Kumpas al bitane 2.dk da ölç, hadi onu bulamadın cetvel ile ölç. Ne demiş Mevlan, ne olursan ol yine ölç :))