Jump to content
INVINCIBLETR

Devir Kesici

Recommended Posts

INVINCIBLETR    2
INVINCIBLETR

merhabalar aşağıdaki sorunum hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim..  pazar pazartesi itibari ile bir 2006 leagcy otomatik sw sahibi oldum arkadaşlar.  şu an tek sorunum araba neden4000 - 4500 devirin üstüne çıkmayıp kesme yapıyor. çünkü mantık olarak sollama yaptığınızda buna ihtiyacınız oluyor. 4ten 3 e düştüğünde araç otomatik olarak devri yüksek bulup kesiciye giriyor devir yapmadığı gibi hızı da düşürüyor. bence tehlikeli bir şey bu. bu konuyu hallaetmem lazım en kısa zamanda . hani 7 leri istemiyorum ama bi 6000 6500 verse diye düşünüyorum....

Erçay    2,377
Erçay

Araçta arıza kodu var mı, kontrol edildi mi? Tanışma mesajınızla da belirtiyim üzere akla ilk akışmetre geliyor.

INVINCIBLETR    2
INVINCIBLETR

merhabalar, yok henüz burada bir yere götürmedim . ay başı gibi götüreceğim o zman zaten kesinleşir çok şey. öncelikle sizlerin tecrübesine dayanarak bir fikir alayım dedim açıkçası. 

OguzhanK    25
OguzhanK

Arıza kodu varsa öncelikle ona bakmak lazım yoksa da ucuzdan pahalıya doğru kontrol etmekte fayda var mesela Erçay abinin dediği gibi akışmetre onda birşey çıkmazsa katalizöre de bakılabilir.