Jump to content
Hgçevik

Arıza ışığı

Recommended Posts

Hgçevik    13
Hgçevik

Herkese iyi akşamlar konuyu ortalama 20 günlük tecrübe sonunda tekrar hortlatıyorum :) problemim çözüldü yaklaşık bu süre zarfında 3 bin km yol yaptım 2 kez şehir dışına çıktım. Şuan maşallah arızadan eser yok.. Sorunumu çözen beni dertten kurtaran Argos Mekaniğe teşekkür ederim . Günler ne getirir bilemem umarım tecrübem böyle kalır , arıza tekrar vermez 

Serkan-sbr20    27
Serkan-sbr20
10 dakika önce, Hgçevik :

Herkese iyi akşamlar konuyu ortalama 20 günlük tecrübe sonunda tekrar hortlatıyorum :) problemim çözüldü yaklaşık bu süre zarfında 3 bin km yol yaptım 2 kez şehir dışına çıktım. Şuan maşallah arızadan eser yok.. Sorunumu çözen beni dertten kurtaran Argos Mekaniğe teşekkür ederim . Günler ne getirir bilemem umarım tecrübem böyle kalır , arıza tekrar vermez 

Güzel haber adınıza sevindim bundan sonrada sorunsuz kullanırsınız inşallah

Hgçevik    13
Hgçevik
27.08.2020 at 20:54, Serkan-sbr20 :

Güzel haber adınıza sevindim bundan sonrada sorunsuz kullanırsınız inşallah

İnşallah teşekkür ederim :)

foresterist    55
foresterist
27.08.2020 at 20:42, Hgçevik :

VAG grubuna geçmediğinize pişman olmayacaksınız bence çünkü ben de ilk arızada pes etme noktasına gelmiştim fakat şu an satmaya kıyamıyorum çünkü bu fiyata bu özelliklerde araç hiç yok.

Hgçevik    13
Hgçevik
8.09.2020 at 13:08, foresterist :

VAG grubuna geçmediğinize pişman olmayacaksınız bence çünkü ben de ilk arızada pes etme noktasına gelmiştim fakat şu an satmaya kıyamıyorum çünkü bu fiyata bu özelliklerde araç hiç yok.

Evet dediğiniz gibi sorunum çözüldükten sonra araçtan keyif almaya , hatta artık tadında birkaç güzel işlem yapmaya karar verdim. Umarım nazara getirmem arıza vermiyor diye diye :) 

Erçay    2,435
Erçay

A

23 saat önce, Hgçevik :

Evet dediğiniz gibi sorunum çözüldükten sonra araçtan keyif almaya , hatta artık tadında birkaç güzel işlem yapmaya karar verdim. Umarım nazara getirmem arıza vermiyor diye diye :) 

Artık ağız tadıyla binmek nasip olsun inşallah :)

Hgçevik    13
Hgçevik
12.09.2020 at 19:47, Erçay :

A

Artık ağız tadıyla binmek nasip olsun inşallah :)

İnşallah abi teşekkür ederim :)

Subim    404
Subim

İnşallah arıza vermez ve ağız tadıyla binersiniz