Jump to content
ahen

94 impreza kabin filtresi hakkında

Recommended Posts

ahen    7
ahen

Merhaba, aracım 94 impreza 1.8 ve polen filtresi değişimi için filtreciye gittim polen filtresini bulamadı. Nette bu modeller için hiç bilgi,video vs yok. Bu modelin polen filtresi nerededir öğrenebilir miyim, olmama ihtimali varmıdır? Şimdiden teşekkürler.

IMG_20200328_173850_894.jpg

Filtresi cu1526 görünüyor, online bi sitede montajını göstermiş fakat torpido altında öyle bir yer yok.

OguzhanK    41
OguzhanK

Bildiğim kadarıyla gc8/gc4 2000 yılına kadar olan imprezalar da sf5 2002 yılına kadar olan foresterlar da ve bg5 kasa 1999 yılın kadar olan legacyler de kabin filtresi bir diğer adıyla polen filtresi yok.

Erçay    2,441
Erçay

Oğuzhan'a katılıyorum, şemayı da ekleyerek akıllarda soru işareti kalmasın diyorum ;) sistemden filtre gözükmüyor, kazan ebati müsaade ederse kesip filtre yeri yaparak filtre uydurulabilir :)

Screenshot_20200713-004739.jpg

ahen    7
ahen

Yanıtlar için teşekkürler, olmaması sıkıntı değilse benim için sakıncası yok. Polen filtresi fiyatı 130 tl ve olmaması daha makbul :)

OguzhanK    41
OguzhanK

Olmazsa olmaz birşey değil öyle olsa Japon amcalar koymadan yollamazdı, olanları bile ülkemiz de rutin olarak değiştiren azınlık olarak var :D